Ποιά είναι η ομορφότερη πόλη της Ελλάδος;

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.219
Nαύπλιο είναι από τις πιο αγαπημένες μου.Αισθάνομαι σαν να κάνω ρομαντικό ταξίδι σε άλλη εποχή είναι πραγματικά υπέροχο.Υπέροχα σοκάκια,ωραίες ταβέρνες και σαν χώροι και σαν φαγητό,συμπαθητικα μαγαζιά,πολύ ροματική πόλη.Καστοριά λατρεύω τις βόλτες στις όχθες της λίμνης ταίζοντας τα παπακια.Έδεσσα μου αρέσει πολύ η βόλτα στο πάρκο και στους καταρράκτες,όσες φορές και να πάω δεν τη χορταίνω.Επίσης πολλές άλλες από ηπειρωτική χώρα.Από νησιά είναι αμέτρητες.Παλία πόλη της Ρόδου,Κως,Απολλωνία στη Σίφνο κτλ
 

tomlic

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Μηπως θα επρεπε να παρομοιαζουν το Μοντε Καρλο με την Καβαλα?Ναυπλιο πολυ ωραιο σε συνδιασμο με το παραθεριστικο μερος Τολο,και την ωραια παραλια πισω απο το καστρο(καραθωνα).Και η Λαρισα ομως ειναι πανεμορφη
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μηπως θα επρεπε να παρομοιαζουν το Μοντε Καρλο με την Καβαλα?Ναυπλιο πολυ ωραιο σε συνδιασμο με το παραθεριστικο μερος Τολο,και την ωραια παραλια πισω απο το καστρο(καραθωνα).Και η Λαρισα ομως ειναι πανεμορφη

Ματιαγμένος είσαι?
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Αν και υπάρχουν πολλά μέρη τα οποία (ακόμα) δεν έχω επισκεφτεί, ωστόσο μου αρέσει πολύ το Ρέθυμνο, η Καβάλα, η Θεσ/νικη,το Ναύπλιο κι η Καλαμάτα. Ειδικά τα 2 τελευταία, λόγω εγγύτητας (και συγγενών/φίλων) τα επισκέπτομαι συχνά και πάντα μου αρέσουν το ίδιο κι όλες τις εποχές του χρόνου!!!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Άρτα λέω και κλαίω.. Όχι επειδή είμαι από εκεί αλλά έχει το ποιο όμορφο γεφύρι...
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Τα Γιάννενα είναι σαφώς η ομορφότερη πόλη της Ελλάδας και δεν χωράει συζήτηση !!!δεν νομίζω ότι μπορεί να την συναγωνιστεί άλλη πόλη γιατί διαθέτει τα πάντα είναι πανέμορφη πόλη,όλες τις εποχές του χρόνου ,πεντακάθαρη,μαγευτική,με πολλή ωραία ατμόσφαιρα,γεμάτη ζωή και διασκέδαση κλπ!!!προσκυνάμε και ψηφίζουμε Γιάννενα και πάλι Γιάννενα!!!!!!!!!!!!!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τα Γιάννενα είναι σαφώς η ομορφότερη πόλη της Ελλάδας και δεν χωράει συζήτηση !!!δεν νομίζω ότι μπορεί να την συναγωνιστεί άλλη πόλη γιατί διαθέτει τα πάντα..... !!!!!!!!!!!!!!
Εχουν θαλασσα τα Γιαννενα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom