Ισπανία Πληροφοριες και σχετικα για Tαξιδι

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
φιλε μου ειναι δυνατον ενας ποδοσφαιροφιλος να παει Βαρκελωνη και να μην δει την μεγαλυτερη ομαδα που εχει περασει απο τον πλανητη? Ειμαι ΜΠΑΡΣΑ μεχρι το κοκκαλο...δεν υποστιριζω ελληνικη ομαδα ουτε βλεπω ελληνικο ποδοσφαιρο! Το μισο ταξιδι θα ειναι για την ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ....Εσυ λες να μην παω ? ειδικα σε τετοιο ματς
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Δες το προγραμμα των παιχνιδιων για καποιο αλλο παιχνιδι
που ειναι ποιο ευκολο να βρεις εισητηριο και αφου συνεννοηθεις
με τους γονεις σου και μπορεις να εχεις ελευθερες ημερες απο το σχολειο σου,
τα ξαναλεμε.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
252
μαλλον ειστε λαθος και ισως να παω στον αγωνα....βρικα λυση αλλα δεν χαιρομαι ακομα πριν επιβεβαιωθω! :p

ευχαριστω παντως !
αμα τη βρηκες δεν τη λες και σε μας? μπας και πεταχτουμε και μεις καμια βολτα
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
252
Φυσικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος θα κάνει ένα ταξίδι σε μια τόσο ενδιαφέρουσα χώρα όπως η Ισπανία και θα σπαταλήσει το χρόνο του για να χρυσοπληρώσει ένα εισιτήριο και να δει ένα ποδοσφαιρικό αγώνα που στην καλύτερη περίπτωση θα χρειάζεται ισχυρά κιάλια για να διακρίνει τους αριθμούς στις φανέλες των παικτών... αλλά ok γούστα είναι αυτά.
Αν ειδες ομως ο φιλος ειναι 15 χρονων. Και μονο που θα γυρισει στο σχολειο και θα πει οτι πηγε στο Μπαρτσελονα - Ρεαλ αξιζει, ακομα και να μη μπορει να δει ουτε τους αριθμους στις φανέλες. Δηλαδη σε αυτη την ηλικεία τι γουστα θες να εχει?
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
το ατομο που εψαχνε για εισιτηρια μου ειπε οτι ειναι παρα πολυ δυσκολο να βρει...παιδια καμια λυση υπαρχει? ειναι ονειρο ζωης να παω σε αυτο το ματς....στα εκδοτηρια θα βγαζουν εκεινη την μερα?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Electronics, Cars, Fashion, Collectibles, Coupons and More Online Shopping | eBay μόνο

ρε Σπλάνι, εδώ δε βρίσκεις στην Ελλάδα εισιτήριο σε αγώνες ΟΣΦΠ - ΠΑΟ, θα βρεις εκεί, που θα έχει κατέβει ο μισός ψωνισμένος πλανήτης για να παίξει μούρι ότι πήγε στο αγώνα (δε εννοώ εσένα, νο οφενς); Μόνο με τύχη θα βρεις κάτι
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Έχει διαθέσιμα εισιτήρια στο διαδίκτυο με 950e το ένα αλλά δεν ανεβάζω link, μη χρεώσεις καμιά πιστωτική γονιών και μετά να τρέχουμε.

Όπως σου είπα σε προηγούμενο post, μπορείς να δεις αγώνα με τη Μπαρτσελόνα με πολύ φτηνότερα εισιτήρια (vs Μάλαγα κτλ με 44e) αλλά προφανώς εσύ πιστεύεις ότι θα καταφέρεις το ακατόρθωτο.
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
ξερω ποσο εχουν....και σιγα μην χρεωσω την πιστοτικη ! :p ετσι κι αλλιος δεν εχουν


πω ρε γαμωτο και ηθελα να παω :(
δεν υπαρχουν δηλαδη εισητιρια πουθενα στα 250 ευρω maximum?

τελευταια ελπιδα ειναι η απαντηση απο τον ανρθωπο που εχω πει να μου βρει εισιτηριο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom