ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
αν και φοιτητρια (οχι αιωνια!)κ με συντηρει ο μπαμπας συμφωνω απολυτα μαζι σου.....μαζευω τα λεφτα μου κ τα ξοδευω οπως εγω θελω..τουλαχιστον ειναι απο το χαρτζιλικι μου, ουτε τα εκλεψα ουτε τα εφαγα απο τον λαο!!
Sorry που ειμαι εκτος θεματος αλλα δεν μπορω αλλο τα.."μερικοι πεινανε" ας προσεχαν τι ψηφιζουν τοσα χρονια για να ηταν σε καλυτερη θεση...
 

Kokonaki

Member
Μηνύματα
56
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ειναι το πρωτο καλοκαιρι που δεν εχω προγραμματισει απο νωρις ακριβως που θα παω και ποτε. Εχω καποιες σοβαρες εκκρεμοτητες τον Ιουνιο και ετσι για πρωτη φορα περιμενω να τελειωσει ο μηνας για να ασχοληθω.

Το πιθανοτερο ειναι να παω
-σε 2 ελληνικα νησια, μαλλον Καλυμνο και Συρο. Συνηθως κλεινουμε δωματια γυρω στα 50ευρω.
-Κωνσταντινουπολη 1 ιουλιου οδικως για 5-6 μερες (επειδη θα τυχει να ειμαστε Θεσσαλονικη και λεμε μηπως το εκμεταλλευτουμε). (Αληθεια, μηπως δε θα ειναι καλα λογω ζεστης?)

Επισης μπορει να ερθουν τα πανω κατω και να βρεθω Αυστραλία για 15 μερες (οπου θα πληρωσω μονο αεροπορικα μιας και θα μεινουμε στα ξαδερφια του αντρα μου, εξω απο το Sydney).
Βασικα σκεφτομαστε παρα πολυ σοβαρα να την κανουμε μονιμα για Αυστραλια σε 1 χρονο..εκκμεταλευομενοι το οτι εχουμε συγγενεις και ετοιμη δουλεια.. και θα ηθελα να παω να "δω" πριν παρω την οριστικη αποφαση (ο αντρας μου ειχε παει 2 φορες πριν γνωριστουμε και μου λεει οτι θα ενθουσιαστω και δε θα θελω να γυρισω πισω..ειδωμεν..)

Αυτα
Ποσά δεν εγραψα γιατι δεν εχω ιδεα.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.857
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
και πολυ καλα θα κανετε...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.857
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
προς το παρον σε ευρω
 

paulsofmeli

Member
Μηνύματα
40
Likes
24
Εγώ θα τι βγάλω σε φίλους που μένουν σε νησιά!!!
Συνήθως χαλούσα 600+ κάθε χρόνο αλλά φέτος με τέτοια κρίση, ειμαι και φοιτητής (έχω και Κίνα τον Νοέμβριο) δεν βγαίνω με τπτ!
 

ziu zitsu

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λευκαδα
Ταξίδι-Όνειρο
Κορσικη και Ιαπωνια....
Κλείαμε με τον άντρα μου 21-28 Αυγούστου σε αυτο Booking.com: Hotel Tesoro, Nikiana , Greece - 13 Guest reviews. Book your hotel now! το ξενοδοχείο...
135 η βραδυα στο δικλινο, απο εκει και περα θ παμε με το αυτοκινητο μας και υπολογιζουμε να μας βγει η ολη ιστορια γυρω στα 2.000 μπορει και πιο πανω...
σημειωση:εχουμε να παμε διακοπες 3 χρονια:shock:
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
Βασικα σκεφτομαστε παρα πολυ σοβαρα να την κανουμε μονιμα για Αυστραλια σε 1 χρονο..εκκμεταλευομενοι το οτι εχουμε συγγενεις και ετοιμη δουλεια.. .
κακώς θα περιμένετε ενα χρονο .
Κοπανάτε την οσο ακομα εχετε την δυνατοτιτα να πληρώσετε τα εισιτήρια σε ευρω
;)
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Εεεεεεπ !!!!!!!!!
Σε τσάκωσα!!
Def παραφέρεσαι!!!!!!
Ολο πας να την κοπανήσεις αλλού!!
εμένα τι με έχεις και ψάχνω για φαρμα στα χανιά????????:bash:
θα σε μαλώσω:D:D

και δεν ειναι μόνο οτι παραφέρεται !!! σπαμάρει και το topic ......
άκου εκει βοηθό !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.892
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom