Πάρτυ γενεθλίων TravelStories

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
επεστρεψα κι εγω......:D χάρηκα που σας ξαναείδα ολους, που με θυμαστε ακομα κι αν δεν γραφω ;););) οσο παλια, που γνωρισα τους καινούριους και τα παμε λιγάκι και που έφαγα τα φρεσκότερα λουκούμια-χαλβαδοπιτες!!!! galat respect :hug: κι απο μενα... (το cd δεν το άκουσα :( ) αφεντικα ευχαριστουμε για την οργάνωση, αν και δεν χορεψατε εξαιρούμενου του sporou :clap::clap: που εκλεψε την παρασταση με την λατινα και την ευαγγελια! λυπαμαι τους χορευτες που προσπαθησαν να σας την παραβγουν :haha: αντε την επομενη φορα να ερθουν και οι κρητικοί και οι θεσσαλονικιώτικες που μας έλειψαν και ολοι όσοι μας άφησαν να περιμένουμε...

(προς Ρεθυμνο: ακομα σε περιμενω εσενα!!!!:mad::mad: )
(προς Χρήστο: εσυ δεν χόρεψες, άλλα έκανες... :innocent: )
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
στο γενέθλειο πάρτι τούρτα γιοκ?:roll::haha:

τι ωραία που περάσετε καλά!:lol::cool:

Υ.Γ.:και μην ξεχνάτε, το άλλο Σάββατο το πάρτι ...συνεχίζετε;)
όσοι πιστοί προσέλθετε στα Πιέρια όρη, όπου το τσιγάρο μάλλον θα επιτρέπετε,μιας και το ξενοδοχείο θα το έχουν καταλάβει εξ ολόκλήρου τραβελστορίτες όπου θα επικρατήσει ο τραβελστορικός νόμος στα 800 μέτρα υψόμετρο;):haha:.
Ο αντικαπνιστικός νόμος ισχύει ...εως τα 500μέτρα!:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ε

(προς Ρεθυμνο: ακομα σε περιμενω εσενα!!!!:mad::mad: )
:) )
Δεν φταιω εγω βαρσα μου που δεν ηρθα στη Λαμια, αλλα η αποσταση που ηταν 4 και κατι ωρες.... απο την Αρτα, ο χρονος μου περιορισμενος αυτη τη φορα δεν τα καταφερα.....:(:(:(:(
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Απ`οτι διαβαζω περασατε τελεια στο παρτυ.
Παντα τετοια!!!!

Ελπιζω την επομενη να ανεβουμε και μεις οι νοτιοι.:D
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Περάσαμε πολύ ωραία στο πάρτυ!!!
Λυπήθηκα πολύ που δεν είχα καταφέρει να έρθω στην προηγούμενη συνάντηση να σας έχω γνωρίσει νωρίτερα!!
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Κι εγω περασα πολυ ωραια στο παρτι παιδια!Χαρηκα πολυ που γνωρισα τοσο κοσμο κι ανυπομονω για την επομενη φορα!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ωρα λήξης πάρτυ γενεθλίων travelstories : 4 ξημερώματα Σαββάτου...
Ωρα λήξης συγκέντρωσης travelstories : 3 ξημερώματα Κυριακής...

..... όοοοχι δεν έκανα κανένα λάθος....εγώ τώρα μπήκα στο φόρουμ....

Ωωω ήταν μια χαρά στο NUovo Cafe... φχαριστούμε τον Θάνο για την οργάνωση.... άντε Def και στα επόμενα..... :clap:
H Ευαγγελία παίρνει την πρωτιά στο latin dance :clap:
Απ΄ όλα είχε ο μπαχτσές (κουβεντούλα, πλάκες, φωτο, τσιγαράκι, ποτάκι, λουκουμάκια ... )

Σωστά τα λέει ο Κώστας (taver).... το γλέντι συνεχίστηκε στο Πειραιά το μεσημέρι-απόγευμα, σε ψαροταβέρνα (Αμμος) με αχνιστά μύδια, μύδια της φωτιάς, γαριδοπίλαφο, συμιακό γαριδάκι, τσίπουρο, ουζο, μπύρα, κρασί , θεσσαλονικιότικα γλυκά, λουκουμάδες-παγωτό κλπ ...
Μετά Καφέδες, παγωτό, κουβεντούλα ...
Και το βραδυ-ξημέρωμα σε ταβέρνα με ζωντανή μουσική :romeo: στο ΜΠουρνάζι (Γκαλερί του Μεζέ) με γαμοπίλαφο, κουνελάκι, παστουρμά, κρασί (δεν θυμάμαι πόσα λίτρα...)...
.. στο τσακίρ κέφι όλοι μας......έπεσαν και οι αντίστοιχες ζεμπεκιές
(τι γκάζι και ψυρρή...... τα καλά είναι αλλού )

Απολογισμός ??... 1.000.000 θερμίδες ανά άτομο :haha:

ΥΓ.1
babaduma δεν έχεις να πεις και οι Αθηναίοι καλά περνάμε :haha:

ΥΓ2
Kώστα, ελπίζουμε σε επόμενη φορά.... :lol:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ωρα λήξης πάρτυ γενεθλίων travelstories : 4 ξημερώματα Σαββάτου... Ωρα λήξης συγκέντρωσης travelstories : 3 ξημερώματα Κυριακής...
..... όοοοχι δεν έκανα κανένα λάθος....εγώ τώρα μπήκα στο φόρουμ....
Απολογισμός ??... 1.000.000 θερμίδες ανά άτομο :haha:
Σωστά, ξεκινήσαμε την Παρασκευή στις 9.30 το βράδυ και τελειώσαμε τα ξημερώματα της Κυριακής.
Όσον αφορά όμως τον απολογισμό κάνεις ένα σοβαρό λάθος... θα έπρεπε να μας γράψεις στον απολογισμό, πόσοι ΔΕΝ πήγαν για δουλειά σήμερα το πρωί και πόσοι πήγαν με καθυστέρηση;;;:roll::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
στο ΜΠουρνάζι (Γκαλερί του Μεζέ) με γαμοπίλαφο, κουνελάκι, παστουρμά, κρασί (δεν θυμάμαι πόσα λίτρα...)...
Αυτό μου ακούγεται ύποπτο:bleh: Γιατί δε θυμάσαι; Μήπως πρέπει να μπει και αυτό στον παραπάνω απολογισμό; Πόσοι, δηλαδή, σήμερα ξύπνησαν πονοκεφαλιασμένοι (μετά από τόοοοοσο κρασί:D) και πόσοι έχουν όρεξη για φαγητό σήμερα μετά τη χθεσινή κραιπάλη;

Λοιπόν, να πω κι εγώ ότι στο πάρτυ πέρασα πάρα πολύ καλά. Χάρηκα που είδα όσους ήδη γνώριζα, αλλά και όσους δεν είχα ξανασυναντήσει.

Παιδιά συγχαρητήρια για το site! Να τα εκατοστήσουμε!:clap:
 

ifigeneiaki

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Καλησπέρα. Και εμεις (εννοω και τον xalara, τη φατσουλα μ...;)) περασαμε πολυ ωραια στο παρτυ! Στη αρχη ειναι αληθεια ενιωθα λιγο περιεργα μιας και ηταν η πρωτη φορα που συμμετειχα σε συναντηση του travelstories (φταιει και που ειμαι λιγο ντροπαλη....:roll:). Σιγα σιγα ομως μπηκα στο κλιμα, γνωρισα πολλά ατομα, και περασα πολύ ομορφα! Αλλωστε η ολη ατμοσφαιρα ηταν πολύ φιλικη και ευχάριστη :p Ριξαμε και τον latin χορο μας στο τελος! Πολύ μου αρεσε! Ευχαριστω πολύ για την ωραια βραδια!:clap:
Σιγουρα θα τα ξαναπουμε απο κοντα στο μελλον!

ΥΓ. Οι συριανες λιχουδιες ηταν τελειες!! Ευχαριστω παρα πολύ....
(πολύ ζεστη κινηση, να'σαι καλά galat)
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Ε, λοιπον οχι! Το σημαντικοτερο των παρτυ δεν ειναι οι χαρες και τα ξεφαντωματα αλλα οι αληθειες που αποκομιζεις απο τα υπολοιπα μελη και οι μυθοι που καραρριπτονται..Δεν μπορω αλλο να τα κραταω μεσα μου...

Αληθεια νο1: Η Pandora εφαγε κλωτσια με την Ιαπωνια απο τοτε που ο μεγαλος εφηβικος της ερωτας εφυγε για εκει μεταναστης..
Αληθεια νο2: ο taver πραγματοποιει οντως τοσες πτησεις οσες μας λεει..στο Flight Simulator X.
Αληθεια νο3: Ο Traveller ειναι ενας προσηνης ,σεβασμιος κυριος που ολο το βραδυ ελεγε "Ευχαριστω", "συγνωμη", "παρακαλω".
Αληθεια νο4: Η Dim kyr προσληφθηκε προσφατα στην Ελληνικη Ζυθοποιια Αταλαντης στο τμημα μαρκετινκ- δουλευει με ποσοστα.. (Η ιδια επινε ολο το βραδυ πορτοκαλαδα-μπλε! )
Αληθεια νο5: Η ioanna karagianni πηγε στο Θιβετ λογω ενος ταματος στο Βουδα τον τεκνοφανερωτη.
Αληθεια νο6: Ο Galat ειναι ιδιοκτητης του νυχτερινοι κεντρου "Τα Πιστολιδια" εξω απο τη Λαμια. Παρασκευες και Σαββατα τραγουδαει εκει η ΥΒΟΝΝΗ- η travelina κανει τα ρεπο της.
Αληθεια νο7: Ο hydronetta σκεφτεται να παει Socotra (αυτο δεν ειναι κουτσομπολιο αλλα με διαολιζει!! )
Αληθεια νο8: Το coccobill δεν πολυποσταρει τελευταια γιατι νοσηλευεται σε ψυχ. ιδρυμα λογω σοβαρων διαταραχων- ενιοτε τους το σκαει , συνδεεται και γραφει ο,τι βλακεια του κατεβει...!
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Καταπληκτική βραδυά, με αγαπημένους φίλους και πολύ κέφι!
Και συνεχίζεται, ακόμη δεν έχω γυρίσει σπίτι μου...

Χρόνια πολλά τραβελστορίτες! Πάντα τέτοια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom