Πληροφορίες για ταξιδιωτικά γραφεία

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Κ εγώ ταξίδεψα με Versus και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ειδικεύεται κυρίως στα μεγάλα ταξίδια και έχω δει ότι σε γενικές γραμμές σέβεται τους πελάτες του.
 

kanarinaki

Member
Μηνύματα
32
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Περού -Μάτσου Πίτσου
Κ εγώ ταξίδεψα με Versus και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ειδικεύεται κυρίως στα μεγάλα ταξίδια και έχω δει ότι σε γενικές γραμμές σέβεται τους πελάτες του.
Σε ποιο μέρος ταξίδεψες αν επιτρέπεται?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.520
Likes
7.756
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..KΑΝΩΝ..της Θεσσαλονικης..μακραν καλυτερο.....
 
Last edited:

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Θετική ψήφο στον Παυσανία, αρνητική στον Ζορμπιδη .
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!

LULLU

Member
Μηνύματα
3.520
Likes
7.756
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Βλέπω ότι είναι και αρκετά τσουχτερό σε σχέση με άλλα
..η τιμη εχει να κανει με τις προσφερόμενες υπηρεσιες... προσωπικα αν και τελευταια ταξιδευω κανονιζοντας μονη μεσω ιντερνετ τα ταξιδια, στο παρελθον με αυτο το πρακτορειο εκανα πολλα ταξιδια και παντα το επελεγα για τις υπηρεσιες και το καλα μελετιμενο προγραμμα..
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Σε ποιο μέρος ταξίδεψες αν επιτρέπεται?
Ταξίδεψα εντός Ευρώπης εγώ προσωπικά, αλλά αφενός το γραφείο ήταν απόλυτα εντάξει σε σχέση με αυτό που διαφήμιζε κι αφετέρου έχω μία καλή φίλη που έχει ταξιδέψει με το εν λόγω πρακτορείο και Κίνα και Περού και μου έχει πει τα καλύτερα..
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
..η τιμη εχει να κανει με τις προσφερόμενες υπηρεσιες... προσωπικα αν και τελευταια ταξιδευω κανονιζοντας μονη μεσω ιντερνετ τα ταξιδια, στο παρελθον με αυτο το πρακτορειο εκανα πολλα ταξιδια και παντα το επελεγα για τις υπηρεσιες και το καλα μελετιμενο προγραμμα..
Διαφορα 800 ευρω ομως σε 15μερο ταξιδι στο περου, ειναι αρκετα υπολογισιμη.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.520
Likes
7.756
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Διαφορα 800 ευρω ομως σε 15μερο ταξιδι στο περου, ειναι αρκετα υπολογισιμη.
σιγουρα και αν πας μόνη ακομη μεγαλύτερη η διαφορα έτσι έκανα και εγώ αλλα για ένα χρόνο δούλευα το ταξίδι .σε σύγκριση όμως με αλλα πρακτορεία υπερέχει και σου δικαιολω το γιατί ειναι ακριβότερο ...
 

kanarinaki

Member
Μηνύματα
32
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Περού -Μάτσου Πίτσου
Διαφορα 800 ευρω ομως σε 15μερο ταξιδι στο περου, ειναι αρκετα υπολογισιμη.
Συμφωνώ....

Ταξίδεψα εντός Ευρώπης εγώ προσωπικά, αλλά αφενός το γραφείο ήταν απόλυτα εντάξει σε σχέση με αυτό που διαφήμιζε κι αφετέρου έχω μία καλή φίλη που έχει ταξιδέψει με το εν λόγω πρακτορείο και Κίνα και Περού και μου έχει πει τα καλύτερα..
Ωραία,πολλές οι καλές εντυπώσεις από άλλους γι'αυτό το γραφείο,οπότε δεν έχω παρά να επικοινωνήσω..!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom