Ισπανία Πρώτη φορά στη Βαρκελώνη

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σύσσωμη η ελληνική κοινότητα έτρεξε σήμερα για προμήθειες. View attachment 70007

View attachment 70008

View attachment 70009
εδώ μανάδες τρέχουν αλλόφρονες με τα παιδιά τους αγκαλιά.
Τριπάκια έχασες
Α ρε panpan δεν μου τα πες αυτα να ερθω. Αν και για να πω την αληθεια την Κυριακη περασα υπεροχα στην barcelonetta παιζοντας στην αμμο (με τα κουβαδακια μου). Ο καιρος ευτυχως ηταν τελειος ολες τις μερες που ημουν εκει. Σε τi ομορφη πολη ζεις ρε panpan!

ΥΓ Τι εκρηξη εγινε στην Ιγουαλαδα? χαμπαρι δεν πηρα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792

Lina82

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας. Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Θέλουμε να κάνουμε ένα ταξίδι στην Βαρκελώνη γύρω στις 13-14 Απρίλιου και τα έχουμε λίγο χαμένα. Να κλέισουμε με γκρουπ ή να πάμε μόνοι μας? Χρειάζεται διαβάτηριο ή αρκεί η ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες?
Σας ευχαριστώ πολύ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σας. Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Θέλουμε να κάνουμε ένα ταξίδι στην Βαρκελώνη γύρω στις 13-14 Απρίλιου και τα έχουμε λίγο χαμένα. Να κλέισουμε με γκρουπ ή να πάμε μόνοι μας? Χρειάζεται διαβάτηριο ή αρκεί η ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες?
Σας ευχαριστώ πολύ
Καλησπέρα. Επειδή δεν έχετε και πολύ χρόνο μέχρι την ημερομηνία του ταξιδιού σας για να βγάλετε άκρη, η γνώμη μου είναι καλύτερα να κλείσετε με γκρουπ. Για το ταξίδι αρκεί η ταυτότητά σας.
 

point_of_view

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Καλημέρα, έχω κλείσει εισητήρια για Βαρκελώνη στις 18 Απριλίου. Τα έκλεισα με την Iberia αλλά λέει ότι η πτήση εκτελείται από την vueling airlines. Εαν θέλω να κάνω web check in που θα το κάνω, στην Iberia ή στην vueling? Γνωρίζει κάποιος?
Επίσης έχει κάποιος κάτι υπόψιν του για ενοικίαση scooter στην Βαρκελώνη? Πρέπει να κλείσω απο εδώ ή καλύτερα εκεί?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα, έχω κλείσει εισητήρια για Βαρκελώνη στις 18 Απριλίου. Τα έκλεισα με την Iberia αλλά λέει ότι η πτήση εκτελείται από την vueling airlines. Εαν θέλω να κάνω web check in που θα το κάνω, στην Iberia ή στην vueling? Γνωρίζει κάποιος?
Καλημέρα, θα κάνεις web check in στην Iberia.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom