Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
χαχαχαχαχαχαχαχαχα όταν το ξαναδιάβαζα και εμένα μου φάνηκε κάπως! Τώρα που είναι σκέτο στην παράθεση φαίνεται 100% διεστραμένο :russian_roulette:!! και εγώ πάντως της ίδιας άποψης είμαι απλά σαν αρχάριος θα ήθελα να ακούσω και κάποιον που γνωρίζει 2 πράγματα περισσότερο για να σιγουρευτώ! σ'ευχαριστώ και πάλι , καλημέρα!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
vegerazaros καλημέρα! ξέρω ότι η ερώτηση μου είναι κάπως σχετική αλλά μήπως από προσωπική εμπειρία ή από γνωστούς γνωρίζεις αν με την χειραποσκευή (στις επιτρεπόμενες διαστάσεις και λίγο μικρότερη) + μία τσάντα πλάτης (τις σχολικές) θα έχουμε πρόβλημα?? εννοείται δεν μιλάω για ένα παραφουσκωμένο σάκο. απλά για να έχω φωτογραφική , ταξιδιωτικό κτλ συμπράγκαλα !
ευχαριστώ! :)
κανενα προβλημα..

Το θέμα δεν είναι η εμπειρία.Είναι τι λένε οι κανόνες. http://www.ryanair.com/gr/terms-and-conditions/regulations-cabinbaggage/
εχεις δει τα σταντ που μετρανε τον ογκο των αποσκευών? ( κριμα δεν εχω φωτο) ειναι αρκετα μεγαλο για να χωρεσει ενα μετριο σακιδιο ωμου ή μια μεγαλη γυναικια τσανα..:)
 
Last edited by a moderator:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Αυτες οι δυο εχουν πολλάκις ταξιδεψει χωρις προβλημα ως β χειραποσκευη
20150110_130137.jpg
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
ναι παιδιά εγώ λέω για την δεύτερη
Αυτες οι δυο εχουν πολλάκις ταξιδεψει χωρις προβλημα ως β χειραποσκευη View attachment 69003
σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια παιδιά! vegerazaros με την τσάντα πλάτης αριστερά έπεσες ακριβώς μέσα! για τέτοια τσάντα λέω και εννοείται με λίγα πράγματα μέσα!
 

nickzark

Member
Μηνύματα
85
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Οπουδηποτε εξωτερικο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
παιδιά για πτηση εσωτερικού επιτρέπεται αφτερ σειβ, αφρος και σαμπουαν???
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
ναι παιδιά εγώ λέω για την δεύτερη


σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια παιδιά! vegerazaros με την τσάντα πλάτης αριστερά έπεσες ακριβώς μέσα! για τέτοια τσάντα λέω και εννοείται με λίγα πράγματα μέσα!
μια χαρα λοιπον καλο ταξιδι
παιδιά για πτηση εσωτερικού επιτρέπεται αφτερ σειβ, αφρος και σαμπουαν???
τιποτα απο αυτα αν ειναι σε πιο μεγαλη συσκευασια απο 100ml
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
παιδιά για πτηση εσωτερικού επιτρέπεται αφτερ σειβ, αφρος και σαμπουαν???
Ειτε πτηση εσωτερικου,ειτε εξωτερικου,ισχυουν τα ιδια....τιποτα σε συσκευασια μεγαλυτερη απο 100 ml...υγρα,σαμπουαν,τζελ,κρεμες,αφροι...
 

nickzark

Member
Μηνύματα
85
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Οπουδηποτε εξωτερικο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
εχει θεμα στο ποσες συσκευασιες θα παρεις?μικροτερες των 100 ml φυσικα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.950
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom