Που ΔΕΝ θα πηγαινα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εγώ θα πήγαινα παντού αν είχα απεριόριστα χρήματα και χρόνο, άδεια κλπ κλπ... Κάποιους προορισμούς όμως τους αφήνω απλά για τα γεροντάματα (βλέπε κοντινή Ευρώπη).
menia τότε θα τα κάνω και εγώ ....
θα βρεθούμε σε κανένα καπή γκρούπ !!!!!!θα σε αναγνωρίσω:p
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Θα πήγαινα παντού για να σχηματίσω την δική μου άποψη... δεν μπορώ να καταλάβω τους ανθρώπους που ενώ δεν έχουν πάει σε κάποια μέρη, καταφέρνουν και έχουν άποψη για αυτά... πραγματικά δεν το καταλαβαίνω...

Προσωπικά υπάρχουν χώρες πού όταν πήγα για δεύτερη ή τρίτη φορά σχημάτισα τελείως διαφορετική άποψη από την πρώτη φορά...

Πως είναι δυνατόν λοιπόν να έχω γνώμη για κάτι που δεν γνωρίζω?????
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θα πήγαινα παντού για να σχηματίσω την δική μου άποψη... δεν μπορώ να καταλάβω τους ανθρώπους που ενώ δεν έχουν πάει σε κάποια μέρη, καταφέρνουν και έχουν άποψη για αυτά... πραγματικά δεν το καταλαβαίνω...
Marko , δεν εκφραζουμε αποψη για καποια μερη εδω αλλα επιθυμια να τα επισκεφτουμε ή οχι. Για παραδειγμα λεω οτι δεν επιθυμω να παω αμεσα καπου στην Ευρωπη γιατι μου αρεσουν τα εξωτικα μερη. Δεν σημαινει οτι τη θεωρω ασχημη ή αναξια επισκεψης φυσικα , απλα δεν ειναι η πρωτη επιλογη μου.

Σιγουρα δε μπορει να εχεις γνωμη για κατι που δε γνωριζεις , αλλα εχεις γνωμη για το γουστο σου και τι σε ελκυει περισοτερο:)
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
η πόλη ειναι ένα μέρος που ευχαριστως θα το διάλεγα για ένα ελευθερο τετραήμερό μου ...δοκίμασε !!!!
Ρενάτα είπαμε αυτά είναι για τα γεράματα! Αν είναι να πάμε Τουρκία πάμε τέρμα ανατολή!! :D
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Marko , δεν εκφραζουμε αποψη για καποια μερη εδω αλλα επιθυμια να τα επισκεφτουμε ή οχι.
Δυστυχώς τα όρια ανάμεσα σε αυτό που αναφέρεις είναι πολύ ρευστά... και επιβεβαιώνεται εάν διαβάσει κάποιος τις απαντήσεις που έχουν δώσει τα μέλη ...

Οι περισσότερες απαντήσεις αναφέρουν απόψεις για μέρη και τοποθεσίες ...

Θέλει πολύ συζήτηση αυτό το topic και δεκτικούς ανθρώπους με ανοιχτούς ορίζοντες...

(δεν θέλω να παρεξειγηθώ ... το λέω καλοπροαίρετα...)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δυστυχώς τα όρια ανάμεσα σε αυτό που αναφέρεις είναι πολύ
η go2 ενοεί οτι το τόπικ ειναι συγκεκριμένο και συνήθως απαντάμε πάνω σε αυτό .
και εσύ έχεις δίκιο για αυτά που λές ,αλλα μάλον πρέπει να μπουν σε αλλο ερώτημα :roll:
δεν υπάρχει κανένα κόλημα !!!:p:cool::cool::cool::cool:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μιας και αναφέρθηκε η Ιταλία, ούτε εμένα με έχει εντυπωσιάσει. Πολύ λίγα είχε να μου πει πέρα από μερικά σημαντικά αξιοθέατα αρχαιολογικού ενδιαφέροντος. Ένα κλικ πάνω θα έβαζα μόνο τη Φλωρεντία.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Μιας και αναφέρθηκε η Ιταλία, ούτε εμένα με έχει εντυπωσιάσει. Πολύ λίγα είχε να μου πει πέρα από μερικά σημαντικά αξιοθέατα αρχαιολογικού ενδιαφέροντος. Ένα κλικ πάνω θα έβαζα μόνο τη Φλωρεντία.
οι λιμνες ομως ειναι πανεμορφα μερη,lago majore,komo,lugano.
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
εγω δεν θα παω ποτε usa.apla απεχθανομαι αυτη τη ρατσα.
Ακριβώς το ίδιο με εσένα κάνουν και οι Αμερικάνοι που απεχθάνεσαι... έχουν άποψη χωρίς να γνωρίζουν...
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
menia τότε θα τα κάνω και εγώ ....
θα βρεθούμε σε κανένα καπή γκρούπ !!!!!!θα σε αναγνωρίσω:p
:bleh::bleh::bleh: Θα έχω κάνει μπότοξ τότε καλή μου και η 70άρα θα φαίνεται σαν 40άρα!:bleh::bleh::bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.252
Μηνύματα
885.139
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom