Ταξίδι μόνος ή μόνη??

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Mel γύρισες από Λόνδον? Για πες, πώς ήταν?
Όχι, Γκλοριάνα μου, ακόμη. Σε 20 μέρες πετάω. Εσύ δεν είσαι που με συμβούλεψες κιόλας; Ειλικρινά πλέον το ξεπέρασα το "μόνη" και το μόνο που με χαλάει είναι που, επειδή έγιναν οι αλλαγές (ακυρωτικά, ακριβότερες τιμές πλέον στο ξενοδοχείο κλπ), αναγκάστηκα να το μικρύνω το ταξίδι. Από 5,5 μέρες πήγα στις 3,5 κι έχω αγχωθεί τι θα προλάβω να πρωτοδώ. Αλλά ανυπομονώ και θα προσπαθήσω να δω όσο πιο πολλά μπορώ. Ελπίζω να προλάβω να βγάλω καλές φωτογραφίες να σας δείξω. Εντυπώσεις αρχές Σεπτέμβρη πια :)
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Άντε με το καλό. Θα δες πολύ πράμα, μην ανησυχείς. Το βράδυ θα σαι πτώμα, χαχαχα
 

Giorgos1981

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Γεια σας! Είχα πάει μόνος μου διακοπές για 4 μέρες το 2007 όταν με "κρέμασε" ένας φίλος και δεν ήρθε τελευταία στιγμή. Η αλήθεια είναι ότι πέρασα και καλά και περίεργα. Π.χ. υπήρχαν και στιγμές που ήθελα να πω μια κουβέντα με έναν άνθρωπο και δεν είχα και μ έπιαναν τα καταθλιπτικά μου, αλλά και στιγμές όπως την τρίτη μέρα που γνώρισα μια κοπέλα και περάσαμε μαζί ένα 24ωρο ή τα πρωινά στην παραλία με το βιβλίο μου που ένιωθα την απόλυτη χαλάρωση που είναι πολύ ωραία αίσθηση. Είναι ανάλογα με τη διάθεσή σου πιστεύω. Μπορεί να περάσεις καλά αλλά μπορεί να πεις κι όλας τι κάνω εδώ. Έχει να κάνει και με τι άνθρωπος είσαι. Το σίγουρο είναι ότι είναι μια εμπειρία που θα τη θυμάσαι.
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
Οι συμβουλές σας έπιασαν τόπο!!! Μέχρι τελευταία στιγμή οι διακοπές μαζί με την χαρά μου αγνοούνταν!! Οπότε μπήκα εχτές στο πρώτο καράβι που έφευγε και να 'μαι, μόνη μου διακοπές!!! :clap::clap::clap: δεν είναι καθόλου άσχημα μέχρι στιγμής!!! :bleh:
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
317
Likes
750
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδόρ
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Μπράβοοοοο !!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap: Εύχομαι να περάσεις όπως ακριβώς ΕΣΥ ονειρεύεσαι τις διακοπές σου,να γεμίσεις τις μπαταρίες σου,να ανανεωθείς και....να γυρίσεις με μία όμορφη ιστορία και για εμάς !!!:D:D:D
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
καλα να περασεις!!!

μη σου πω πως σε ζηλευω κιολας...;)δεν μπορω να πω, καλα και αγεια περασα αλλα τη μουρμουρα της φιλεναδας μου ακομα την εχω στα αυτια μου!!χιχιχιχι
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.557
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Οι συμβουλές σας έπιασαν τόπο!!! Μέχρι τελευταία στιγμή οι διακοπές μαζί με την χαρά μου αγνοούνταν!! Οπότε μπήκα εχτές στο πρώτο καράβι που έφευγε και να 'μαι, μόνη μου διακοπές!!! :clap::clap::clap: δεν είναι καθόλου άσχημα μέχρι στιγμής!!! :bleh:
Κι εμείς εδώ είμαστε, δε θα αισθανθείς καθόλου μοναξιά! :D
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Koritsia geia sas ki apo Londino!Grafw greeklish giati den exw diko m upologisth alla mpainw apo tou ksenodoxeiou. Mphka biastika kai de diabasa prosektika alla osa eida me xaropoihsan polu. Summerfunk wraia ta nea sou kai na peraseis kala. Mhn agxwtheis apla. Tha skeftesai ti thes na deis/kaneis kai telos. Egw shmera sumplhrwnw 5h mera kai aurio epistrefw. Tipota ma tipota de stathhke empodio oute perierga blemata uphrxan ki oute kan sto estiatorio. Opoios pisteuei s'auta einai kompleksikos apo monos tou. Afou s'ena estiatorio (bella Italia) efaga 3 fores monh mou (sthn arxh phga opws otan mpainoume me fora katw apo to pagwmeno nero) ki ola cool. Ki htan ki alloi monoi ekei :) E ligoi alla htan. Paei ki o fobos tou estiatoriou :)))) Ki opoios koitaksei perierga sta...mh pw alla k ginw sklhrh. Kala na pernate
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
μπραβο μελ!!!!!!!!:)

καλη τελευταια μερα να εχεις και να μας πεις λεπτομερειες οταν γυρισεις;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.557
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μελ Μπράβο !!!!!!! Να σαι καλά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom