4ος Φωτογραφικός διαγωνισμός: Χριστούγεννα στον Κόσμο

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τι έγινε, μόνο 6 συμμετοχές ως τώρα; οι υπόλοιποι θα μείνετε απέξω;
Θαύμα! Θαύμα! In fact, το 7ο θαύμα του κόσμου (συμμετοχή, δηλαδή)! :xmas_mrgreen: Το πρόβλημα με το ανέβασμα των φωτογραφιών λύθηκε, thanks boss (είδες, άμα κάθεσαι δίπλα στον αρχηγό, όλο και κανένα ρουσφετάκι θα εξασφαλίσεις)! :haha:

Renata, αν θέλεις καμμιά δανεική απ'την ... πατρίδα (μόνο από 'κει έχω...), σφύρα. :xmas_lol:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ελπίζω η μειωμένη συμμετοχή να οφείλεται στο ότι περιμένετε και τις φετινές σας φωτογραφίες.

Μη φοβάστε να ανεβάσετε τη φωτογραφία σας πιστεύοντας ότι δεν είναι καλή.
Μπορεί να αρέσει σε κάποιους και που ξέρετε...
Πάντως τουλάχιστον αξίζει να διεκδικήσετε το δώρο.

Άντε αναμένουμε...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Άντε αναμένουμε...
δεν έχομε σου λέω δεν έχομε!!!
τα τζαμιά τις παγόδες και τους τάφους δεν τα στολίζανε!!!
δεν εχομε............άσε που δεν στολίζω ουτε το σπίτι μου για να το βάλω!:xmas_mrgreen:
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Συμμετεχω κι εγω!!! Ανεβασα μια δικια μου (γιατι λεει μονο μια!!!) :xmas_lol:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
ετοιμη κ η δικη μου φωτο, ετσι για τη συμμετοχη! καλη επιτυχια σε ολους!:xmas_biggrin:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
11 συμμετοχές ως τώρα...

Θυμίζω ότι ο προηγούμενος διαγωνισμός είχε 56 συμμετοχές...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αν και είδα οτι κάποιος έγραψε για Πλ.Συντάγματος, είναι μια εικόνα που δε με άφησε ασυγκίνητο και είναι η φωτογραφία που ανέβασα για τα Χριστούγεννα στον κόσμο. Είχα τη τύχη να βρεθώ μια μέρα Αθήνα και ευτυχώς που βρέθηκα εκεί-στο Σύνταγμα! Βγεί δε βγεί η φωτογραφία μου δε με πολυνοιάζει, αλλά θέλω να δείξω πόσο υπέροχο είναι το Σύνταγμα εφέτος και δυστυχώς στη φωτογραφία χάνει πολύ. Μεγάλη σημασία για μένα έπαιξε το ότι ο κόσμος που έβλεπε τη πλατεία τόσο ωραία στολισμένη ήταν πραγματικά χαρούμενος. Για μένα αντικειμενικά, το Σύνταγμα εφέτος είναι καταπληκτικό. Σε όποιον διθεί η ευκαιρία να βρεθεί έστω για 10 λεπτά να το κάνει, αλλά τουλάχιστον 2 ώρες εκεί θα είναι ιδανικό!!! :xmas_razz:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αν και είδα οτι κάποιος έγραψε για Πλ.Συντάγματος, είναι μια εικόνα που δε με άφησε ασυγκίνητο και είναι η φωτογραφία που ανέβασα για τα Χριστούγεννα στον κόσμο. Είχα τη τύχη να βρεθώ μια μέρα Αθήνα και ευτυχώς που βρέθηκα εκεί-στο Σύνταγμα! Βγεί δε βγεί η φωτογραφία μου δε με πολυνοιάζει, αλλά θέλω να δείξω πόσο υπέροχο είναι το Σύνταγμα εφέτος και δυστυχώς στη φωτογραφία χάνει πολύ. Μεγάλη σημασία για μένα έπαιξε το ότι ο κόσμος που έβλεπε τη πλατεία τόσο ωραία στολισμένη ήταν πραγματικά χαρούμενος. Για μένα αντικειμενικά, το Σύνταγμα εφέτος είναι καταπληκτικό. Σε όποιον διθεί η ευκαιρία να βρεθεί έστω για 10 λεπτά να το κάνει, αλλά τουλάχιστον 2 ώρες εκεί θα είναι ιδανικό!!! :xmas_razz:
_antonis_, έχεις δίκιο για την πλατεία Συντάγματος. Κι εγώ έχω την εντύπωση ότι ο φετινός στολισμός είναι ο καλύτερος που γνώρισε μέχρι τώρα η πλατεία. Όταν είπα ότι δεν έχω άλλη φωτο εκτός από το δέντρο της πλατείας Συντάγματος εννοούσα εκείνο το περίφημο δέντρο με τους σωλήνες που ήταν λέει το ψηλότερο των Βαλκανίων, της Ευρώπης, θα σε γελάσω, δε θυμάμαι καλά... :xmas_lol:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
_antonis_, έχεις δίκιο για την πλατεία Συντάγματος. Κι εγώ έχω την εντύπωση ότι ο φετινός στολισμός είναι ο καλύτερος που γνώρισε μέχρι τώρα η πλατεία. Όταν είπα ότι δεν έχω άλλη φωτο εκτός από το δέντρο της πλατείας Συντάγματος εννοούσα εκείνο το περίφημο δέντρο με τους σωλήνες που ήταν λέει το ψηλότερο των Βαλκανίων, της Ευρώπης, θα σε γελάσω, δε θυμάμαι καλά... :xmas_lol:
A...εννοούσες εκείνο...ευτυχώς, δε νιώθω τύψεις τώρα!
Δεν ξέρω πόσο κακός θα φανώ τώρα, αλλα νομίζω πως το ότι έκαψαν πέρυσι το δέντρο στη πλατεία, έφερε το φετινό αποτέλεσμα. Αλλά ας μην ξεφεύγουμε απο το θέμα, απλά όσοι έχουν την ευκαιρία να πάνε να απολαύσουν το μέρος και να βγούν φωτογραφίες στην υπέροχη ελληνική χριστουγεννιάτικη πλατεία Συντάγματος!!!
 

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
κι εγώ από Ελλάδα...δυστυχώς δεν έχω παει Χριστούγεννα εξωτερικό αλλά και Ελλάδα καλά είναι...
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Αν και είδα οτι κάποιος έγραψε για Πλ.Συντάγματος, είναι μια εικόνα που δε με άφησε ασυγκίνητο και είναι η φωτογραφία που ανέβασα για τα Χριστούγεννα στον κόσμο. Είχα τη τύχη να βρεθώ μια μέρα Αθήνα και ευτυχώς που βρέθηκα εκεί-στο Σύνταγμα! Βγεί δε βγεί η φωτογραφία μου δε με πολυνοιάζει, αλλά θέλω να δείξω πόσο υπέροχο είναι το Σύνταγμα εφέτος και δυστυχώς στη φωτογραφία χάνει πολύ. Μεγάλη σημασία για μένα έπαιξε το ότι ο κόσμος που έβλεπε τη πλατεία τόσο ωραία στολισμένη ήταν πραγματικά χαρούμενος. Για μένα αντικειμενικά, το Σύνταγμα εφέτος είναι καταπληκτικό. Σε όποιον διθεί η ευκαιρία να βρεθεί έστω για 10 λεπτά να το κάνει, αλλά τουλάχιστον 2 ώρες εκεί θα είναι ιδανικό!!! :xmas_razz:
Επειδή πρόσφατα έφυγα από Αθήνα η φωτό σου μου έδειξε πόσο έχει βελτιωθεί ο στολισμός της πλατείας.Μέχρι πριν 10 μέρες υπήρχε μόνο το δέντρο σε μια γυμνή,κρύα και κατά τα άλλα άσχημη πλατεία Συντάγματος.Βλέπω όμως οτι τα πράγματα εξελίχθηκαν προς το πολύ καλύτερο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.201
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom