Παρέα για Ταξίδια...

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Τους έχουμε τους βόρειους μην αγχώνεστε, το πηγαίνουν χαλαράααα.... εμείς είμαστε πιο αποτελεσματικοί! :D

Λοιπόν γράφω μέρος και ώρα, μέρος και συμμετοχές και το συζητάμε στην πορεία!
Κουκάκι(πχ) για καφεδάκι και κουβέντα - Κυριακή μεσημεράκι

ΥΓ: Εγώ δεν είμαι στανταρ μέσα αλλά είπα να αρχίσω μια πρώτη οργάνωση γιατί κουράστηκα με τις σκόρπιες ιδέες! :p
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Επιτέλους μια πρόταση και για μας τους νότιους. Αφού είχα αρχίσει να σκέφτομαι να αυτομολήσω και να ανέβω θεσ/νικη. Είμαι μέσα για Κυριακή μεσημέρι όπου πείτε.
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλημέρα τρελόπαιδα !
Αν αντί για 5/10 το κάνουμε 06/10 το πρωί ( πρωί λέγοντας κατα τις 12 !!! )
Τι λέτε ?? Άντε και έχουν αρχίσει οι Νότιοι να μας τι λένε .... χαχαχαχαχαχαχ

Αυτό το κομοτηνιωτη μου έβγαλε τα ματιά ( κομοτηναιος το ήξερα ) αλλά στο βικιπεδια τα έχει και τα 2, άσχημο σκαλωμα.

Πάντως Απορία το έχω .. Αν δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε για μια συνάντηση, να δω πως θα βολεψουμε το ταξίδι.


χααχαχαχαχαχ σύνηθες λάθος αλλά επειδή ήμουνα χρόνια Αθήνα το "Κομοτινιώτης" το έχω συνηθίσει ! Υπήρξε περίοδος που με ρωτούσαν αν χρειάζομαι διαβατήριο κάθε φορά που ανεβοκατέβαινα !!!
 

gatath

Member
Μηνύματα
108
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Nena μην ανησυχείς, θα έρθω εγώ να σου κάνω παρέα :) girlpower! χαχαχαχα
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Γιατί δεν κανονίζετε (οι Βόρειοι) να μιλήσετε μέσω skype με τον Κομοτηναίο; Αν καταφέρετε να βρεθείτε. :D
 

Kalliopi2

Member
Μηνύματα
54
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλίαααααα
Ταξίδι-Όνειρο
Salar De Uyuni, Βολιβία
Παιδιά εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ημερομηνία, γι'αυτό περίμενα να αποφασίσουν οι άλλοι π.χ. 6/10 πρωί που είναι η τελευταία προσφορά πιστεύω βολεύει, εξάλλου μου φαίνονται πολύ μακρινά όλα αυτά. τεσπα πέτυχα αυτή την ταινία και μου φαίνεται ενδιαφέρον γιατί έχει γυριστεί στη Λισαββώνα "
"Tο βραβευμένο μπεστ σέλερ του Πασκάλ Μερσιέ, ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΤΡΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΣΑΒΟΝΑ, έγινε ταινία."[/SIZE]

http://www.kulturosupa.gr/index.php...-egine-tainia&catid=22:cine-gossip&Itemid=143

Βγαίνει στις αίθουσες 3/10, οπότε προλαβαίνουμε να τη δούμε πριν τη συνάντηση - για να μας βοηθήσει ίσως > :) να αποφασίσουμε αν τελικά θέλουμε Λισαβώνα ή όχι), επίσης έχω να προτείνω όποιοι θέλουν και μπορούν μπορούμε να πάμε να τη δούμε στις 4 ή 5/10. Τι λέτε?
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Νοτιοι καλησπέρα!
Σύντομα θα ανέβω Αθήνα κάποιο Σ/Κ για συνεννοήσεις όσον αφορά το μεταπτυχιακό (είμαι από Κρήτη).
Θέλετε να συναντηθούμε τότε;;;
Θα σας πω πότε ακριβώς μόλις μάθω, γιατί αν συναντηθείτε χωρίς εμένα, θα σκάσω!!!
Και ΝΑΙ πρέπει να βρούμε ΑΛΛΟ τρόπο συνεννόησης!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
gatath και καλλιοπη γουαου επιτελους μαζευομαστε βρε!
την εχω δει την ταινια και μου αρεσε πολυ αυτος ο τζερεμι... ειναι ο ατιμος καταπληκτικος..να σου ψιθυρισει στο αυτι με την προφορα του!ας ειναι και 49808 ετων πλεον :p
προτιμω παιδια να ειναι Σαββατο άρα η 5-10 σιγουρα δεν βολευει?
χμ γιατι να ειναι τοσο δυσκολο αναρωτιεμαι...φτασαμε με αυτα κ με αυτα στην 13η σελιδα του θεματος!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
gatath και καλλιοπη γουαου επιτελους μαζευομαστε βρε!
την εχω δει την ταινια και μου αρεσε πολυ αυτος ο τζερεμι... ειναι ο ατιμος καταπληκτικος..να σου ψιθυρισει στο αυτι με την προφορα του!ας ειναι και 49808 ετων πλεον :p
προτιμω παιδια να ειναι Σαββατο άρα η 5-10 σιγουρα δεν βολευει?
χμ γιατι να ειναι τοσο δυσκολο αναρωτιεμαι...φτασαμε με αυτα κ με αυτα στην 13η σελιδα του θεματος!
Και τι σας πειράζει να βρεθείτε και Σάββατο και Κυριακή οι Θεσσαλονικείς; Και όσοι είναι από μακριά να έλθουν είτε τη μία είτε την άλλη μέρα - όποτε μπορούν; Έτσι κι αλλιώς, αφού θέλετε να πάτε ταξίδι μαζί, δυο ώρες κουβέντα δεν θα φτάσουν, θα χρειαστείτε περισσότερες.

Α, και Πορτογαλία μην τη φτύνετε... είναι παντός καιρού και δε χρειάζεται να ληστέψεις τράπεζα, και με το παγκάρι της εκκλησίας βολεύεσαι...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
την εχω δει την ταινια και μου αρεσε πολυ αυτος ο τζερεμι... ειναι ο ατιμος καταπληκτικος..να σου ψιθυρισει στο αυτι με την προφορα του!
Όλοι όσοι ακούνε σε αυτο το όνομα έχουν το αυτο το κάτι ....


ΥΓ αφού είστε τόσο φορτσατοι κανονιστε και κάτι προς Αθήνα μεριά
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom