BLUEAIR από Θεσσαλονίκη

coolalexis

Member
Μηνύματα
92
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Τελικά ,έχει κανείς εμπειρία από blue?
 

kratis2

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
πεταει η δεν πεταει τελικα αυτη η εταιρια?????κ αν πεταει μηπως εχει καποιοες κρυφες χρεωσεις????κατω απο 100 ευρω a/r Λονδινο για τις γιορτες δεν ειναι κακη τιμουλα.....
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Σας παρακαλω μια βοηθεια, προσπαθω να κλεισω εισιτηρια με blue air αλλα μου ζηταει καποια πραγματα που δεν τα εχω ξαναδει
1) Fidelity Card, τι ειναι?
2) FOID expiry date που θα το βρω???
3) FOID number ειναι ο αριθμος ταυτοτητας?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
1) αν μαζεύεις μίλια ο αριθμός της κάρτας σου
2) ημερομηνία λήξης εγγράφου ταυτότητος (π.χ διαβατήριο) που θα χρησιμοποιήσεις
3) ο αριθμός του εγγράφου 2
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μήπως αφορά και τον αριθμό της κάρτας που θα πληρώσεις πχ visa και η ημερομηνία που λήγει...αυτά δίνω όταν κλείνω e tickets...
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Μήπως αφορά και τον αριθμό της κάρτας που θα πληρώσεις πχ visa και η ημερομηνία που λήγει...αυτά δίνω όταν κλείνω e tickets...
οχι δε εχει να κανει με στοιχεια πληρωμης, ειναι στην επομενη φαση αυτο. Μονο που οι δικες μας οι ταυτοτητες δεν εχουν ημερομηνια ληξης και θελει ολα τα πεδια συμπληρωμενα για να προχωρησεις με την διαδικασια.
 

kratis2

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
εχει κανεις εμπειρια απο την συγκεκριμενη εταιρεια,κρυφες χρεωσεις,καθυστερησεις,παροχες???
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εχει ταξιδεψει ο φιλος μου απο θεσσαλονικη κυπρο...υπηρξε μια μικρη καθυστερηση μια φορα αλλα επειδη ειχαν απεργια τα αεροδρομια, οχι λογω εταιρειας...παροχες αν εννοεις γευμα και τα λοιπα δεν ειχε, αλλα για 1,5 πτηση δεν τον πειραξε...κατα τάλλα ικανοποιημενος...κρυφες χρεωσεις δε παρατηρησαμε, αλλα νομιζω εχει χαμηλο οριο στα κιλα αποσκευων...δεν ειμαι βεβαιη ομως, ψαξτο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom