Πλαστική σακούλα για τα υγρά της χειραποσκευής

jackson_1919

Member
Μηνύματα
21
Likes
6
Ξέρει κανείς σίγουρα αν δίνουν επανασφραγιζόμενες σακούλες στο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης ή που μπορούμε να αγοράσουμε? Επειδή σε supermarket που εχω δει δεν έχει.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ξέρει κανείς σίγουρα αν δίνουν επανασφραγιζόμενες σακούλες στο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης ή που μπορούμε να αγοράσουμε? Επειδή σε supermarket που εχω δει δεν έχει.
Τι εννοεις επανασφραγιζομενες; Αν λες αυτες για τα υγρα, ναι, δινουν...
 

JIMASL@

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιδιά και εγώ ταξιδεύω σε 3 μέρες από το αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης με χειραποσκευή .Ισχύει σίγουρα ότι δίνουν επανασφραγιζόμενες σακούλες στο αεροδρόμιο η θα τρέχω τελευταία στιγμή να βρω.Παντος σε όποιο μαγαζί και να έχω πάει δεν υπάρχουν!
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
JIMASL@ said:
Παιδιά και εγώ ταξιδεύω σε 3 μέρες από το αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης με χειραποσκευή .Ισχύει σίγουρα ότι δίνουν επανασφραγιζόμενες σακούλες στο αεροδρόμιο η θα τρέχω τελευταία στιγμή να βρω.Παντος σε όποιο μαγαζί και να έχω πάει δεν υπάρχουν!
Συνήθως δίνουν στα αεροδρόμια αλλα σε ολα τα super market έχει τέτοιες σακούλες σε 1-2 μεγέθη!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

JIMASL@

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ευχαριστώ για την απάντηση vickokka!Σε όποιο σουπερμάρκετ και αν έχω πάει δεν είχε κανένα τέτοιες σακούλες.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
JIMASL@ said:
Ευχαριστώ για την απάντηση vickokka!Σε όποιο σουπερμάρκετ και αν έχω πάει δεν είχε κανένα τέτοιες σακούλες.
Δεν ξέρω που μένεις αλλα στα super market τις βρίσκεις στο τμήμα με τα αλουμινοχαρτα,χαρτιά φούρνου και σακούλα μια για τρόφιμα,εκει έχει κι αυτές με το zip

Sent from my iPad using Travel Stories
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
ρε παιδια σας εχει τυχει ποτε να σας ζητησουν να βαλετε τα υγρα σε δικια σας σακουλα? Μου χει τυχει να μου πουν να τους δειξω τα υγρα , αλλα ποτε να τα βαλω σε σακουλα.
Δηλαδη αμα σου δινουν εκει οκ, αλλα να εχεις μαζι? Δεν εχω ακουσει να τυχε σε κανεναν να του τα πεταξουν, λογο σακουλας
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εγω παντα τα εχω σε δικη μου.

Μαλιστα να τα εχεις και εξω απο την χειραποσκευη και να τους τα δειξεις την ωρα του ελεγχου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom