Τουρκία Κωνσταντινούπολη

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τι ψώνια μωρε , τσαγια κακης ποιότητας και πασμινες δευτεραντζικες ... Μη πω για τα δερμάτινα με στυλ περασμένων δεκαετιών ( Λαλακης ο εισαγόμενος )
Παστουρμα μπρε...
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Τα πανεπιστήμια βραζουν σαν καζανι...στη βουλη κατεβηκαν ΠΡΩΤΗ φοραμε μαντιλα!...εγω ουτε στο Συνταγμα θελω πλεον να μεινω ..θα μεινω Ταξιμ και Περαν??? ( νομιζω οτι αυτο εννοουμε ασφαλής περιοχη..οχι οτι θα στη πέσει καποιος...πως αλλωστε να γινει με τοση αστυνομια που κυκλοφορει...)
τι σας ελεγα χτες για τα Πανεπιστήμια ? Λοιπόν για τον επομενο εξαμηνο να κλεινετε στο Sultanahmet και Fatih γιατι θα ακολουθησουν και αλλες διαδηλώσεις απο τους φοιτητες ( πληροφορίες εκ τω έσω)
 

Μπίλος

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Καλησπέρα!Την Δευτέρα φεύγω για την Πόλη και έχοντας βρεί τα περισσότερα tips από εδώ θα ήθελα να κάνω μια τελευταία ερώτηση. Ποια είναι να το πω έτσι τα πιο αξιόπιστα ανταλακτήρια στην Πόλη που μπορώ να κάνω λίρες ή αν είναι καλύτερο να κάνω ανάληψη από ΑΤΜ....
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
Παιδιά έκλεισα τελικά 19 - 23/01 στο http://www.booking.com/hotel/tr/sura.el.html Sultanahmet.. Φτάνουμε Κυριακή στις 3 το μεσημέρι οπότε υπολογίζω κατά τις 4.30 να είμαστε εκεί. Το θέμα μου είναι ότι Δευτέρα είναι κλειστά η Αγια Σοφια κ Τρίτη το Τοπ Καπί... Θα ήθελα την βοήθεια σας στο εξής... Έκτός απ αυτά θέλουμε να δούμε το Υδραγωγείο, το Μπλέ Τζαμι , Μεγάλο Παζάρι κ Αιγυπριακή Αγορά, να πάμε Ταξιμ (για όλα τα tips που έχετε αναφέρει στο φόρουμ) Γαλατά , Κρουαζίερα μινι στον Βόσπορο Ντολμά Μπαξέ κ Ορτικόυ...Κ αν προλάβουμε να περάσουμε κ απέναντι στο Kadikoy...Eπιστρέφουμε Πέμπτη μεσημέρι...Πιστευτε ότι το πρόγραμμα θα βγεί ή πρέπει να παραλείψουμε κάτι?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ε, τη Δευτέρα ξεκίνα με τα υπόλοιπα και πήγαινε την Τρίτη το πρωί στην Αγία Σοφία.
 

Μπίλος

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Γεια σας!Λοιπόν αύριο φεύγω για την Πόλη!Θέλω βοήθεια γιατί έχω μπλεχτεί!!!Φτάνω τρίτη πρωί και ώρα 7 το check in ειναι στις 14.00.Τι μπορώ να κάνω ώστε να μην χαθεί η μέρα.Το ίδιο γίνεται και το Σάββατο μέρα επιστροφής μου.Φεύγουμε από την Πόλη 18.00 και το check out ειναι στις 12.00.Ελπίζω να μπορώ να αφήσω τα πράγματα στην reception και να τα πάρω μετά.Τι μου προτείνετε για πρόγραμμα τις 2 μέρες αυτές.Σημείωση πάω οδικώς με λεωφορείο ταξιδεύοντας όλο το βράδυ.Σας ευχαριστώ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.146
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom