Γενικά 28η οκτωβρη???που αξιζει στην ευρωπη??

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
οχι φιλος δεν αποκλεισαμε την σοφια.απλος πηγαμε στο αλλο τριημερο στις 25 μαρτη,χαχα!θα περασεις πολλυ καλα σοφια.ωραια πολη,με αρκετα πραγματα να κανεις και να δεις.εμεις κλεισαμε τελικα για οχριδα παιδια.βελιγραδι το αφησαμε για καμμια εβδομαδα πρωτοχρονια.να εχουμε και χρονο και να ειμαστε και πιο ανετοι οικονομικα.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
οχι φιλος δεν αποκλεισαμε την σοφια.απλος πηγαμε στο αλλο τριημερο στις 25 μαρτη,χαχα!θα περασεις πολλυ καλα σοφια.ωραια πολη,με αρκετα πραγματα να κανεις και να δεις.εμεις κλεισαμε τελικα για οχριδα παιδια.βελιγραδι το αφησαμε για καμμια εβδομαδα πρωτοχρονια.να εχουμε και χρονο και να ειμαστε και πιο ανετοι οικονομικα.
Μάλλον θα βαρεθείς από τη δεύτερη μέρα στν Αχρίδα, κανόνισε να εχεις πράσινη και για Αλβανία μήπως αποφασίσεις να συνεχίσεις τη βόλτα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ορίστε μια ιδέα....παίρνεις το αεροπλανάκι σου από Θεσ/νίκη για 109 ευρώ...δεν χάνεις χρόνο, ουτε έχεις ταλαιπορία....και το συντιάζεις και με ένα άλλο μέρος εκεί...είτε Νόβι Σαντ-Σρέμσκι Κάρλοβτσι και κανένα "σάλας" -παραδοσιακά τουριστικά χωριά (για καλοφάγάδες) ή με Βρνιατσκα μπάνια (ιαματικά λουτρά στην κεντρική Σερβία), άλλο τουριστικό μέρος όχι και πολύ γνωστό στους Ελληνες...
η jat έχει επιστροφή από Βελιγ προς Θεσνίκη μόνο 28 οκτ(παρασκευή),
ούτε σάββατο βλέπω ούτε κυριακή ουτε Δευτ,τουλάχιστον έτσι μου τα δίνει το travelplanet,
επομένως για να εκμεταλευτει κάποιος τις αργίες αυτές πρέπει να πάει 26 και να γυρίσει 28;
 
Μηνύματα
47
Likes
5
σας ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες...οσο αφορα διαμονη εχουμε κλεισει στο cenci b&b στο κεντρο...τσιμπημενο αλλα με πολυ καλες κριτικες και κεντρικοτατο...απο την αλλη ο αντρας μου θελει να δει την sistine chapel οποτε το βατικανο θα μπει στο προγραμμα...απλα δεν ξερω αν αξιζει περισσοτερο να κλεισω μεσω ιντερνετ και ξεναγηση...
μου ειπατε καποιες αποψεις αλλα ακομη το σκεφτομαι γιατι οι μερες ειναι πολυ λιγες και θελω να ειμαι καλα οργανωμενη ωστε να μην χανουμε χρονο ασκοπα...κατι τελευταιο που ηθελα να ρωτησω ειναι σχετικα με την roma pass.. καθοτι μενουμε 100m απο την fontana di trevi και νομιζω οτι ολα τα αξιοθεατα περπατιουνται σχετικα αξιζει τον κοπο να την βγαλω??αυτα ελπιζω να μην σας εχω πρηξει και να ειναι η τελευταια απορια μου...απλα επειδη ειναι δωρο για τον καο μου και ειμαι αρχαρια με μεμονωμενα ταξιδια θελω να ειναι τελεια...ευχαριστω
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
δε έχω πάει σε αυτό, άλλα έχω πάει σε άλλα τουρ σε όλη την ευρώπη, κι έμεινα ευχαρηστημένος.

δε σε πάει στο μουσείο του βατικανού, άλλα θα σου δείξει όλα τα βασικά (εκτός από τα μουσεία)

από ότι ξέρω, στο τέλος του δείνεις ένα πουρμπουαρ, πόσο εσύ θες
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.225
Μηνύματα
884.332
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom