Προτάσεις για βιβλία

Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Προσεχής βιβλιοπαρουσίαση μπιζελοβιβλίου!

Έχω τη χαρά να σας ανακοινώσω ότι την προσεχή Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου, στη Θεσσαλονίκη θα πραγματοποιηθεί η 1η βιβλιοπαρουσίαση του βιβλίου μου 88 Μύθοι & Αλήθειες!

Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 21:00 μ.μ. στο καφέ Ζώγια Κομνηνών 18 (περιοχή Λουλουδάδικα, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης). Μπορείτε να δείτε εδώ το σχετικό event στο Facebook.

Όσοι θέλετε να προμηθευτείτε το βιβλίο 88 Μύθοι & Αλήθειες (εκδόσεις iWrite.gr) μπορείτε να το κάνετε από εδώ ή με ένα τηλέφωνο στο 2311 27 28 03 (καθημερινές από το πρωί έως τις 17:30 μ.μ.)

Θα χαρώ να γνωρίσω από κοντά τους Θεσσαλονικείς -και μη!- φίλους του αγαπημένου TravelStories!

 

makisg

Member
Μηνύματα
4.756
Likes
15.384
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
σου εύχομαι καλή επιτυχία.:icon_biggrin:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλή επιτυχία και πιάσε 2 να δώσουμε σε κανένα διαγωνισμό!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
'Πως είδαν οι ξένοι την Ελλάδα του 21" του Κυριάκου Σιμοπούλου Τόμοι 4.
δείτε τούτο από τον Γ τόμο σελ. 398:
Από επιστολή του πρώτου Αμερικανού εθελοντή George Javis στο Φιλελληνικό Κομιτάτο της Βοστώνης από το Μεσολόγγι του 1824, σχετικά με τα οικογενειακά ήθη των Ελλήνων.
«Ο γάμος και η μεταχείριση των θηλυκών αποτελούν πρότυπο για όλο τον κόσμο. Η πορνεία είναι άγνωστη. Η γυναίκα είναι πανελεύθερη στο σπίτι της. Βασίλισσα του οίκου της. Ποια ανθρώπινη κοινωνία είναι πιο ευεργετική όσο σ αυτή τη χώρα όπου τα αδέρφια δεν παντρεύονται πριν αποκαταστήσουν τις αδερφάδες τους;»
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
διαβασα προσφατα το εξης βιβλιο: Ητέχνη του ταξιδιού του Αλαιν ντε Μποτον.ευχαριστη αναγνωση και αραγε πως πρεπει να ταξιδεύουμε;
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
διαβαζω πατρικ λη φενμορ "η εποχη της δωρεας"ξεκινα απο το Λονδινο το Δεκεμβριο του 1933 με σκοπο να φτασει πεζος μεχρι την Κωνσταντινουπολη ακολουθωντας Ρηνο και Δουναβη.μεχρι στιγμης εχω ταξιδεψει μαζι του διασχιζοντας την Ολλανδια και την περιοχη της Βεφσταλιας.δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παλι το βιβλιο.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
διαβαζω πατρικ λη φενμορ "η εποχη της δωρεας"ξεκινα απο το Λονδινο το Δεκεμβριο του 1933 με σκοπο να φτασει πεζος μεχρι την Κωνσταντινουπολη ακολουθωντας Ρηνο και Δουναβη.μεχρι στιγμης εχω ταξιδεψει μαζι του διασχιζοντας την Ολλανδια και την περιοχη της Βεφσταλιας.δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παλι το βιβλιο.
damasta με ακολουθείς...5-6 φορές κι όχο μόνο από μένα. συνέχισε το είναι καλό
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.255
Μηνύματα
885.119
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom