4ος Φωτογραφικός διαγωνισμός: Χριστούγεννα στον Κόσμο

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αχ βρε παιδιά, κι εγώ πολύ θα ήθελα να πάρω μέρος στο διαγωνισμό καθώς είμαι νέο μέλος και δεν πρόλαβα κάποιον από τους προηγούμενους, αλλά δυστυχώς Χριστούγεννα, λόγω δουλειάς, δεν μπορώ να ταξιδέψω κι έτσι εκτός από το δέντρο της πλατείας Συντάγματος :lol:, δεν έχω καμία φωτο που να έχει σχέση με "Χριστούγεννα στον κόσμο". Τέλος πάντων, αυτή τη φορά τουλάχιστον θα έχω δικαίωμα να ψηφίσω, οπότε κατά κάποιο τρόπο θα έχω συμμετάσχει κι εγώ στο διαγωνισμό.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
εκτός από το δέντρο της πλατείας Συντάγματος :lol:, δεν έχω καμία φωτο που να έχει σχέση με "Χριστούγεννα στον κόσμο".
Και δεν είναι αυτό "Χριστούγεννα στον κόσμο"??!!! Εγώ προτείνω να το βάλεις, είναι τόσο πανέμορφο εξάλλου:)
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
καλε μηπως να κανονισουμε να παμε κατω απο το δεντρο στην πλατεια του Συνταγματος, να βγαλουμε την καλυτερη τραβελστοριτικη φωτογραφια??????
 

perictione

Member
Μηνύματα
66
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα σου΄ρχομαι (25/08)
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 11"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5Cuser%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:punctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:EN-US;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Καλησπέρα και από εμένα!

Όντως το κεντρικό θέμα αυτού του διαγωνισμού έχει πολύ ενδιαφέρον. Μάς βάζει στο κλίμα των γιορτών. Οι δικές μου χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες περιελάμβαναν το Παρίσι, το Σικάγο, το Σαν Φραντζίσκο και τη Νέα Υόρκη. Τελικά επέλεξα να λάβω μέρος με τον τελευταίο προορισμό μιας και αποτελεί πόλο έλξης πολλών κατά τη διάρκεια των γιορτών και όχι αδίκως. Η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι από τη πιο χριστουγεννιάτικη παράσταση που μπορεί να δει κάποιος στη Νέα Υόρκη και όχι μόνο. Αν λοιπόν κάποιος από τους φίλους μας ταξιδιώτες βρεθεί εκεί τη συνιστώ ανεπιφύλαχτα: The Rockettes at the Radio City Music Hall. Εκεί ζεις την απόλυτη μαγεία των Χριστουγέννων. Καλή επιτυχία σε όλους και Merry, Merry Christmas to all, ho, ho, ho!<o:p></o:p>
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.982
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom