Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

Apostolia_Mi

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Παιδιά καλησπέρα! Ταξιδεύω μεθαύριο από Αθήνα-Θεσσαλονίκη με Ryanair και θα ταξιδέψω μόνο με τη δωρεάν χειραποσκευή! Επειδή ταξιδεύω πρώτη φορά με αεροπλάνο θα ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποιος, αν επιτρέπεται στην χειραποσκευή που θα πάρω πάνω στο αεροσκάφος να έχω ψαλιδάκι βλεφαρίδων στα καλλυντικά μου....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Παιδιά καλησπέρα! Ταξιδεύω μεθαύριο από Αθήνα-Θεσσαλονίκη με Ryanair και θα ταξιδέψω μόνο με τη δωρεάν χειραποσκευή! Επειδή ταξιδεύω πρώτη φορά με αεροπλάνο θα ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποιος, αν επιτρέπεται στην χειραποσκευή που θα πάρω πάνω στο αεροσκάφος να έχω ψαλιδάκι βλεφαρίδων στα καλλυντικά μου....
Αν εννοείς αυτό, ναι
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Αυτό ακριβώς εννοώ! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
και ολα τα ρευστα ή σε μορφφή κρεμας να ειναι σε συσκευασιες εως 100μλ δλδ μια λακ ή αφρο 250μλ θα στα κρατησουν
 

Apostolia_Mi

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
και ολα τα ρευστα ή σε μορφφή κρεμας να ειναι σε συσκευασιες εως 100μλ δλδ μια λακ ή αφρο 250μλ θα στα κρατησουν
Ναι ναι, έχω ενημερωθεί για τα υγρά και τα έχω όλα τακτοποιημένα σε συσκευασίες μικρότερες των 100ml ...σε ευχαριστώ πολύ
 

Capitals

Member
Μηνύματα
25
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι - Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος της Ευρώπης
?φαγητο απο το σπιτι μπορουμε να εχουμε (πχ σαντουιτς) ή θα μας πουν να το πεταξουμε. Οχι για καταναλωση κατα την διαρκεια της πτησης αλλα στο προορισμο.?
 

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όχι δεν επιτρέπεται φαγητό ή ποτό ειδικά από το σπίτι!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
?φαγητο απο το σπιτι μπορουμε να εχουμε (πχ σαντουιτς) ή θα μας πουν να το πεταξουμε. Οχι για καταναλωση κατα την διαρκεια της πτησης αλλα στο προορισμο.?
:) μπορεις να εχεις οτι φαγητο θελεις !! σαντουιτσακια..κεφτεδακια μουσακαδακια. :) :).και να τα καταναλώσεις και κατα την διαρκεια της πτησης!..αληθεια δεν υπαρχει κανενα προβλημα ουτε σου λενε τιποτα αρκει να ειναι μεσα στις επιτρεπόμενες αποσκευες και νερο ή αναψυκτικό μπορεις να εχεις αλλα αφου περασεις τον ελεγχο να το εχεις αγορασει απο το αεροδρομιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom