Ποιες εταιρειες προσφερουν πολυ φτηνα αεροπορικα?

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Επίσης για κάποιον που δεν έχει ταξιδέψει ξανα εξωτερικό μου φαίνεται λογικό να θέλει να κάνει μια θυσία να μαζεψει λίγα χρήματα και να πάει π.χ. στη Ρώμη παρα να δώσει τα μισα και να πάει κάπου στην Ελλάδα μέσα νοέμβρη.. Κάποια στιγμή χρειάζεσαι και κατι διαφορετικό, να ξεφύγεις και να δεις και κάτι πέρα απ'τα οικεία.
 

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
Αυτό είναι εν μέρει αλήθεια. Υπάρχουν πολύ φθηνά μέρη στην Ελλάδα, που όμως οι Έλληνες τα πληρώνουν ακριβότερα. Αν κλείσεις με ξένο tour operator είναι όντως πολύ φθηνά.
Φίλτατε andreaslll μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό αν κλείσεις με ξένο tour operator; εκτός κι αν έχει συζητηθεί κάπου και μπορείς να με παραπέμψεις. :p Ευχαριστώ!
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Φίλτατε andreaslll μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό αν κλείσεις με ξένο tour operator; εκτός κι αν έχει συζητηθεί κάπου και μπορείς να με παραπέμψεις. :p Ευχαριστώ!
Εχω κλεισει ξενοδοχειο για καλοκαιρινες διακοπες απο ξενο πρακτορειο αν εισαι τυχερος μπορει να βρεις καποιες καλες προσφορες δεν ειναι κανονας οτι και καλα δινουν τις διακοπες στους ξενους τζαμπα και στους Ελληνες πολυ ακριβοτερα,εχω βρει ελαχιστα παραδειγματα για Ελλαδα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom