Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

Μηνύματα
6
Likes
0
Την επανεκτυπωση δοκιμασες απο υπολογιστη η μπορεις να το κανεις και απο το κινητο σου;δεν γνωριζω καθολου απο smartphone,γιαυτο ρωταω..
Την επανεκτυπωση την δοκιμασα απο το υπολογιστη και μου εβγαζε μηνυμα " error" και κατι αλλα.Οταν δοκιμασα και απο το smartphone να μπω στο site τους παλι το ιδιο μου εβγαζε.

Κατεβασε τις καρτες απο την εφαρμογη της ryanair στο κινητο σου.
Φιλε μου στην αρχη που ειχα το προβλημα με τα στοιχεια της ταυτοτητας ειχα κανει check in απο την εφαρμογη του κινητου και μου εβγαζε τις καρτες επιβιβασης που δεν θα χρειαζοταν να τυποσω τιποτα κλπ.Δεν ειχα βαλει το Φ γιατι δεν το δεχοταν.Επικοινώνησα μαζι τους μεσω του live chat και το διορθωσαν, στελνωντας email με την κρατηση.Μου ειπαν να κανω επαναεκτυπωση ομως δεν την ανοιγει την σελιδα αυτη στο site τους, παρα μονο την κανονικη εκτυπωση.Το θεμα ειναι για να μην σας κουραζω, ειναι σαν να εχω κανει επαναεκτυπωση η δεν θα εχει τα νεα στοιχεια μεσα?
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Το θεμα ειναι για να μην σας κουραζω, ειναι σαν να εχω κανει επαναεκτυπωση η δεν θα εχει τα νεα στοιχεια μεσα?
Το σημαντικό είναι να έχουν αυτοί τα στοιχεία σου και αυτοί τα έχουν με την διόρθωση.Μην το κουράζεις άλλο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το θεμα ειναι για να μην σας κουραζω, ειναι σαν να εχω κανει επαναεκτυπωση η δεν θα εχει τα νεα στοιχεια μεσα?
Φαντάζομαι ότι δεν μπορείς να κάνεις επανεκτύπωση γιατί μετά το chat έγινε εκ νέου check in, οπότε την πρώτη φορά που αναζήτησες τα νέα bp είχες μόνο την επιλογή της εκτύπωσης. Λογικά τώρα θα έχεις και την επιλογή της επανεκτύπωσης.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Φιλε μου στην αρχη που ειχα το προβλημα με τα στοιχεια της ταυτοτητας ειχα κανει check in απο την εφαρμογη του κινητου και μου εβγαζε τις καρτες επιβιβασης που δεν θα χρειαζοταν να τυποσω τιποτα κλπ.Δεν ειχα βαλει το Φ γιατι δεν το δεχοταν.Επικοινώνησα μαζι τους μεσω του live chat και το διορθωσαν, στελνωντας email με την κρατηση.Μου ειπαν να κανω επαναεκτυπωση ομως δεν την ανοιγει την σελιδα αυτη στο site τους, παρα μονο την κανονικη εκτυπωση.Το θεμα ειναι για να μην σας κουραζω, ειναι σαν να εχω κανει επαναεκτυπωση η δεν θα εχει τα νεα στοιχεια μεσα?
Σου ειπα. Αν πας στην εφαρμογη και πατησεις το boarding pass θα σου εμφανιση κατευθειαν τις καινουριες καρτες. Τα εκτυπωση επανεκτυπωση απο το site τους που λες δεν τα καταλαβαινω. Αφου εχεις το app τι τη θες τη χαρτουρα;

Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα αν θες να προσθεσεις αποσκευη μετα την αγορα του εισιτηριου απο την εφαρμογη ειναι 5 ευρω φθηνοτερα σε σχεση με το site.
Επισης οπως με ενημερωσε μια γλυκυτατη αεροσυνοδος (η μοναδικη πραγματικα ωραια που εχω δει σε πτηση της ryanair) απο την εφαρμογη μπορεις να βρεις κατα καιρους εισιτηρια που ξεκινουν απο 3€. Τωρα δεν το εψαξα και δεν ξερω αν ισχυει ή αν μου ελεγε βλακειες και ο,τι της χαρισε η φυση απο ομορφια της το αφαιρεσε απο το μυαλο. Το καταθετω προς ερευνα απλως.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα αν θες να προσθεσεις αποσκευη μετα την αγορα του εισιτηριου απο την εφαρμογη ειναι 5 ευρω φθηνοτερα σε σχεση με το site.
Το έχεις δει εσύ ο ίδιος αυτό, γιατί εγώ που κοίταξα μέσω εφαρμογής μου δίνει τις ίδιες τιμές.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Για βαλίτσα εγώ δεν ξέρω αλλά για τιμές εισιτηρίων ναι το έχω δει.
Μερικές φορές παραμένει κάποια προσφορά στην εφαρμογή ακόμα κι αν έχει
λήξει η ημερομηνία και στο σάιτ έχει τις τιμές τις κανονικές.(για καμιά μέρα επιπλέον)
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Επιβεβαιώνω για βαλίτσα εγώ. Στην εφαρμογη μου δίνει επιλογή να την αγοράσω 5 ευρω λιγότερα .
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το έχεις δει εσύ ο ίδιος αυτό, γιατί εγώ που κοίταξα μέσω εφαρμογής μου δίνει τις ίδιες τιμές.
Ναι, το εκανα την προηγουμενη βδομαδα. Και με τα 5 ευρω που περισσεψαν θα παω στην @karfitsa και θα παρω σουβενιρ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ναι, το εκανα την προηγουμενη βδομαδα. Και με τα 5 ευρω που περισσεψαν θα παω στην @karfitsa και θα παρω σουβενιρ.
Τι στο καλό μόνο σε εμένα δεν το δίνει; όχι τίποτα άλλο να πάω και γω ν΄αγοράσω σουβενίρ!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.957
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ναι!...σε περιμένω,εχω μεγάλη ποικιλια με μαγνητάκια!:)
Είναι κατάλληλα τα μαγνητάκια σου για να "κρατάνε" τις κάρτες επιβίβασης επάνω στο ψυγείο;:p
(Για να μην είμαστε off topic).
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Είναι κατάλληλα τα μαγνητάκια σου για να "κρατάνε" τις κάρτες επιβίβασης επάνω στο ψυγείο;:p
(Για να μην είμαστε off topic).
Είναι πιο προχωρημένα.Κρατάνε το σμάρτφον που έχει την εφαρμογή της Ράυαν με τα ΒΡ.:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom