Νεπάλ Πεζοπορεία στα δάση του Νεπάλ και περιήγηση στην Κατμαντού

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ioanna, ο φιλος μας ο sifounas, μου ζητησε να σας ενημερώσω οτι μολις τελειώσει τα γεωργικά του που είναι και στο φουλ αυτο τον καιρο (βρηκε κι αυτος καιρο να γραφτει και να μας αφησει και στην μεση :( ), θα επανελθει.... εως τοτε, υπομονη ολοι μας!!!!
:)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
ioanna, ο φιλος μας ο sifounas, μου ζητησε να σας ενημερώσω οτι μολις τελειώσει τα γεωργικά του που είναι και στο φουλ αυτο τον καιρο (βρηκε κι αυτος καιρο να γραφτει και να μας αφησει και στην μεση :( ), θα επανελθει.... εως τοτε, υπομονη ολοι μας!!!!
:)
Εντάξει κάναμε υπομονή 20 μέρες, φτάνει τόσο ή πρέπει να κάνουμε και άλλη; πόσο καιρό κρατάνε τα γεωργικά; τι γεωργικά είναι αυτά που μας καθυστερούν τις διηγήσεις; έχω αρχίσει να θυμώνω, μαζί την ιστορία που πρέπει να συνεχιστεί άμεσα περιμένω και κεσεδάκι φράουλες ή κεράσια ή ντομάτες ανάλογα την παραγωγή για εξευμενισμό
:D
 
Last edited by a moderator:

M@RiLou

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Φίλε sifouna σ' ευχαριστούμε που μοιράστηκες τις καταπληκτικές εμπειρίες σου μαζί μας. Να σε ρωτήσω, το ταξίδι έγινε μεμονωμένα με την παρέα σου ή με οργανωμένο γκρουπ?
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
.....

μ"εστειλες φιλε.πιστευω οτι θα ζησω κατι αναλογο αν και ταξιδευω οργανομενα:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.384
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom