Πλατεία Κατάλυσης Συντάγματος - part 2

inmymemory

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Καρπάθια
Επειδή είμαι σίγουρος ότι κανείς δεν πρόκειται να το αναφέρει (αν και το είδατε αρκετοί) ενώ αν συνέβαινε το αντίθετο θα είχαν ξεφυτρώσει 2-3 θέματα για το συγκεκριμένο θέμα και χωρίς να θέλω να πάρω θέση απλώς επειδή πάντα μου αρέσει η άλλη πλευρά όταν τρέχουμε όλοι προς την μία πλευρά, παραθέτω το κάτωθι: Πυρά κατά αστυνομικών στο Μπέρμιγχαμ - NEWS247
Κατ'εμέ όλοι αυτοί είναι για κρέμασμα
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
250.000 ευρώ κρατικών επιδοτήσεων πήρε η θεατρική ομάδα Σπείρα-Σπείρα, η οποία φιγουράρει και ως Μη Κυβερνητική Οργάνωση.

Σπείρα -Σπείρα

ΤΟ ΒΗΜΑ - Ποιες ΜΚΟ επιδοτήθηκαν επί Νέας Δημοκρατίας - πολιτική

Να θυμίσω ότι ο Σταμάτης Κραουνάκης που προίσταται της θεατρικής ομάδας-ΜΚΟ είχε ενώσει τη φωνή του με τους Αγανακτισμένους στην Πλατεία Κατάλυσης Συντάγματος καταγγέλλοντας το σάπιο πολιτικό σύστημα και τους πολιτικούς που “τα φάγανε”.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...:mad:Θερμοκηπιακής Ντομάτας Σκάλας... για τα αγγουρακια τιποτα????:bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
250.000 ευρώ κρατικών επιδοτήσεων πήρε η θεατρική ομάδα Σπείρα-Σπείρα, η οποία φιγουράρει και ως Μη Κυβερνητική Οργάνωση.

Σπείρα -Σπείρα

ΤΟ ΒΗΜΑ - Ποιες ΜΚΟ επιδοτήθηκαν επί Νέας Δημοκρατίας - πολιτική

Να θυμίσω ότι ο Σταμάτης Κραουνάκης που προίσταται της θεατρικής ομάδας-ΜΚΟ είχε ενώσει τη φωνή του με τους Αγανακτισμένους στην Πλατεία Κατάλυσης Συντάγματος καταγγέλλοντας το σάπιο πολιτικό σύστημα και τους πολιτικούς που “τα φάγανε”.
Μα τωρα κυβερνα το ΠΑ.ΣΟ.Κ
 

Anna92

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
Ανάμεσά τους η ΜΚΟ της κυρίας Μαργαρίτας Παπανδρέου «Κέντρο Έρευνας και Δράσης για την Ειρήνη»:clap:
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
250.000 ευρώ κρατικών επιδοτήσεων πήρε η θεατρική ομάδα Σπείρα-Σπείρα, η οποία φιγουράρει και ως Μη Κυβερνητική Οργάνωση.

Σπείρα -Σπείρα

ΤΟ ΒΗΜΑ - Ποιες ΜΚΟ επιδοτήθηκαν επί Νέας Δημοκρατίας - πολιτική

Να θυμίσω ότι ο Σταμάτης Κραουνάκης που προίσταται της θεατρικής ομάδας-ΜΚΟ είχε ενώσει τη φωνή του με τους Αγανακτισμένους στην Πλατεία Κατάλυσης Συντάγματος καταγγέλλοντας το σάπιο πολιτικό σύστημα και τους πολιτικούς που “τα φάγανε”.

Σπείρα κανονική δηλαδή. Δεν μου κάνει καμιά εντύπωση. Ούτως ή άλλως οι περισσότεροι "αγανακτισμένοι" για τα πανηγύρια ήταν ( και είναι).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom