Φωτογραφικός Διαγωνισμός -μεγάλο δώρο- τα Αποτελέσματα

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν είχαμε 157 συμμετοχες, 134 μελη ψηφισαν , 116 φωτος πηρανε εστω και ενα ποντο. Τα μέλη που πήραν τις έξι πρώτες θέσεις είναι: (όσο και αν σας φαίνεται απίστευτο είχαμε ίδιους βαθμούς στις 2 πρώτες θέσεις)

1. Alexandros_T 47 βαθμοί με 9 πρώτες προτιμήσεις (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΩΡΟΥ)

2. ghelpme 47 βαθμοί με 8 πρώτες προτιμήσεις (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΩΡΟΥ)


--------------------------------------

3. tsimpidi 44 βαθμοί

4. maris-lou 32 βαθμοί

5. darkgian 31 βαθμοί

6. anny 31 βαθμοί

Να σημειώσω ότι η φωτογραφία του μέλους stella7 ακυρώθηκε αφού βρέθηκε να χρησιμοποιείται σε άλλα σάιτ και με αρχικά μάλλον άλλου φωτογράφου επάνω της. Το μέλος είχε την ευκαιρία από τις 16/4 να μας απαντήσει σε σχετική επικοινωνία, δεν το έκανε, επομένως η συμμετοχή της ακυρώθηκε και όσα μέλη ψήφισαν αυτή τη φωτογραφία οι βαθμοί πήγαν στην αμέσως επόμενη προτίμησή τους. :)

Μέσα στο σαββατοκύριακο θα μπουν και οι βαθμοί στην γκάλερυ του διαγωνισμού για ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες.

Οι ΔΥΟ πρώτοι νικητές κερδίζουν απο 7 διανυκτερεύσεις στη Χαλκιδική σε δίκλινο διαμέρισμα, στα Ενοικιαζόμενα Διαμερίσματα Villa Stasa, στο Πολύχρονο Χαλκιδικής, 200μ απο την παραλία, (δεν περιλαμβάνει πρωινό είναι διαμερίσματα με κουζίνα, κλιματισμό, ΤΒ, στο κέντρο του χωριού ). Διαθεσιμότητα από 10/5 έως 14/6.

Η προσφορά είναι από το δικτυακό ταξιδιωτικό οδηγό gohalkidiki.com και το πρακτορείο GHTour. Για αυτή την προσφορά ευχαριστούμε το μέλος fourkas!


ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ οι δύο νικητές να επικοινωνήσουν ΑΜΕΣΑ μαζί μου για να αποστείλουν τις αρχικές φωτογραφίες full ανάλυσης για να λάβουν το δώρο τους.
Ευχαριστούμε ΘΕΡΜΑ τη getxowoman που έτρεξε μόνη της όλο το διαγωνισμό που είχε και πάρα πολύ δουλειά. :clap:

Βουρ για τον επόμενο!!!
 
Last edited:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Συγχαρητήρια στους νικητές.
Παιδιά να χαρείτε τις διακοπές σας και να πιείτε μια μπυρίτσα εκ μέρους του φόρουμ!!:clap::clap::clap:
 

dimemples

Member
Μηνύματα
36
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολλά συγχαρητήρια στους νικητές! Οι υπόλοιποι θα μείνουμε με το παράπονο. :)
Όλες αυτές οι φωτογραφίες συνθέτουν τις ομορφιές και τις εκπλήξεις που κρύβει η Ελλάδα!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μπράβο στους νικητές :clap: Καλά να περάσετε στη Χαλκιδική :clap:

Πολύ δύσκολη η επιλογή, αφού οι περισσότερες φωτο ήταν εξαιρετικές...:D

Παιδιά, όλες οι εικόνες με ταξίδεψαν...συγχαρητήρια σε όλους :D
----------------

Ευχαριστώ πολύ-πολύ για τις ψήφους σας :D
 

perictione

Member
Μηνύματα
66
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα σου΄ρχομαι (25/08)
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπράβο στους νικητές. Πραγματικά οι φωτογραφίες τους ήταν πολύ καλές! Τέλος θέλω να πω ότι ήταν πολύ ωραίο και το θέμα του διαγωνισμού και συγχαρητήρια στους διοργανωτές για την ιδέα τους. Είχαμε την ευκαιρία να δούμε όμορφες φωτογραφίες και να συνειδητοποιήσουμε για άλλη μια φορά πόσο όμορφη είναι η χώρα μας και πόσο τυχεροί ήμαστε που μεγαλώσαμε σε ένα τέτοιο τόπο. <o></o>
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευχαριστώ θερμά!

Σας ευχαριστώ όλους για την τιμή που μου κάνατε με την ανταπόκρισή σας στη φωτογραφική μου συμμετοχή.
Το γεγονός αυτό με συγκινεί και ενδυναμώνει την προσπάθειά μου.
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες.

Αλέξανδρος
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
τα συγχαρητήρια μου στους νικητές και σε όλους που βοήθησαν να τρέξει ο διαγωνισμός!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Συγχαρητηρια παιδια!Σε νικητες και διοργανωτες :)
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μπράβο στους νικητές!!!
Αντε και στον επόμενο διαγωνισμο!!!:)
 

ghelpme

Member
Μηνύματα
6
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Θα δούμε...
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ευχαριστίες

Θα ήθελα και εγώ να ευχαριστήσω όλους όσους ψήφισαν και συγχαρητήρια στον νικητή Alexandros_T.:p:p:p
 

beba

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Νικήσιανη
Ταξίδι-Όνειρο
Σαμοθράκη,Ανταρκτική
Συγχαρητήρια στους νικητές και ένα ευχαριστώ στους διοργανωτές και όσους δούλεψαν για το στήσιμο του διαγωνισμού. Πραγματικά καλό είναι να ξαναθυμόμαστε τα κάλλη της πατρίδας μας.
Κι επειδή ζούμε σε δύσκολους καιρούς που κοντεύουν να μας κάνουν καταθλιπτικούς εγώ θα πρότεινα ένα νέο διαγωνισμό με τα αστεία γεγονότα που κατά καιρούς μας τυχαίνουν στα ταξίδια μας.
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Συγχαρητήρια στους νικητές και ένα ευχαριστώ στους διοργανωτές και όσους δούλεψαν για το στήσιμο του διαγωνισμού. Πραγματικά καλό είναι να ξαναθυμόμαστε τα κάλλη της πατρίδας μας.
Κι επειδή ζούμε σε δύσκολους καιρούς που κοντεύουν να μας κάνουν καταθλιπτικούς εγώ θα πρότεινα ένα νέο διαγωνισμό με τα αστεία γεγονότα που κατά καιρούς μας τυχαίνουν στα ταξίδια μας.
Πολύ καλή η ιδέα σου. Ας αρχίσουν οι προτάσεις για το επόμενο διαγωνισμό τώρα που πήραμε φόρα. Για τα ηθικά έπαθλα διαγωνιζόμαστε άλλωστε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.795
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom