Πλαστική σακούλα για τα υγρά της χειραποσκευής

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Καλά σου λένε. Θα γινει σόλα το σουβλάκι.
Πάρε πίτες, σουβλάκι (ωμό) και κάντε το επιτόπου.
Η αγοράστε έτοιμο γύρο στον προρισμό (σχεδόν παντού έχουμε κατεψυγμένο, για να το κάνετε σο φούρνο/τηγάνι)

Εδώ άλλος κάφρος είναι σάντουιτς ψάρι από την Κωνσταντινούπολη στην πτήση IST- BUD και βρώμισε το αεροπλάνο.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα να ρωτησω και εγω κατι μην γελάσατε

θα παω τις επομενες μερες στον αδερφο μου κ με εχει ζαλισει να του παω σουβλάκια , μπορω ή θα εχω θεμα;
Να του πας...! ...αλλα βρες καπου να μπορεσεις να τα κλεισεις σε βακουμ..(κενο αερος) και πουσε με μπολικο τσατσικι...ε? ;)δεν θα μυριζει τπτ..και δεν υπαρχει προβλημα με τον ελεγχο σε χωρες εντος Ευρωπης
 

dino4tennis

Member
Μηνύματα
37
Likes
28
Και εγώ που θα ταξιδέψω από Αθήνα για Σιγκαπούρη και μετά Πουκετ μα Scoot ,πρώτη φορά τόσο μεγάλο ταξίδι με low cost λέω να βάλω 3-4 μπουκαλάκια των 100ml σε μια τα τοιαύτα σακούλα και μάλλον θα είμαι εντάξει. Θα πάρω βέβαια και τηλέφωνο την εταιρία για να βεβαιωθώ,. Τώρα έλεγα να έπαιρνα και μια συσκευασία καφέ (100γρ nescafe classic) αλλά ίσως να έχω πρόβλημα επειδή είναι σε μεταλλικό κουτί. Δεν βρίσκω κάτω , έχουν άλλη ποικιλία και πικρίζει
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τώρα έλεγα να έπαιρνα και μια συσκευασία καφέ (100γρ nescafe classic) αλλά ίσως να έχω πρόβλημα επειδή είναι σε μεταλλικό κουτί.
Δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom