335 ευρω Αθηνα- Νεα υορκη ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Μεσω airtickets ή απο τη σελιδα ALITALIA, με πτησεις της DELTA ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ , τον Σεπτεμβρη(εβαλα 13-21 ή 13-23 ) 335 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΕΣΑ. Περσι τον Αυγουστο ειχε παρομοια προσφορα με 345 η δελτα.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
δεν ειμαι καλα σας λεω! ας βαλει καποιος ενα τελος σε αυτο το μαρτηριο! απο τη μια η lufthansa και απο την αλλη η delta? ποσα να αντεξει ενας ανθρωπος!
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Η δελτα τα εχει 140 ευρω φθηνοτερα απο την Lufthansa!!!! :p
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μεσω airtickets ή απο τη σελιδα ALITALIA, με πτησεις της DELTA ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ , τον Σεπτεμβρη(εβαλα 13-21 ή 13-23 ) 335 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΕΣΑ. Περσι τον Αυγουστο ειχε παρομοια προσφορα με 345 η δελτα.
What. What. What. What. :shock:
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Περιορισμενες πτησεις. Μονο 3 κενες για επιστροφη στις 23/09/12 :/
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Με τι αναμονες το δινει?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αρνούμαι να αγοράσω, θα έχουν ωριμάσει τα ζαρζαβατικά στο κήπο και είναι κρίμα να πάνε χαμένα....τόσος κόπος και πότισμα. Πού να τρέχεις για ταξίδια ....
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Με τι αναμονες το δινει?

Μεσω airtickets ή απο τη σελιδα ALITALIA, με πτησεις της DELTA ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ , τον Σεπτεμβρη(εβαλα 13-21 ή 13-23 ) 335 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΕΣΑ. Περσι τον Αυγουστο ειχε παρομοια προσφορα με 345 η δελτα.
Καλά, δε το έλεγξα, αλλά δεν το συζητάμε 335.... Με 202 πηγαινοέρχομαι Κάρπαθο-Αθήνα, άκου 335!!!!!!!! :shock:
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Βρε παιδιά βοηθήστε λίγο την χαζή του forum: Όταν λέει επιστροφή π.χ. Κυριακή με άφιξη Αθήνα στις 09.20πμ, εννοεί στην Αθήνα θα είναι Δευτέρα πρωί? Είμαι στο τσακ να βγάλω εισιτήριο αλλά θέλω να ξέρω τι μου γίνεται..

Ευχαριστώ.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
taxidiara said:
Βρε παιδιά βοηθήστε λίγο την χαζή του forum: Όταν λέει επιστροφή π.χ. Κυριακή με άφιξη Αθήνα στις 09.20πμ, εννοεί στην Αθήνα θα είναι Δευτέρα πρωί? Είμαι στο τσακ να βγάλω εισιτήριο αλλά θέλω να ξέρω τι μου γίνεται..

Ευχαριστώ.
Καθε ωρα σε καθε προορισμου ειναι τοπικη ωρα της πολης που θα πας. 9:20 το πρωι θα φτασεις στην αθηνα ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ μερα του ταξιδιου. Φευγεις κυριακη απο νεα υορκη, φτανει αθηνα τη δευτερα.... ειναι +7 ωρες (η αλλαγη της ωρας γι'αυτο παει τοσο αργα)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Βρε παιδιά βοηθήστε λίγο την χαζή του forum: Όταν λέει επιστροφή π.χ. Κυριακή με άφιξη Αθήνα στις 09.20πμ, εννοεί στην Αθήνα θα είναι Δευτέρα πρωί? Είμαι στο τσακ να βγάλω εισιτήριο αλλά θέλω να ξέρω τι μου γίνεται..

Ευχαριστώ.
Γράφει αν προσέξεις καλά ημερομηνία επιστροφής εκεί που λέει και ωρα άφιξης....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom