Φωτογραφικός διαγωνισμός - μεγάλο δώρο!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Για να ειναι ολα οκ, σας παρακαλω στειλτε μου τη ψηφο σας με αυτη τη μορφη οπως ειναι στους κανονες της ψηφοφοριας:

Παράδειγμα:

1. getxowoman

2. defkalion

3. spor_os


Δηλαδή τα ονόματα των μελών που τους ανήκουν οι φωτογραφίες, με ΣΕΙΡΑ προτίμησης.

Και η βαθμολογία είναι:

η 1η ψήφος 4 βαθμούς

η 2η ψήφος 2 βαθμούς

η 3η ψήφος 1 βαθμό



Και ΟΧΙ ετσι:



getxowoman

Defkalion

spor_os

Ναι μεν καταλαβαινω οτι o Defkalion θα παρει 2 ψηφους, αλλα θελω να ειναι ολα ενταξει!

Ευχαριστω.
 

Pinky

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνια
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Oλες οι φωτογραφιες ειναι υπεροχες..η επιλογη ηταν πολυ δυσκολη!

Καλη επιτυχια σε ολους
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Συμφωνω απολυτα δυσκολη επιλογη....

Καλη επιτυχια παιδια :love1:
 

charota

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
μόλις γύρισα...
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μπορεί κάποιος να μου πει αν επιτρέπονται τα πρόσωπα στις φωτογραφίες? δεν έχει τύχει να δω κάτι σχετικό! όχι μόνο για τον διαγωνισμό, έτσι, πληροφοριακά ρωτάω.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Δεν μπορω να πω πως καταλαβαινω απολυτα την ερωτηση σου..Αλλα δεν υπαρχει και καποιος κανονισμος (τουλαχιστον στο διαγωνισμο,γιατι γενικοτερα υπαρχει ενα θεμα με τα προσωπα "αγνωστων" και χωρις εγκριση σε φωτογραφιες..) που να απαγορευει τα προσωπα..Και νομιζω αν παρατηρησεις καλα τις φωτογραφιες του διαγωνισμου σιγουρα θα δεις καποιες με προσωπα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπορεί κάποιος να μου πει αν επιτρέπονται τα πρόσωπα στις φωτογραφίες? δεν έχει τύχει να δω κάτι σχετικό! όχι μόνο για τον διαγωνισμό, έτσι, πληροφοριακά ρωτάω.
Όχι δεν έχουμε τέτοιον κανονισμό εμείς. Αρκεί φυσικά ο φωτογράφος να έχει την άδεια του ατόμου το οποίο φωτογραφίζει για να δείξει τη φωτογραφία του στο ίντερνετ.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ψηφισα και εγω αν και η επιλογη ηταν αρκετα δυσκολη.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Να ξέρετε οτι η ψηφοφορία θα διαρκέσει 2 εβδομάδες και λήγει στις 00:00 την Παρασκεύη 30 Απριλίου!
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Να ξέρετε οτι η ψηφοφορία θα διαρκέσει 2 εβδομάδες και λήγει στις 00:00 την Παρασκεύη 30 Απριλίου!
Ψηφισα και γω! απο το πρωι δλδ, και τωρα μπηκα να τις ξαναδω, ειναι μερικες που μου αρεσαν παρα πολυ!!!
Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!
 

charota

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
μόλις γύρισα...
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν μπορω να πω πως καταλαβαινω απολυτα την ερωτηση σου..Αλλα δεν υπαρχει και καποιος κανονισμος (τουλαχιστον στο διαγωνισμο,γιατι γενικοτερα υπαρχει ενα θεμα με τα προσωπα "αγνωστων" και χωρις εγκριση σε φωτογραφιες..) που να απαγορευει τα προσωπα..Και νομιζω αν παρατηρησεις καλα τις φωτογραφιες του διαγωνισμου σιγουρα θα δεις καποιες με προσωπα.

Αν κρίνω απο την απάντηση, καλά κατάλαβες! Απλά είμαι σχετικά καινούργια στο φόρουμ και δεν έτυχε να δω μέχρι τώρα κάποια φώτο με πρόσωπο, έτσι αναρωτιόμουν αν επιτρέπεται γενικά να δημοσιεύουμε αντίστοιχες φωτογραφίες.(όχι μόνο "αγνώστων" αλλά και γνωστών!!)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Υπαρχουν πολλές φωτογραφίες με μούρες γενικά...:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ δεν συμμετέχω,αν και μου έβαλες ιδέες:roll:
Εγώ για τη συμμετοχή και εκπροσώπηση απλώς έστειλα τη δική μου - όσο για το αν ψηφίσω δεν ξέρω, μάλλον όχι, έχω ένα σκεπτικό γι' αυτό - ίσως το αναπτύξω λίγο σε μεταγενέστερο πόστ όπου και θα αναφερθώ στις φωτογραφίες που μου άρεσαν.

Baba, τι να το κάνεις εσύ το δώρο με τα 17.500 νησιά στον ορίζοντα;;;:bleh::bleh:
:haha: πόσα όμως μπορεί να επισκεφθεί κανείς? Για ένα την ημέρα χρειάζεσαι μια δεύτερη ζωή! Άντε καμμιά 10-αριά την πρώτη φορά, βάλε κι άλλα τόσα μια δεύτερη και πάπαλα! :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom