ΗΠΑ ταξιδι για νεα υορκη

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι έτσι θα τη βγάλεις; ταξιδιωτική ιστορία θέλουμε!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εμείς θέλουμε να μάθουμε και ας μην φύγουμε τον άλλο μήνα....:haha::haha
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Παιδιά που γνωρίζετε από Ν.Υ., πως σας φαίνεται αυτή η τιμή (709 / 719 λίρες)?
New York: Three, Four or Five Night Stay For Two With Flights
Ενδιαφέρομαι για τα 5 βράδια το Μάρτιο. Μάλλον λίγες μέρες, ε? Βέβαια, πρέπει να προσθέσουμε και το εισιτήριο για Λονδίνο...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Παιδιά που γνωρίζετε από Ν.Υ., πως σας φαίνεται αυτή η τιμή (709 / 719 λίρες)?
New York: Three, Four or Five Night Stay For Two With Flights
Ενδιαφέρομαι για τα 5 βράδια το Μάρτιο. Μάλλον λίγες μέρες, ε? Βέβαια, πρέπει να προσθέσουμε και το εισιτήριο για Λονδίνο...
719 λιρες το ατομο αν διαβαζω καλα .......
Δηλαδη 1438 λιρες το ζευγος για 5 βραδια ...
Δηλαδη 287 λιρες το βραδυ .....

edit : τωρα ειδα οτι λες και αεροπορικα μεσα
 

vagmouk

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Καλησπέρα,χτύπησα τελευταία στιγμή την προσφορά της Lufthansa και έκλεισα για το δίαστημα 17-25 Μαρτίου με τελική τιμή 478 ευρώ.Θεωρώ ότι είναι εξαιρετική τιμή για σχεδόν δύο μήνες πριν και με τόσο καλές ανταποκρίσεις.Αναχώρηση το πρωί 6:30 για Φρανκφούρτη και μόνο δύο ώρες αναμονή εκεί.Στην επιστροφή έχει πάλι δύο ώρες αναμονή στη Γενέυη με αεροπλάνο της Swiss.Για διαμονή θα φιλοξενηθώ ευτυχώς απο μια φίλη, γιατί το κόστος των ξενοδοχείων είναι εξωπραγματικό για το budget μου.Η περιοχή βέβαια δεν είναι και η πιο ειδυλλιακή, στο Long Island City σχετικά κοντά στη γέφυρα Queens, όμως δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα.Δύο τρεις στάσεις μετρό για Manhattan η ένας ωραιός περίπατος πάνω στη γέφυρα δεν είναι και τόσο τραγικά.Και επειδή διάβασα σε άλλα thread ότι κάποιοι σκέφτονται να μέινουν σε ξενοδοχεία στην ευρύτερη περιοχή , να πω ότι με διαβεβαίωσαν ότι δεν τίθεται κανένα απολύτως θέμα ασφάλειας.
 

vagmouk

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Αν πρόσεξα καλά έλεγε για κρατήσεις μέχρι 3/1, δεν είμαι όμως σίγουρος.Τσέκαρε το site της Lufthansa γιατί νομίζω ότι αυτές οι προσφορές δεν εμφανίζονται πάντα στις διάφορες μηχανές αναζήτησης πτήσεων.
 

Junon

Member
Μηνύματα
45
Likes
4
Καλησπέρα σας παιδιά! Επανήλθα
Άν και πέρασαν 2 χρόνια και δεν έγραψα την ταξιδιωτική μου ιστορία για την Αμερική, είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία!

Ζητώ συγγνώμη για την απουσία μου!:icon_redface::icon_redface::icon_redface:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom