Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Όποιος βρίσκει λάθη ας κάνει ένα report να τα διορθώσουμε...

Sent from my awesome iPad using fabulous Travel stories app
 

dias

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Ξεχασα να βαλω passenger details σε 1 απο τις 2 πτησεις μου με ryan air. Πιο πριν διαβασα οτι χτυπανε μονο το barcode. ισχυει? η θα χω προβλημα?
ευχαριστω!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
passenger details δλδ? ονοματεπώνυμο ξέχασες να βάλεις;
 

dias

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
καλά πως γίνεται αυτό;αφού αν δεν συμπληρώσεις τον αριθμό ταυτότητας δεν μπορείς να κάνεις τσέκιν.
τι να σου πω. εμενα με αφησε κανονικα να κανω check in. Παντως αν μου πουν τιποτα στο αεροδρομιο, θα τους πω οτι δε φερω καμια ευθυνη απ'τη στιγμη που το συστημα τους με αφησε να κανω check in χωρις να το συμπληρωσω.
Αν ηθελαν ντε και καλα να το συμπληρωσω θα επρεπε να βαλουν ενα javascript ελεγχο στο συγκεκριμενο πεδιο ωστε να μη με αφηνει να προχωρησω.
(με λιγα λογια, αν μ πουν τιποτα θα τους πω οτο site τους ειναι ελλατωματικο.)
 

sovatepi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Έκανα κράτηση με ryanair αλλα τελικά προέκυψε πρόβλημα και δεν θα πετάξω. Δεν έχω κάνει το check in, μονο εισιτήρια έκλεισα πριν από 2 εβδομάδες. Τώρα θα πληρώσω η όχι?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ότι πλήρωσες πλήρωσες, δε θα πάρεις τίποτα πίσω τώρα
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Έκανα κράτηση με ryanair αλλα τελικά προέκυψε πρόβλημα και δεν θα πετάξω. Δεν έχω κάνει το check in, μονο εισιτήρια έκλεισα πριν από 2 εβδομάδες. Τώρα θα πληρώσω η όχι?
Δεν έχει σημασία το check in, είναι μόνο για δική σου διευκόλυνση (=για να μην πληρώσεις έξτρα 40 ευρώ για να σου κάνουν τσεκ ιν στο αεροδρόμιο). Οπότε έχεις ήδη χρεωθεί στην κάρτα σου από όταν τα έκλεισες και εφόσον ακυρώσεις με υπαιτιότητά σου δεν παίρνεις τπτ πίσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom