Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Να ρωτήσω μια λεπτομέρεια που με απασχολεί: Από σας που έχετε ταξιδέψει με μίλια της Star Alliance (Miles and bonus) σε υπερατλαντική πτήση, πόσο καιρό πριν τη πτήση πήρατε τηλ. στην Aegean και μπορούσαν να δούνε στο σύστημα αν έχουν ή όχι μίλια? Γιατί αν είναι να περιμένω τελευταία στιγμή να μάθω αν περίσσεψε τίποτα ζήτω που καήκαμε..
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Μάλιστα με πήραν πριν μερικές μέρες τηλέφωνο για να μου προσφέρουν μια νέα πιστωτική μπόνους (νομίζω American Express, αλλά δεν είμαι σίγουρη) χωρίς συνδρομή, με την οποία μου κάνουν δώρο 5000 μόνους και διπλάσια μπόνους σε κάθε αγορά. Αυτά μέσες άκρες. Μόλις την πάρω στα χέρια μου θα γράψω πληροφορίες για όποιον ενδιαφέρεται.
Τελικά την παρέλαβα την κάρτα και πρόκειται για την Bonus Premium American Express, χωρίς συνδρομή για πάντα, με 5.000 μπόνους δώρο + 2.000 με την πρώτη συναλλαγή και με διπλάσιους πόντους σε κάθε αγορά σε σχέση με το κλασικό πρόγραμμα Bonus.

http://alphabankcards.gr/Default.aspx?Tabid=329&xmid=604
 

Gambino

Member
Μηνύματα
56
Likes
43
Καλησπερα,εχω καρτα Flying blue(silver) της Air France(skyteam).
Βρηκα πτηση Θεσσαλονικη-Ρωμη με την Alitalia(skyteam) αλλα το δρομολογιο εκτελειται απο την Air Serbia που δεν ειναι μελος της skyteam.Ξερει κανεις τι γινεται σε αυτην την περιπτωση;
Θα παρω μιλια;οι πτησεις θα μετρησουν για την ανανεωση της καρτας μου;Τα προνομια που εχω οταν πεταω με εταιρειες της skyteam ισχυουν;(2 βαλιτσες,sky priority)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θα παρω μιλια;οι πτησεις θα μετρησουν για την ανανεωση της καρτας μου;Τα προνομια που εχω οταν πεταω με εταιρειες της skyteam ισχυουν;(2 βαλιτσες,sky priority)
Οχι σε ολα.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Η Pizza hut δεν ανήκει στις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις;;; Κάθε 1€ δεν είναι 2 bonus πόντοι;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η Pizza hut δεν ανήκει στις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις;;; Κάθε 1€ δεν είναι 2 bonus πόντοι;
Δηλ θα χαλασεις το στομαχι σου με την αθλια πλαστικη πιτσα τους για κατι ψωροποντους? Καλυτερα αγορασε τους απευθειας απο την Aegean.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Οκ ευχαριστώ πολύ! Μού τους πέρασαν μονούς, οπότε πρέπει να κάνω τηλεφωνάκι να δω τι έγινε...
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
@galoz τώρα που σε βρήκα να σε ρωτήσω κ κάτι άλλο; Αναλυτικά τους πόντους μπορούμε να τους δούμε κάπου;;; Έχω κατεβάσει κ την εφαρμογή αλλά δείχνει μόνο το σύνολο των πόντων (είμαι πολύυυυ καινούργιο ψαράκι... συγχωρήστε με!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.389
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom