Μεξικό Μεξικό 2013

agmi

Member
Μηνύματα
505
Likes
2.451
Να σου πω,μπορεί να έχεις δίκιο,δεν το έψαξα ιδιαίτερα,αλλά πίστεψα τα λεγόμενα της μεξικανής φίλης που γνώρισα και μου έδωσε μερικά κιλά καφέ,γιατί δεν είχα αγοράσει... Ότι να'ναι περί του θέματος δηλαδή...

Kαλομεσημερι Αντωνη, στο νησι μου με λενε Μεξικανο ;), ειδα τα posts σου, μου αρεσαν ειναι & φερεγγυα στο θεμα του Μεξικου & σε προτεινα & σε καποιον Αlex που θα παει το καλοκαιρι.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Kαλομεσημερι Αντωνη, στο νησι μου με λενε Μεξικανο ;), ειδα τα posts σου, μου αρεσαν ειναι & φερεγγυα στο θεμα του Μεξικου & σε προτεινα & σε καποιον Αlex που θα παει το καλοκαιρι.
:D:D Σοβαρά; :haha::haha: Για το ''μεξικανός'' γελάω! Μωρέ μπράβο...

Εδώ είμαι για όποιον θελήσει. Μακάρι να ταξιδεύει ο κόσμος και οι υπόλοιποι είμαστε δω να βοηθάμε (όπως βοηθούν και άλλοι εμένα).
 

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
Μην μείνεις κάνουν.μείνε πλαγιά ντε καρμεν και συγκεκριμένα την περιοχή πλαγιακαρ. .από εκεί έχεις δίπλα το τουλουμ με τις παραλιαρες.επίσης από πλαγια ντε Καμράν ξεκινανε ημερήσιες οργανωμένες εκδρομές σε άπειρα μέρη

Πιστεύω η Ριβιέρα μαγια είναι το πιο ωραίο μέρος του κόσμου και ασφαλές επίσης. Όμως μην μείνεις κανκουν είναι μέγα λάθος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.401
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom