Φωτογραφικός διαγωνισμός - μεγάλο δώρο!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Loca Corazon

Member
Μηνύματα
106
Likes
41
Καλημέρα,

τι θα γίνει με τις περιπτώσεις που δεν μπορούν να στείλουν pm;
Έχω λιγότερα από 20 μηνύματα ... και θα ήθελα πολύ να ψηφίσω (συμμετέχω κιόλας στον διαγωνισμό)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλημέρα,

τι θα γίνει με τις περιπτώσεις που δεν μπορούν να στείλουν pm;
Έχω λιγότερα από 20 μηνύματα ... και θα ήθελα πολύ να ψηφίσω (συμμετέχω κιόλας στον διαγωνισμό)
Ολα τα μελη ακομα και αν εχουν κατω απο 20 ποστ, μπορουν να στειλουν ουτως ή αλλως προσωπικο μηνυμα στους υπευθυνους του φορουμ, αρα δεν υπαρχει κανενα προβλημα! Ολοι μα ολοι μπορουν να ψηφισουν!!!!
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Ωραια, γιατι με τοσες συμετοχες η μια ψηφος θα'ταν δυσκολη. :clap:

Παρακληση: στη δευτερη αποπειρα μου να ανεβασω τη φωτογραφια ξεχασα, η αφηρημενη, να βαλω τιτλο και τωρα δεν μπορω να επεμβω. Μπορει να προστεθει ο τιτλος "Μονεμβασια" αντι του εμπνευσμενου 605 που φαινεται απο κατω;
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ωραια, γιατι με τοσες συμετοχες η μια ψηφος θα'ταν δυσκολη. :clap:

Παρακληση: στη δευτερη αποπειρα μου να ανεβασω τη φωτογραφια ξεχασα, η αφηρημενη, να βαλω τιτλο και τωρα δεν μπορω να επεμβω. Μπορει να προστεθει ο τιτλος "Μονεμβασια" αντι του εμπνευσμενου 605 που φαινεται απο κατω;

Ναι θα το διορθωσω.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Οι φωτογραφίες είναι πάρα πολλές και επειδή η μια ψήφος είναι πραγματικά λίγη ως επιλογή αποφασίσαμε να αλλάξουμε το τρόπο ψηφοφορίας ώστε να είναι πιο δίκαιος αλλά και να έχει περισσότερο ενδιαφέρον! Ζογγολόπουλος στους προεδρικούς κήπους | Τέχνες | Ελευθεροτυπία
Σε περίπτωση ισοβαθμίας θα κερδίσει η φωτογραφία που έχει πάρει περισσότερους βαθμούς πρώτης θέσης, δηλαδή αν μια φωτογραφία πάρει 2 πρώτες ψήφους (= 8 βαθμοί) και μια άλλη πάρει 4 δεύτερες ψήφους = 8 βαθμοί, θα κερδίσει η πρώτη. Κλήρωση θα γίνει στην περίπτωση που υπάρξει ισοβαθμία στις ίδιες πρώτες ψήφους.

Όταν τελιώσει ο διαγωνισμός θα βγεί η τελική λίστα όλων των φωτογραφίων.

Ευχαριστώ.

!
Το "ευχαριστώ" από μας, σε όλους σας, για την τροποποίηση της ψηφοφορίας :clap:

:grouphug:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εβαλα κι εγω... καλλιο αργα παρα ποτε...


αμφιταλαντευτηκα.. σκεφτηκα φωτο απο νησια με το ασπρο και το γαλαζιο να πρωταγωνιστει... χιουμοριστικες φωτο.. αλλα τελικα επελεξα μια φωτο απο τον τοπο καταγωγης μου την κονιτσα.. που μπορει να μη πηγαινω συχνα αλλα μου αρεσει πολυ, ειδικα τωρα που μεγαλωσα :)
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Δε θυμάμαι αν έχει ξαναρωτήσει άλλος...τη δική μας μπορούμε να τη ψηφίσουμε;
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
...στου κουφού την πόρτα....
Κάποιοι φαίνεται οτι τελικά κάναν εγγραφή μόνο για τον διαγωνισμό.
Χωρίς ούτε ένα post,καμία δραστηριότητα...και 2 συμμετοχές!!!!!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
...στου κουφού την πόρτα....
Κάποιοι φαίνεται οτι τελικά κάναν εγγραφή μόνο για τον διαγωνισμό.
Χωρίς ούτε ένα post,καμία δραστηριότητα...και 2 συμμετοχές!!!!!!!
Παιδιά τέτοια σχόλια δε χρειάζονται. Όποιος βλέπει κάτι που πρέπει να διορθώσουμε ας μας ενημερώνει. Δεν έχει τίποτα επιλήψιμο το να γραφτεί κάποιος μόνο για το διαγωνισμό. Αν δε θέλαμε τέτοιες συμμετοχές θα είχαμε βάλει όρια (μήνες συμμετοχής στο σάιτ, αριθμό ποστ, κλπ κλπ). Αντίθετα οι διπλές συμμετοχές σαφέστατα και θα διαγράφονται.

Πιστεύω είναι σαφές.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Παιδιά τέτοια σχόλια δε χρειάζονται. Όποιος βλέπει κάτι που πρέπει να διορθώσουμε ας μας ενημερώνει. Δεν έχει τίποτα επιλήψιμο το να γραφτεί κάποιος μόνο για το διαγωνισμό. Αν δε θέλαμε τέτοιες συμμετοχές θα είχαμε βάλει όρια (μήνες συμμετοχής στο σάιτ, αριθμό ποστ, κλπ κλπ). Αντίθετα οι διπλές συμμετοχές σαφέστατα και θα διαγράφονται.

Πιστεύω είναι σαφές.
Δεν έγινα κατανοητός και συγνώμη.Το ειρωνικό του σχολίου πάει όχι στα θέμα εγγραφή αλλά στο θέμα συμμετοχή.Μετά τις ΤΟΣΕΣ παρατηρήσεις σας,οι 2 συμμετοχές παραμένουν γιατί το μέλος ουδέποτε ξαναμπήκε στο forum.
Κ επειδή σίγουρα θα επιληφθείτε,σταματώ εδώ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.063
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom