Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Να βοηθησω κι εγω με την ελπιδα οτι δεν εχουν αναφερθει αυτα ποθ θα γραψω! Ειμαι πολυ ψαγμενος σε αυτο το θεμα.... παρακατω θα σας γραψω μερικα που πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα (τα χρησιμοποιώ για αμερικη βασικα που πηγαινοέρχομαι μια φορα τον χρονο)

Cheap Flights, Airline Tickets, Cheap Plane Tickets, Cheap Airfare
Hotels, Vliegtickets, Stedentrips, Auto Verhuur en Goedkope Vakanties met Expedia.nl (απο εδω εκοψα τα τελευταια μου εισιτήρια για ΗΠΑ)
Cheap Flights, Airline Tickets, Travel Deals, Cheap Airfare, Cheap Tickets, Discount Airfare - OneTravel
Cheap flights, hotels and package holidays eDreams
Flights, Cheap Hotels at MakeMyTrip - India's No 1 Travel Site | Guaranteed Low Cost Air Tickets, Bus, Book Holiday Packages & Rail Tours Online
Cheap flights and airline tickets to Europe, Asia, Americas, Australia and Africa
Bravofly cheap flights: book low cost airline tickets & cheap airfares

Tωρα για Ελλαδα:

Αεροπορικά Εισιτήρια - Ξενοδοχεία - Αυτοκίνητα - Ακτοπλοϊκά
Αεροπορικά Εισιτήρια, Πτήσεις - airtickets.gr�, Ξενοδοχεία, Ταξίδια online
Αεροπορικά, Ξενοδοχεία, Ακτοπλοϊκά - Petas.gr
Αεροπορικά Εισιτήρια, Ξενοδοχεία, Ακτοπλοϊκά | travelplanet24.com
 

enallax

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Προτείνω και το viva travel που χρησιμοποιήσα τελευταία για προσφορές σε αεροπορικά εισητήρια.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αεροπορικά Εισιτήρια, Ξενοδοχεία, Ακτοπλοϊκά, Πακέτα, Εκδρομές στην Ελλάδα και το εξωτερικό | MyTravelCafe

Η μοναδική ελληνική μηχανή-που γνωρίζω-να μη χρεώνει service fee.

Παράδειγμα, πρόσφατα η συγκεκριμένη ιστοσελίδα διαφήμιζε ναύλους προσφοράς της LOT -15? απ' την ήδη χαμηλή τιμή της προσφοράς, μέχρι που η LOT έδωσε και αυτή μέσα απ' την ιστοσελίδα της πρόσβαση σε ναύλους χωρίς service fee. To service fee στη LOT είναι 15? ανά εισιτήριο.
 

avenus89

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ?
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου!
Εχω μια απορια.Ισως φανει καπως κουτη.Πως βρισκουμε και κλεινουμε πτησεις charter??
 

alex_thess

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
Εχω μια απορια.Ισως φανει καπως κουτη.Πως βρισκουμε και κλεινουμε πτησεις charter??
Είναι δύσκολο να τις εντοπισεις! Ουσιαστικα το charter ειναι ένα ναυλομένο αεροπλάνο που εξυπηρετεί ένα σκοπό! π.χ μια ομάδα ποδοσφαίρου που παίζει ένα αγώνα, Ενα καπή που θέλει να παει εκδρομή. Εκδρομή για Χριστούγεννα, Πάσχα Καλοκαίρι, κ.τ.λ . Τα charter ειναι ως επι το πλείστον κρατημένα από τουριστικά γραφεία μαζι με διαμονή, μεταφορές κ.τ.λ.

Ελπίζω να βοηθησα....
 

avenus89

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ?
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου!
ναι και γω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου.Ψαχνω για πασχα απο Χανια- Βρεμη ή απο Ηρακλειο-Βρεμη. Αν ξερει κανεις τιποτα...
 

alex_thess

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
1ον) Ενω εψαξα στο site δεν μπόρεσα να βρώ τηλέφωνο η e-mail επικοινωνίας.
2ον) Δεν είναι site με online reservations σε παραπέμπει σε άλλο
3ον) Τα site που σε παραπέμπει είναι οι site των αεροπορικών εταιριων η ξένα και ΟΧΙ ελληνικά site! Ειναι κρίμα να εξάγεις τα χρηματά σου στο εξωτερικό χωρίς να γίνεται τζιρος μέσα στην Ελλάδα!
4ον) Από όπου αγοράζεις το εισιτήριο σε αυτο επικοινωνείς για να το αλλάξεις κ να ρωτήσεις ότι θέλεις! Φαντάζεσαι πόσα extra λεφτά θα δωσεις αν αγοράσεις ένα εισιτήριο - οχι απο την ίδια την εταιρία αλλα από online ταξιδιωτικό γραφείο- π.χ αμερικάνικο site

Ελπίζω να βοήθησα!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
ναι και γω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου.Ψαχνω για πασχα απο Χανια- Βρεμη ή απο Ηρακλειο-Βρεμη. Αν ξερει κανεις τιποτα...
Παντως,η TUIfly για Βρεμη,ξεκιναει απο Μαιο και μετα,με υψηλες τιμες.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Μόλις έκλεισα με airtickets.gr για Αθηνα Βιεννη Βουδαπεστη Αθηνα στα 252 ευρώ για 2 άτομα 25/7-1/8 πως σας φαίνεται σαν τιμή;Το airtickets.gr είναι αξιόπιστο και κάτι άλλο μου έστειλε mail και εκτύπωσα τα εισιτήρια οπότε τα κουβαλάω μαζί μου και τα δείχνω αν χρειαστεί;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.499
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom