Παρέα για Ταξίδια...

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ωχ βλεπω να γυριζουμε το "hunger games 3"!
παρακαλω μη ζητήσετε να τραγουδήσουμε..μονο ο τζιμ θα επιβιωσει γιατι λογω ηλικιας βαριακούει!:Dοι υπολοιποι θα μεινετε στον τοπο κ δεν θελω να το εχω βαρος στη συνειδηση μου!:cool:
παντως κατι μου λεει ότι η google πιο ευκολα θα με επαιρνε στη δουλεψη της παρα εσεις στο ταξιδι!:haha:
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Χαχαχαχαχαχα τραγουδι ισως οχι αλλα ενας χορος με κλακετες δε με χαλαει :clap:
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
Λοιπόν ως ένα από τα ιδρυτικά μέλη του Παρέα Για Ταξίδια και ως ο μεγαλύτερος σε ηλικία του γκρουπ (πρόλαβα τον Πύργο της Πίζας όταν ήταν "αλφαδιά κονταρίσια" :xalara:) έχω να ανακοινώσω ότι οι :clap:Fantastic Four :clap: (@Marlen123 , @depy!!!, @World Nomad και εγώ) σκοπεύουμε να συναντηθούμε άμεσα για οργάνωση επόμενου ταξιδιού οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε...
Rule No1: Keep Calm and Travel
Rule No2: Do NOT forget Rule No1 !!!!

@World Nomad & @Marlen123 τα κρατάω τα περί Πι.....δε θα ζητήσετε διερμηνέα σε επόμενο ταξίδι;;;; :cool: :cool: :cool:
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τη πατησαμε world nomad. Τι θα κανουμε τωρα στη Γαλλικη Πολυνησια;;;
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Πολύ χαίρομαι!!! Μόλις βρω το σούπερ φθηνό εισιτήριο θα σας πω!!!
αχ θα ηθελα τρελα!αλλα πρωτον κανονισα ηδη για Πασχα Ολλανδια και δευτερον για να παρω τοσες μερες αδεια πασχαλιατικα πρεπει να παω με τον διευθυντη :haha::haha:
αν το αφησεις για καλοκαιρι ηρθα κι ολας!
να παρεις μαζι τον jimmy παντως θα σου χρειαστει η φιαλη οξυγονου στο πεκινο!:D
αποτι θυμαμαι εισαι δασκαλος οποτε οσοι ειναι καθηγητες να σηκωσουν το χερι!εγω ειμαι μια κοινη δημοσιος υπαλληλος :shock: οταν αποφασισα να δωσω ασεπ για καθηγητιλικι εγινε σεισμος λιμος καταποντισμος στη χωρα :D
Και 'γω που είμαι δάσκαλος τι κατάλαβα; χαχαχαχα!!!! Έχω διακοπές στις περιόδους με τα πιο ακριβά εισιτήρια :mad::mad::mad: Καλοκαιράκι πάντως και Κίνα... μμμ...μπααα... δεν θα το πρότεινα...υγρασία, ζέστη και νέφος Πεκίνου... ούτε στον χειρότερο εχθρό μου!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Και 'γω που είμαι δάσκαλος τι κατάλαβα; χαχαχαχα!!!! Έχω διακοπές στις περιόδους με τα πιο ακριβά εισιτήρια :mad::mad::mad: μου!!!
Για κόπιασε από δω http://www.travelstories.gr/community/threads/Μιλια-απο-αεροπορικες-Τι-γινεται-με-αυτα.20180/ να το συζητήσουμε. Έχουν βρεθεί λύσεις για την περίπτωσή σου/μας...:)
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
χαχαχαχαχα μόλις πάμε εκεί θα τα ξεχάσει όλα, θα χάσει τη λαλιά του οπότε όλα κομπλέ :haha::haha:
Ναι,θα του προσφερουμε ενα οικημα σαν το προφιλ σου,θα μας συγχωρεσει τα παντα!!!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κινα ακουω και μου τρεχουν τα σαλια. Βεβαια εχω ξαναπαει Κινα(Πεκινο,Ξιαν,Χονγκ Κονγκ) αλλα λογαριαζω και γω να παω Κινα το Πασχα με την μονη διαφορα να επισκεφτω Θιβετ στο ενδιαμεσω.
Depy νομιζω εφτασε η ωρα η παρεα για ταξιδια να βγει και εκτος Ευρωπης. τι λες?χαχαχα
Ναι, ναι, συμφωνω απολυτα!!!
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ταξίδι-Όνειρο
ταιλανδη,ινδια,περου...
καλησπερα παιδια...μολις ειδα την προσφορα της qatar για bangkok στα 370 και δεν αντεχω να μην την κλεισω.το θεμα ειναι οτι απο την παρεα μου στανταρ δεν θα με ακολουθησει κανεις.μιπως ενδιαφερετε κανεις απο εδω?το σκεφτομουν για αναχωρηση γυρω στις 15 νοεμβριου.
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Πολύ χαίρομαι!!! Μόλις βρω το σούπερ φθηνό εισιτήριο θα σας πω!!!
Ευρέθη! Ευρέθη! Και τόσο φθηνό δεν πρόκειται να ξαναβρεθεί!!! Αθήνα - Πεκίνο 25/4 - 6/5 10 μέρες 374 ευρουλάκια με Κατάρ! Άντε ψηθείτε!

Κινα ακουω και μου τρεχουν τα σαλια. Βεβαια εχω ξαναπαει Κινα(Πεκινο,Ξιαν,Χονγκ Κονγκ) αλλα λογαριαζω και γω να παω Κινα το Πασχα με την μονη διαφορα να επισκεφτω Θιβετ στο ενδιαμεσω.
Depy νομιζω εφτασε η ωρα η παρεα για ταξιδια να βγει και εκτος Ευρωπης. τι λες?χαχαχα
Απ' ότι είδα έκλεισες και 'συ για Κίνα. Θα πας πιο νότια όμως... αν πάντως ανέβεις κατά Πεκίνο μεριά βρισκόμαστε για μια chingTao! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom