Κίνα Στη Κίνα του Μάο...(Ο γύρος του κόσμου)

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
καπτεν λογω δουλειας ειμαι αναγκασμενος να
ξεμπαρκαρω για λιγες ημερες
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
καπτεν λογω δουλειας ειμαι αναγκασμενος να
ξεμπαρκαρω για λιγες ημερες
Ασε τα ψόφια αγαπητέ μου:mad:, άκουσες εσύ για νυχτερινή ζωή και γκέισες και τάχα μου έχεις δουλειά και πρέπει να ξεμπαρκάρεις σε αυτό το συγκεκριμένο λιμάν:cool:ι, νομίζεις ότι τόσο καιρό που ταξιδεύουμε μαζί δεν έχουμε καταλάβει τι κουμάσι είσαι;:bleh: εδώ θα κάτσεις έχουμε ανάγκη και από λαδά:D.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Ασε τα ψόφια αγαπητέ μου:mad:, άκουσες εσύ για νυχτερινή ζωή και γκέισες και τάχα μου έχεις δουλειά και πρέπει να ξεμπαρκάρεις σε αυτό το συγκεκριμένο λιμάν:cool:ι, νομίζεις ότι τόσο καιρό που ταξιδεύουμε μαζί δεν έχουμε καταλάβει τι κουμάσι είσαι;:bleh: εδώ θα κάτσεις έχουμε ανάγκη και από λαδά:D.[/quote
:haha::haha::haha::haha::haha:
δυστυχως πρεπει
ειμαι Μαγιορκα :bleh:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αυτό ήταν το πέμπτο μου ταξίδι στη Γιοκοχάμα και το δέκατο στην Ιαπωνία.
Όσα ευχαριστώ και να σου πω καπετάνιε μου, θα είναι λίγα...:D

Με μαγεύουν όσα περιγράφεις...θα μείνω εδώ και θα περιμένω να με παραλάβεις σε κάποιο από τα επόμενα ταξίδια στην Ιαπωνία...(άκου δέκα...:shock:)

Να περιμένω και άλλη ιστορία, αποκλειστικά στην Ιαπωνία ?...δέκα ταξίδια είναι αυτά...;):D (δεν θα την χορτάσω ποτέ....:lol:)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
υποτιθεται οτι εγω εχω δουλεια αλλα ολοι εξαφανιστηκαν
Αχ ο καπετάνιος δεν έχει εξαφανιστεί, έχει απλώς χάσει τον έλεγχο του υπολογιστή καθότι τον έχουν καταλάβει οι επισκέπτριες του βορά.:haha::haha:
Κάτσε λίγες ακόμα μέρες στην Ιαπωνία, η Πανδώρα θα έχει πολλά να σου δείξει
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Όσα ευχαριστώ και να σου πω καπετάνιε μου, θα είναι λίγα...:D

Με μαγεύουν όσα περιγράφεις...θα μείνω εδώ και θα περιμένω να με παραλάβεις σε κάποιο από τα επόμενα ταξίδια στην Ιαπωνία...(άκου δέκα...:shock:)

Να περιμένω και άλλη ιστορία, αποκλειστικά στην Ιαπωνία ?...δέκα ταξίδια είναι αυτά...;):D (δεν θα την χορτάσω ποτέ....:lol:)
τόση βιομηχανία που είχε και έχει Αφροδίτη, είναι επόμενο να κινείται ανάλογα και το εμπόριο. το 10 ίσως είναι και λίγο

Δες την τελευταία απάντηση προς τη malysa .....

πράγματι σε οφέλησαν αυτές οι λεπτομερειούλες;;
από χθες μεσημέρι λόγω διακοπή ρεύματος δεν ανοίγουν τα windows και είναι το pc στο service. σε μερικές ώρες θα είναι έτοιμο.
μπελάς κι αυτός, γιατί έχω ξεκινήσει τη συνέχεια ....
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
από χθες μεσημέρι λόγω διακοπή ρεύματος δεν ανοίγουν τα windows και είναι το pc στο service. σε μερικές ώρες θα είναι έτοιμο.
μπελάς κι αυτός, γιατί έχω ξεκινήσει τη συνέχεια ....



Κάπτεν,λόγω της παρα-χαλάρωσης από την παράταση αδείας που μας έδωσες,όταν διορθωθεί η τεχνική βλάβη,στείλε σήμα για ανάκληση αδειών και επιστροφή...:clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Κάπτεν,λόγω της παρα-χαλάρωσης από την παράταση αδείας που μας έδωσες,όταν διορθωθεί η τεχνική βλάβη,στείλε σήμα για ανάκληση αδειών και επιστροφή...:clap:
βέβαια.
το σήμα θα είναι ηχητικό που θα σας πάει μέσα στα "μυστήρια..." και της "ομορφιές"της Ιαπωνίας. θα την αισθανθείται..... :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom