Προσφορές scoot για κρατήσεις έως 10 Σεπτεμβρίου 2017

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Βασικα σε καποιους προορισμους αυτες τις τιμες τις εβρισκες και πριν, χωρις την προσφορα. Ψιλο-μουφα μου φαινονται οι προσφορες τους. Σε καποια destination ειναι απλα λιγο χαμηλοτερες τιμες, σε καποια αλλα ειναι οι ιδιες με πριν...
 

Leo.d

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Βασικα σε καποιους προορισμους αυτες τις τιμες τις εβρισκες και πριν, χωρις την προσφορα. Ψιλο-μουφα μου φαινονται οι προσφορες τους. Σε καποια destination ειναι απλα λιγο χαμηλοτερες τιμες, σε καποια αλλα ειναι οι ιδιες με πριν...
Δεν είναι μούφα προσφορά.
Καιρό τώρα έμπαινα καθημερινά στο site τους και έψαχνα αεροπορικά για Σιγκαπούρη για το Grand Prix ,και από 500€+ που τα έβρισκα ,σήμερα τα βρήκα 348€.Ολος ο Σεπτέμβρης ακόμα και αύριο να ταξιδέψεις είναι 348€ με επιστροφή.its a good deal ;)
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Για πιο χειμωνα ομως δεν εχει μεγαλες διαφορες. Για Βιετναμ, Ταιβαν και καποια στην Κινα για παραδειγμα δε βλεπω ιδαιτερες πτωσεις για τοτε. Αντε αντι για 450 να το βρεις 420 πηγαινε - ελα. Εξαρταται τον προορισμο κ τον χρονο
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
εγώ πάντως για Μάρτη που κοιτάω Σιγκαπούρη και Σίδνεϊ δε βρίσκω κάτι..
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Οταν εχουμε συνηθισει απο αεροπορικες στις περιοδους των εκπτωσεων εκπτωσεις 20-50% και τωρα απλα οι εκπτωσεις ειναι 5-15%... Ακομα και με τις ςκπτωτικες τιμες δεν τη βρισκω ιδιαιτερα ανταγωνιστικη. Για Βιετναμ με επιστροφη 385 ευρω (πριν ηταν... 395 ευρω, 10 ευρω πανω :p ). Εε περιμενω να βγαλουν προσφορες οι all-inclusive εταιριες, δινω κ ενα 50αρικο παραπανω και παω με βαλιτσα κ σαν ανθρωπος... Για να επιλεξω μια loco και ειδικα σε τοσο μεγαλο ταξιδι θα περιμενα αρκετα χαμηλοτερες τιμες, τουλαχιστον στα sale.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom