Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Και επειδη θα πρεπει να κανεις και ετοιμασιες...:bleh: σε ενημερωνω οτι απο 17 εως 26 Ιουλιου θα βρισκομαι Χανια και βεβαια θα σε επισκευτω!!!
Τελεια....τελεια.....λες να βαλω αντιστροφη μετρηση που δεν εβαλα ουτε στο ταξιδι μου???
Αλλα θα ερθει και η varsa μας πως θα βαλω διπλη???? ημερομηνια δεν μου εχει δωσει ????

Για ξενοδοχειο στα Χανια δεν ξερω να σε ενημερωσω:(:(:( sorry

Kαι βεβαιως καλο θα ειναι απο τωρα να ακους και την αναλογη μουσικη για να εγκληματιστεις με το περιβαλλον, εγω στη θεση σου θα ακουγα Σκουλά ή τα Οραματα του Μπικακη που ειναι και το αγαπημενο μου....το αφιερωσα στη VARSA σε προηγουμενη σελιδα.....δεν πιστευω να ακους Ψαραντωνη ????? Δεν ταιριαζει και στην αισθητικη σου ???? Λες να εχουμε Ανωγειανους στο φορουμ και να με κραξουν ?????
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
μ' όλα αυτα που διαβαζω, ζηλευω και θελω να ξαναπάω κρήτ
η! :p


chrikky ακομα δεν εκλεισες ????? ο manolis και varsa στη πρωτη γραμμη με τοσα που γραψαμε δεν συγκινηθηκες ακομα ?????
Διαβασα για τους Ιταλοφιλους και εσκασα απο τη ζηλια μου.......στην επομενη θα κανω ενα ταξιδοσφηνακι που λεει και η ρενατα....τωρα επεσε και καθημερινη.....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αν θέλω λέει??? στην πρώτη ευκαιρία που θα βρω χρόνο και παρέα ξανακατεβαίνω άνετα!:cool:

σε συνάντηση σ/κ σας περιμένουμε όλους από κρήτη! :p εκτός και αν κανονίσουμε καμιά συνάντηση εκεί και σκάσουμε μύτη εμείς..:rolleyes:
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Εγώ, σαν γνήσια Μανιάτισα, ένα έχω να πω.... Τα Χανιά ίσως είναι ακόμα καλλίτερα και από τη Μάνη....
Αυτό και τίποτε άλλο -))))
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Εγώ, σαν γνήσια Μανιάτισα, ένα έχω να πω.... Τα Χανιά ίσως είναι ακόμα καλλίτερα και από τη Μάνη....
Αυτό και τίποτε άλλο -))))
Ελα....stellAnna και η Μανη καταπληκτικη ειναι....εχω και τα ξαδελφακια μου που ειναι διασταυρωση Κρητης με Μανη....μπορεις να φανταστεις το αποτελασμα ?????:haha::haha: εγω παντως τα λατρευω....
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Ηρθα παλι με ερωτηση-κουιζ: τι να διαλέξω ως περιοχη, τελικά; Χρυση ακτη, Αγιοι Αποστολοι, Αγ. Μαρίνα ή προς Ακρωτήρι; Στην Πολη των Χανίων υπάρχει θέμα με το παρκάρισμα ?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Στη πολη των Χανιων υπαρχει προβλημα στο παρκινκ λογω της πολυσκοσμιας το ξενοδοχειο σου θα κοιταξεις να μην ειναι κοντα στο δρομο θα εχει φασαρια.....

Στο Ακρωτηρι που ακριβως εννοεις...στο Καλαθα παντως εμενα μου αρεσει.....δωσε τα ονοματα των ξενοδοχειων και οι Χανιωτες σιγουρα θα ξερουν περισσοτερα....
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Παιδιά άργησα;

Καλά τα είπατε
σχετικά με τη διαμονή σου varsa προτείνω 'Αγιοι Απόστολοι, γιατί
α) η πλαζ είναι κοντα και έχει πευκόδασος δίπλα για το παιδάκι, επίσης μπόλικα ελεύθερα ντούζ, και τρείς πλαζ συνεχόμενες που διαλέγεις τη πιο κατάλληλη για το παιδί
β) Τα Χανιά είναι στα 3 χλμ
γ) και σπουδαιότερο, είσαι πιο κοντά στις ημερήσιες εκδρομές που σου πρότειναν τα παιδιά

το parking είναι δράμα, αλλά από εκεί που σου προτείνω να μένεις, θα φτάνεις εύκολα στη δυτική περιοχή της πόλης
που λέγεται Νέα Χώρα, και θα βρίσκεις εκεί ελεύθερο ;)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Παιδιά άργησα;

Καλά τα είπατε
σχετικά με τη διαμονή σου varsa προτείνω 'Αγιοι Απόστολοι, γιατί
α) η πλαζ είναι κοντα και έχει πευκόδασος δίπλα για το παιδάκι, επίσης μπόλικα ελεύθερα ντούζ, και τρείς πλαζ συνεχόμενες που διαλέγεις τη πιο κατάλληλη για το παιδί
β) Τα Χανιά είναι στα 3 χλμ
γ) και σπουδαιότερο, είσαι πιο κοντά στις ημερήσιες εκδρομές που σου πρότειναν τα παιδιά

το parking είναι δράμα, αλλά από εκεί που σου προτείνω να μένεις, θα φτάνεις εύκολα στη δυτική περιοχή της πόλης
που λέγεται Νέα Χώρα, και θα βρίσκεις εκεί ελεύθερο ;)
ναι..συμφωνω με τον σουδιανό..καλυτερα να μεινεις προς αυτή την πλευρα...το να διασχισεις την πόλη ειναι ενα μαρτυριο και ειδικά το καλοκαίρι...
εγω θα βρισκομαι χανιά 3-9 σεπτεμβρίου...στο σταλό..στο σπιτι λιγο πριν τον πηγασο...στην αδελφή μου..
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
χρυσή ακτή και αγίους αποστόλους προτείνω.πάς εύκολα παντού και βρίσκεις να παρκάρεις εκεί.μπές στον google με τις τοποθεσίες αυτές και διάλεξε κάποιο διαμέρισμα.ειναι οτι καλύτερο που έχετε μωρό.οχι αγία μαρίνα-κόλαση!!
κλείστε νωρίς γιατί δεν θα βρείτε....
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ειστε τσακαλια! τι θα κανα χωρις εσας....
μα βρε παιδια, εχετε στην Κρητη και κατι που πρωτη φορα το συναντω στην Ελλαδα, οπου εχω κλεισει μεχρι τωρα να μεινω. το 1ο ειναι οτι χρεωνεται το air condition χωριστα στα 5? και πανω την ημέρα και 2ο, αλλος χρεωνει ανα ατομο και αλλος ανα δωματιο... χωρια και το πρωινο... παει το μπερδεμα συννεφο. βαλε κι αυτο βαλε κι αυτο κλπ... και η χαρα γινεται λυπη στο τελος απο την τελικη τιμη δωματιου. το ψαχνω ομως, που θα παει θα καταληξω και θα σας ενημερωσω...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ειστε τσακαλια! τι θα κανα χωρις εσας....
μα βρε παιδια, εχετε στην Κρητη και κατι που πρωτη φορα το συναντω στην Ελλαδα, οπου εχω κλεισει μεχρι τωρα να μεινω. το 1ο ειναι οτι χρεωνεται το air condition χωριστα στα 5? και πανω την ημέρα και 2ο, αλλος χρεωνει ανα ατομο και αλλος ανα δωματιο... χωρια και το πρωινο... παει το μπερδεμα συννεφο. βαλε κι αυτο βαλε κι αυτο κλπ... και η χαρα γινεται λυπη στο τελος απο την τελικη τιμη δωματιου. το ψαχνω ομως, που θα παει θα καταληξω και θα σας ενημερωσω...
ποιές ημ/νιες θα πας; θα επικοινωνήσω με μια βίλα ενός φίλου μου στους Α. Αποστόλους
μήπως μπορεί να διαθέση δωμάτια. μέχρι αργά απόψε θα ξέρω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.472
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom