Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.450
μια βδομαδα σκεφτομαι,στα τελη του σεπτεμρβη..μιση ωρα ειναι σχετικα οκ,υπαρχει ασφαλης συγκοινωνια προς τα πισω μεταμεσονυκτια?

οι περιοχες εκτος κεντρου εχουν ζωη?
Τα μεταμεσονύκτια παντού έχουν κινδύνους .. καλό είναι όσο μπορείς να το αποφεύγεις ..
Για ποιες περιοχές λες ;; γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος..
 

blade_

Member
Μηνύματα
184
Likes
174
ισχυει οτι θελει λιγο παραπανω προσοχη

απ οτι καταλαβα το ιδανικο ειναι να μενω στο κεντρο του σαλιγκαριου και για εκτος προς δυτικα και ισως νοτια?ισως προς την φωτογραφια που εστειλα

με φανταζομαι να ξεκιναω πρωι και να επιστρεφω βραδυ απο τις πιο κεντρικες περιοχες
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.129
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κεντρικά, Βορειοδυτικά, Δυτικά, Νοτιοδυτικά (εκεί που έστειλες), Νότια, Νοτιοανατολικά και Ανατολικά είσαι καλά.
Ιδανικά (για περιορισμένο budget) δες προς Place d' Italie (13ο) ή στο Bercy Village, ή κάπου μεταξύ των στάσεων Vavin και Port Royalle. Ανάλογα με την περίοδο, μπορεί να υπάρχουν και φτηνές επιλογές κοντά στο Jussieu πολύ κεντρικά.
 

blade_

Member
Μηνύματα
184
Likes
174
Ευχαριστώ πολύ θα κοιτάξω και αυτές τις περιοχές!
Το διαμέρισμα 20 αποκλείεται σωστά? Μου κάνει εντύπωση που βρίσκω με καλές αξιολογήσεις εκεί
Εφαρμογή στο κινητό υπάρχει με τα δρομολόγια ?
 
Last edited:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
τιποτα δεν αποκλειεται,αυτο που βολευει εσενα θα κανεις,εμεις πληροφοριες δινουμε,εσυ διαλεγεις και περνεις τα ρισκα σου.Αν δεν εχεις προβλημα να ξοδευεις χρονο και χρημα(τα μεσα εκει κοστιζουν)μπορεις να κατσεις και σε περιχωρα που ειναι πιο φτηνα και να εισαι τυχερος στις βραδυνες διαδρομες.Καλα να περασεις!
 

blade_

Member
Μηνύματα
184
Likes
174
Υπέροχα Σας ευχαριστω πολυ για όλα

Μάλλον θα επιλέξω την 15 που βλέπω καλή τιμή και νομίζω είναι αρκετά ασφαλής περιοχή απ ότι καταλαβαίνω
 

Johannes2000

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Καλησπέρα σας,
Στις 5 Ιουλίου πρόκειται να ταξιδέψω με τη γιαγιά μου στο Παρίσι για έξι μέρες δηλαδή Με αναχώρηση στις 10 Ιουλίου. Ψάχνουμε λοιπόν ένα καλό οικονομικό και κοντά σε σταθμό του μετρό ξενοδοχείο με πρωινό. Έχω ψάξει σε όλες σχεδόν τις μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων και δεν βρίσκω τίποτα το οικονομικό. Επίσης διάβασα σχετικά φόρουμ σε αυτή την ιστοσελίδα Αλλά και πάλι όλα τα ξενοδοχεία που αναγράφονται είναι πολύ ακριβά. Θα μπορούσε κάποιος να μου κάνει κάποια πρόταση Και να με κατατοπίσει;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Οτσν λες οικονομικο τι ακριβως εννοεις?Ισως να γινεις πιο συγκεκριμενη..
 

Τζο81

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλημερα σας! Σε λιγες μερες παμε παρισι κ ενω εγω διαβαζα τα οσα ωραια κ βοηθητικα γραφετε εδω, ο αντρας μου εκλεισε διαμονη στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο https://www.est-hotel-paris.com
Τι εχετε να σχολιασετε για την περιοχη; (απο οσα διαβασα δεν ειναι στις προτεινομενες...) Ευχαριστω προκαταβολικα
 

tispoula

Member
Μηνύματα
20
Likes
26
Καλημέρα

κλείσαμε ενα ΣΚ και εμείς το Σεπτέμβρη. Βρηκα αυτό το ξενοδοχείο με 290€ τα 2 βράδια με πρωινο και δωρεαν ακυρωση: http://www.booking.com/Share-tpR4GK

Η περιοχή απ'ότι διάβασα είναι καλή. θα βρω πιστεύετε κάτι πιο οικονομικό με πρωινό?
 

kroti

Member
Μηνύματα
22
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές Ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.243
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom