Ταξιδιωτικοί οδηγοί και λοιπά βοηθήματα ταξιδιών

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Α ξέχασα επίσης στο τεύχος Νοεμβριου του national geographic υκλοφορεί στην τιμή των 10 euro με τον πρώτο τόμο του βιβλίου 500 ταξίδια ζωής.

Βέβαια η προσφορά των Νεων είναι καλύτερη και πιο οικονομική φυσικά.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
πολυ καλος ο οδηγος των ''ΝΕΩΝ'' για φλωρεντια-τοσκανη
εκδοση 2009 336 σελιδων.
προσοχη
η εφημεριδα εχει ενα κουπονι που το ξυνεις και..κερδιζεις

εγω χτυπησα 4ημερο ταξιδακι δυο ατομων,open για ενα ετος (σαντορινη,παρο,καρπενησι,πηλιο):clap:

για αρχιστε να ξυνετε...:haha:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

tdm

Member
Μηνύματα
71
Likes
3
πολυ καλος ο οδηγος των ''ΝΕΩΝ'' για φλωρεντια-τοσκανη
εκδοση 2009 336 σελιδων.
προσοχη
η εφημεριδα εχει ενα κουπονι που το ξυνεις και..κερδιζεις

εγω χτυπησα 4ημερο ταξιδακι δυο ατομων,open για ενα ετος (σαντορινη,παρο,καρπενησι,πηλιο):clap:

για αρχιστε να ξυνετε...:haha:
Νομίζω ότι οι περισσότεροι κερδίσαμε τετραήμερο ταξιδάκι... Μη μασάτε από τέτοια...
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
Νομίζω ότι οι περισσότεροι κερδίσαμε τετραήμερο ταξιδάκι... Μη μασάτε από τέτοια...
:( εγω δεν κέρδισα

Αλλά την επόμενη φορά που θα παω Τοσκάνη θα ειμαι πιο διαβασμένος:bleh:
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Νομίζω ότι οι περισσότεροι κερδίσαμε τετραήμερο ταξιδάκι... Μη μασάτε από τέτοια...
Θα συμφωνησω. Κερδιζεις οπως κι εγω αλλα για να το δικαιουσαι παιρνεις ενα βιβλιο γυρω στα 50ευρω και εξοδα αποστολης δικα σου.Αλλιως μπαινεις σε κληρωση.Οποτε κλεισε μονος σου το τετραημερο να ξερεις και που πας να μεινεις!
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Α ξέχασα επίσης στο τεύχος Νοεμβριου του national geographic υκλοφορεί στην τιμή των 10 euro με τον πρώτο τόμο του βιβλίου 500 ταξίδια ζωής.

Βέβαια η προσφορά των Νεων είναι καλύτερη και πιο οικονομική φυσικά.
Ναι αλλα και ο τομος πολυ ταξιδιαρικος βρε παιδι μου! Δεν μπορεις να πεις! Και μια χαρα οργανωμενο τον βρηκα. Με διευθυνσεις, συμβουλες, για πρωτη αναγνωση πριν καλοψαξεις για εναν προορισμο μια χαρα ειναι.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ναι αλλα και ο τομος πολυ ταξιδιαρικος βρε παιδι μου! Δεν μπορεις να πεις! Και μια χαρα οργανωμενο τον βρηκα. Με διευθυνσεις, συμβουλες, για πρωτη αναγνωση πριν καλοψαξεις για εναν προορισμο μια χαρα ειναι.
για δωρεαν...ειναι πολυ super!!:)
μακαρι να εδιναν για περισσοτερες πολεις...
περιμενω πως και πως τον οδηγο για νεα υορκη...με τα τοσα που εχω διαβασει εδω μεσα...ψηνομαι αγρια:D πλεον ειναι θεμα χρονου να το χτυπησω:)

σχετικα με το ταξιδι
επειδη θα ειμαι εκτος ελλαδος απο αυριο, ας παρει καποιος ενα τηλ να δουμε τους ορους,μηπως εχει κατι κρυφο... και να ποσταρει...

η αγορα του βιβλιου δεν ειναι προβλημα,χτυπαμε ενα οδηγο μαγειρικης ,καμια 35 ευρω ...αξιζει για 4ημερο ταξιδι...
αλλα πρωτα τα ψιλα γραμματα;)
 

dimitr

Member
Μηνύματα
81
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Υπαρχει οδηγοσ για Φινλανδια;
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Υπαρχει οδηγοσ για Φινλανδια;
Αν εννοεις γενικα, ο lonely planet εχει σιγουρα. κατα ποσο ειναι καλη η εκδοση δεν μπορω να γνωριζω. επισης το National Geographic Traveler, το οποιος απο αλλες χωρες που το χρηιμοποιησα ειναι πολυ καλος οδηγος.Μπες στις επισημες ιστοσελιδες και ριξε μια ματια. Αν πας σε βιβλιοπωλειο και δεν εχουν, συνηθως το παραγγελνουν.
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Νομίζω ότι οι περισσότεροι κερδίσαμε τετραήμερο ταξιδάκι... Μη μασάτε από τέτοια...
Τι περίεργο... Κι εγώ κέρδισα το 4ήμερο ταξιδάκι... Μόνο που στα ψιλά γράμματα λέει ότι πρέπει να αγοράσεις ένα από τα βιβλία που διαφημίζουν και ότι ο νικητής επιβαρύνεται με το κόστος κρατησης... Αύριο θα πάρω τηλ. αλλά όταν βλέπω ότι κερδίζουν πολλοί μάλλον κάτι βρωμάει. Τουλάχιστον δεν μου τύχαινε το λάπτοπ, που το χρειάζομαι κιολας??;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.569
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom