Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
εεε δεν το δεχόταν και είπες να το κόψεις ε? χα. Δεν το δεχόταν γιατί δεν δέχεται ελληνικά γράμματα. Έπρεπε να το γράψεις ως F. To έχουν γράψει και άλλοι εδώ που έχουν παρόμοιο γράμμα στην ταυτότητα. Θεωρώ πως πρέπει να το διορθώσεις
Καλα το Φ ειναι ευκολο να εχει κανενας κανα Ψ να δω τι θα κανει...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Καλα το Φ ειναι ευκολο να εχει κανενας κανα Ψ να δω τι θα κανει...
Νομίζω δεν βγήκαν με Ψ.Μετά το Φ άρχισαν τα διπλά.ΑΑ,ΑΒ......
και χρησιμοποιούν μόνο γράμματα που υπάρχει αντίστοιχο λατινικό.Α,Β,Ε,Ζ,Η,Ι,Κ,Μ,Ν,Ο,Ρ,Τ,Υ,Χ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Νομίζω δεν βγήκαν με Ψ.Μετά το Φ άρχισαν τα διπλά.ΑΑ,ΑΒ......
και χρησιμοποιούν μόνο γράμματα που υπάρχει αντίστοιχο λατινικό.Α,Β,Ε,Ζ,Η,Ι,Κ,Μ,Ν,Ο,Ρ,Τ,Υ,Χ.
Το φανταζομουν πως δεν θα βγηκαν με Ψ. Αλλιως ξερεις ποσοι θα ειχαν ρωτησει εδω τι να κανουν;
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Εκτυπωσα τις καρτες επιβιβασης απο το site και πιστευω να ειναι με τα ανανεωμενα στοιχεια που προσθεσαν της ταυτοτητας.Οταν πηγαινα στην ενοτητα για επανακτυπωση δεν μου ανοιγε καν την σελιδα, και ετσι εκανα την απλη εκτυπωση.Θελω να πιστευω οτι τωρα ολα ειναι οκ.
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Παιδια καλησπερα, σε 3 μερες πεταω με την Ryanair για Ρωμη και εχω προβληματιστει-ανχωθει παρα πολυ.Κατεβασα την εφαρμογη της εταιριας για να κανω check in και οταν εβαζα τα στοιχεια της ταυτοτητας δεν δεχοταν το Φ,
Φίλε μου και εγώ στην παλιά μου ταυτότητα είχα το Φ, και μου είχαν πει από την αστυνομία όταν πήγα να βγάλω διαβατήριο ότι πρέπει να το αλλάξω. Οπότε σου προτείνω να κάνεις το ίδιο!
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Φίλε μου και εγώ στην παλιά μου ταυτότητα είχα το Φ, και μου είχαν πει από την αστυνομία όταν πήγα να βγάλω διαβατήριο ότι πρέπει να το αλλάξω. Οπότε σου προτείνω να κάνεις το ίδιο!
Ναι οταν θα βγαλω διαβατηριο θα το αλλαξω.Μηπως γνωριζεις κατι σχετικα με αυτο που γραφω πιο πανω?Γιατι εχω ανχωθει.Ευχαριστω πολυ!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Ναι οταν θα βγαλω διαβατηριο θα το αλλαξω.Μηπως γνωριζεις κατι σχετικα με αυτο που γραφω πιο πανω?Γιατι εχω ανχωθει.Ευχαριστω πολυ!
Αφού μίλησες μαζί τους και στο διόρθωσαν,γιατί αγχώνεσαι;
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Μου ειπαν να κανω επανακτυπωση τις καρτες επιβιβασης, αλλα οταν μπηκα στο site τους στην ενοτητα " διαχειρηση ταξιδιου" και πατωντας πανω στην "επαναεκτυπωση καρτα επιβιβασης" δεν μου ανοιγει καν την σελιδα.Ετσι αφου δεν μπορω να κανω επαναεκτυπωση εκανα την κανονικη εκτυπωση των καρτων επιβιβασης ελπιζοντας οτι θα ειναι οκ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μου ειπαν να κανω επανακτυπωση τις καρτες επιβιβασης, αλλα οταν μπηκα στο site τους στην ενοτητα " διαχειρηση ταξιδιου" και πατωντας πανω στην "επαναεκτυπωση καρτα επιβιβασης" δεν μου ανοιγει καν την σελιδα.Ετσι αφου δεν μπορω να κανω επαναεκτυπωση εκανα την κανονικη εκτυπωση των καρτων επιβιβασης ελπιζοντας οτι θα ειναι οκ.
Την επανεκτυπωση δοκιμασες απο υπολογιστη η μπορεις να το κανεις και απο το κινητο σου;δεν γνωριζω καθολου απο smartphone,γιαυτο ρωταω..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κατεβασε τις καρτες απο την εφαρμογη της ryanair στο κινητο σου.

Ασχετο @karfitsa τι μαγαζι εχεις;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

Σουβενιρ κι ετσι; Κατσε να το κανουμε ον τοπικ. Που λες εχω ενα μαγνητακι που ειχα παρει απο μοναστηρακι πριν 20 χρονια περιπου και το 'χω στο ψυγειο και βασταει τις καρτες επιβιβασεις απο τις πτησεις της ryanair και οχι μονο. Αλλα το βαρεθηκα. Τι αλλο πουλας που θα μπορουσε να μου φανει χρησιμο γι αυτο το σκοπο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.858
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom