Τουρκία Κωνσταντινούπολη

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
χαχαχαχα!!!!!!!αν και σας γνωριζω λιγο πιστευω οτι θα περασουμε ωραια στο φορουμ συμπατριωτες..χαχα και ναιιιιιιι εκλεισα πριν ολιγον μετα απο πολυ σκεψη και ψαξιμο!!!ελπιζω να μας βγει σε καλο με τοση συζητηση που ειχαμε!!!!!!!θελετε να σας πω που εκλεισα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Αντε πες μας να τελειώνουμε με το θέμα διαμονή!!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μολις σου εστειλα προσωπικο μνμ!!!!!εκλεισα στο Sirekci park hotel ειναι 500μ απο την Αγ Σοφια,130 απο το τραμ,800 απο το εμινονου,καμμια 600αρια μετρα απο το παζαρι ε και απο την ταξιμ ειναι με το τραμ 15 λεπτα φανταζομαι...σιγα το πραγμα.....λοιπον για παμε τωρα, στο εγιουπ εχει καφετεριες και στον πυργο του γαλατα??επισης, υπαρχουν πιτσαριες στη σουλταναχμεντ??θα ρωτησω κι αλλα αλλα τωρα δεν εχω αρχισει ακομα να το σχεδιαζω, πιο αργα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
χαχαχαχα!!!!!!!αν και σας γνωριζω λιγο πιστευω οτι θα περασουμε ωραια στο φορουμ συμπατριωτες..χαχα και ναιιιιιιι εκλεισα πριν ολιγον μετα απο πολυ σκεψη και ψαξιμο!!!ελπιζω να μας βγει σε καλο με τοση συζητηση που ειχαμε!!!!!!!θελετε να σας πω που εκλεισα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Οχι μη μας λες:mad:

Τοσα εχουν γραφτει,τοσα σου εχουν προτεινει,τοση συζητηση επεσε για το που ειναι καλυτερα,αυριο το πρωι εχει ραντεβου ο xristos71 με την ευαγγελια για μονομαχια και εσυ κανει ναζακια:haha:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
jimp said:
Οχι μη μας λες:mad:

Τοσα εχουν γραφτει,τοσα σου εχουν προτεινει,τοση συζητηση επεσε για το που ειναι καλυτερα,αυριο το πρωι εχει ραντεβου ο xristos71 με την ευαγγελια για μονομαχια και εσυ κανει ναζακια:haha:
Εδω επίκειται αμφυλιος πόλεμος και η φίλη μας έκλεισε!!!!
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
χαχαχα εχω λιωσει!!!!!!!!επιστρεφω σε καμμια ωρα να σας ρωτησω κι αλλα!!!!!!
Λοιπόν αν ειναι να πας Κωνσταντινούπολη για να φας πίτσα ακύρωσε τα εισητηρια και κάτσε εδω ή πήγαινε Ρώμη!!μη μας κάνεις τέτοιες ερωτήσεις!!!στην Πόλη η πίτσα απλα Απαγορεύεται!!!!!! Ταμάμ;;;;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
χαχαχα εχω λιωσει!!!!!!!!επιστρεφω σε καμμια ωρα να σας ρωτησω κι αλλα!!!!!!
Θα λειπω για δυο ωρες,παιζει και η ΑΕΛΑΡΑ με την παναχαικη σε λιγο.

Αλλα φανταζομαι καποιος φιλος της ιταλιας θα σοτ εξηγησει τα μυστικα της πιτσας στην κωνσταντινουπολη.Ειναι πασιγνωστη για τις πιτσες της;)

Για αμεσα αποτελεσματα ρωτα απευθειας την italitsa.Ειμαι σιγουρος οτι μπορει να σου πει και αυθεντικες ιταλικοτουρκικες συνταγες!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Aν και ασχετος με την Κωσταντινουπολη - μεχρι στιγμης-:D
το θεωρω μεγαλη ιεροσυλια να ψαχνεις για πιτσαρια.

Παντως παιδια ναστε καλα ολοι οι γνωστες της Πολης εχετε καλυψει το ολο θεμα των πληροφοριων σε αριστο βαθμο και για ολα τα γουστα.!!!!

Διαβασα μερικες γενικες πληροφοριες και αφηνω και κατι να το ανακαλυψω μονος μου οταν θα φτασω εκει.

:airplane:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θα λειπω για δυο ωρες,παιζει και η ΑΕΛΑΡΑ με την παναχαικη σε λιγο.

Αλλα φανταζομαι καποιος φιλος της ιταλιας θα σοτ εξηγησει τα μυστικα της πιτσας στην κωνσταντινουπολη.Ειναι πασιγνωστη για τις πιτσες της;)

Για αμεσα αποτελεσματα ρωτα απευθειας την italitsa.Ειμαι σιγουρος οτι μπορει να σου πει και αυθεντικες ιταλικοτουρκικες συνταγες!!
Χαχαχα με έχετε παρει ολοι στο ψιλό εεε;;; :haha: Εντάξει η αληθεια ειναι οτι μονο ενα βραδυ εφαγα πιτσα στην Κωνσταντινουπολη...και το μετανοιωσα!! :bleh::bleh:
Οπότε προτείνω στη φίλη μας να δοκιμάσει ντόπιες (αμιγως τουρκικες) συνταγες... ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.864
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom