Μου τη δίνει!!!!

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.557
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ε που να το περιμενες και εσυ οτι θα εβρεχε μας αιφνιδιασε ο καιρος....:bleh::bleh:
You can take my shoes from me but not me from my shoes (Carrie Bradsaw )
Σεβασμός στα σταράκια, είναι θρησκεία !:bleh:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
παντα ετσι ηταν οι περισσοτεροι τωρα τουλαχιστον εχουν και λογο...;)
Με συγχωρείς πάρα πολύ, αλλά τα προβλήματα που έχει ο καθένας με την επιχείρηση που δουλεύει ή με το σπίτι του, δεν επιτρέπεται να τα βγάζει στον πελάτη.

Είναι απαράδεκτο να καλημερίζεις υπάλληλο και μάλιστα σε γκισέ όπου πρόκειται απλά να πληρώσεις ένα λογαριασμό και αυτός όχι μόνο να μην ανταποδίδει την καλημέρα, αλλά να έχει κυριολεκτικά τη μουσούδα του κατεβασμένη στο πάτωμα.

Η αφορμή για το συγκεκριμένο "μου τη δίνει" έχει να κάνει με υπάλληλο στην ΕΥΔΑΠ. Δεν έχει υπάρξει ούτε μια φορά, που να μην έχει αυτή τη συμπεριφορά.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν θες να ζήσεις τη μαγεία του magnolia bakery στην Ελλαδα ανεβα μέχρι την πλατεία στο Κεφαλαρι
Η κυρία που έχει το μαγαζί ήταν πρώην μαθήτρια της ιδιοκτήτριας του Magnolia
Kαλά το Λέκκα βρήκε να προσλάβει για να της φτιάχνει τα αμερικάνικα κεκάκια?


 
Last edited by a moderator:

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
Με συγχωρείς πάρα πολύ, αλλά τα προβλήματα που έχει ο καθένας με την επιχείρηση που δουλεύει ή με το σπίτι του, δεν επιτρέπεται να τα βγάζει στον πελάτη.

Είναι απαράδεκτο να καλημερίζεις υπάλληλο και μάλιστα σε γκισέ όπου πρόκειται απλά να πληρώσεις ένα λογαριασμό και αυτός όχι μόνο να μην ανταποδίδει την καλημέρα, αλλά να έχει κυριολεκτικά τη μουσούδα του κατεβασμένη στο πάτωμα.

Η αφορμή για το συγκεκριμένο "μου τη δίνει" έχει να κάνει με υπάλληλο στην ΕΥΔΑΠ. Δεν έχει υπάρξει ούτε μια φορά, που να μην έχει αυτή τη συμπεριφορά.
συμφωνω απολυτα μαζι σου απλα ακουω τελευταια απο πολλους του δημοσιου να λενε ¨εγω με τοσα δεν δουλευω¨ κατι που σιγουρα αποτελει προκληση στις μερες μας...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.557
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλά , κορόιδευε εσύ αλλά να βραχούν τα παπούτσια σου και οι κάλτσες είναι απαίσιο. Να φανταστείς μια φορά έκλαιγα από τα νεύρα μου.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μου τη δίνει να λέω χαμογελαστή καλημέρα σε γκισέ δημόσιας υπηρεσίας και η μουσούδα του υπαλλήλου να είναι μέχρι το πάτωμα.
Είναι από τα λίγα που τα καταφέρνουν και με τσαντίζουν. Χαμογέλα και πάλι, αυτοί χάνουν!
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μου τη δίνει:
α) η έλλειψη ικανότητας για διάλογο,
β) ο χαρακτηρισμός όταν δε σε γνωρίζουν,
γ) η προσβολές,
δ) η προβολή πάνω σου των δικών τους ελαττωμάτων
ε) που επηρεάζομαι από τέτοιους και δε τους διαολοστέλνω γιατί κάπου κι η ευγένεια δίνει απλά πάτημα όταν ο άλλος δε νιώθει το χώρο που του δίνεις.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.557
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μου τη δίνει:
α) η έλλειψη ικανότητας για διάλογο,
β) ο χαρακτηρισμός όταν δε σε γνωρίζουν,
γ) η προσβολές,
δ) η προβολή πάνω σου των δικών τους ελαττωμάτων
ε) που επηρεάζομαι από τέτοιους και δε τους διαολοστέλνω γιατί κάπου κι η ευγένεια δίνει απλά πάτημα όταν ο άλλος δε νιώθει το χώρο που του δίνεις.
Δεν αξίζει τον κόπο. Χαμογέλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.866
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom