BLUEAIR από Θεσσαλονίκη

artina

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Ηταν καλο το ταξιδι?Ποσην ωρα κανατε?
Πως σου φανηκε γενικα?
Οταν πηγαιναμε αργησε κανα τεταρτακι να ξεκινησει,γενικα το ταξιδι ηταν μια χαρα,παραπονο δεν εχω.Εκανε 3 ωρες κ ενα τεταρτο να φτασει,και το Stansted μου αρεσε περισσοτερο σαν αεροδρομιο απο το Gatwick που πεταει η easy.
Στην επιστροφη δεν ειχε καθολου καθυστερηση ηταν στην ωρα του,εφυγε 14:45 και στις 20 κ κατι περιμεναμε τις βαλιτσες.
 

GEORGE_MKT

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Οπότε.. Πετάει η Blue Air? Πετάει! :p
Ουφ.. Γιατί και 'γω έκλεισα για αρχές Φεβρουαρίου με 50Ε πήγαιν'-έλα..
και φοβάμαι για κρύφες χρεώσεις.. επίσης λέει ότι πρέπει να κάνουμε Check In 2 ώρες πριν τιν αναχώρηση.. πολύ είναι.. Αλλά γενικά με καθησύχασε η "artina".. Thnx
 

artina

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Οπότε.. Πετάει η Blue Air? Πετάει! :p
Ουφ.. Γιατί και 'γω έκλεισα για αρχές Φεβρουαρίου με 50Ε πήγαιν'-έλα..
και φοβάμαι για κρύφες χρεώσεις.. επίσης λέει ότι πρέπει να κάνουμε Check In 2 ώρες πριν τιν αναχώρηση.. πολύ είναι.. Αλλά γενικά με καθησύχασε η "artina".. Thnx
Ναι πεταει!Το check in κλεινει 40 λεπτα πριν την πτηση οποτε ειναι οκ.
 

trixoptosi

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Οταν πεταξες απο Θεσνικη,πληρωσες αυτα τα 7 ευρω για τις βαλιτσες?
 

artina

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Οταν πεταξες απο Θεσνικη,πληρωσες αυτα τα 7 ευρω για τις βαλιτσες?
Ναι τα πληρωσα στο Μακεδονια,αλλα οταν γυρνουσα απο λονδινο δεν μου ειπαν τιποτε και ετσι δεν τα πληρωσα.Νομιζω πλεον απο Σεπτεμβριο δηλαδη,οι τιμες ειναι μαζι με βαλιτσες,εγω το ειχα κλεισει Αυγουστο το εισιτηριο και δεν ισχυε αυτο.
 

trixoptosi

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Kι εγω τελικα δεν πληρωσα φραγκο για βαλιτσες!!!Ουτε στο Μακεδονια αλλα ουτε και στο Stansted!!
Ειδικα το δρομολογιο απο Θεσσαλονικη ηταν πολυ καλο+δεν ειχε κοσμο και ειμασταν ανετα.
Η επιστροφη δεν ηταν πολυ καλη διοτι ηταν γεματο(πηγαινε θεσσαλονικη και στο καπακι Βουκουρεστι) και ειχε οτι να ναι κοσμο μεσα.

Ωστοσο για τα 74 ευρω μια χαρα...τσαμπα.
Ασε που στη χειραποσκευη παιρνεις οτι θες μα οτι θες...
 

hellasman

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη
Εχω κλεισει εισητηρια για Μαρτιο με την Blue Air.From: Salonic-Thessaloniki to: London - Stansted flight no: JOR647
Departure time: Mon 22 Mar 2010 09:00 arrival time: Mon 22 Mar 2010 10:20
From: London - Stansted to: Salonic-Thessaloniki flight no: JOR631
Departure time: Fri 26 Mar 2010 17:05 arrival time: Fri 26 Mar 2010 22:20.
Ισχυουν οι ωρες?(στο εισητηριο γραφει οτι πρεπει να τηλεφ. 24 ωρες πριν ταξιδεύσεις για reconfirm) εσεις τηλεφωνήσατε?
 

hellasman

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη
Εχω κλεισει εισητηρια για Μαρτιο με την Blue Air.From: Salonic-Thessaloniki to: London - Stansted flight no: JOR647
Departure time: Mon 22 Mar 2010 09:00 arrival time: Mon 22 Mar 2010 10:20
From: London - Stansted to: Salonic-Thessaloniki flight no: JOR631
Departure time: Fri 26 Mar 2010 17:05 arrival time: Fri 26 Mar 2010 22:20.
Ισχυουν οι ωρες?(στο εισητηριο γραφει οτι πρεπει να τηλεφ. 24 ωρες πριν ταξιδεύσεις για reconfirm) εσεις τηλεφωνήσατε?
Καποιος να δωσει τα φωτα του?
 

martiniskiss

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
ρε παιδια το search του μονο +/- 3 μερες εχει??? γιατι θελω να δω πχ ενα μηνα δω τιμες ποτε συμφερει κτλ... παντως ακουσα οτι ειναι φτηνη αλλα δε βρισκω τετοιες τιμες που λετε πχ 80 πανε ελα και τετοια..
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.113
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ρε παιδια το search του μονο +/- 3 μερες εχει??? γιατι θελω να δω πχ ενα μηνα δω τιμες ποτε συμφερει κτλ... παντως ακουσα οτι ειναι φτηνη αλλα δε βρισκω τετοιες τιμες που λετε πχ 80 πανε ελα και τετοια..
το search αυτό είναι κι άμα σ' αρέσει:D τιμές έχει με 80 τον μάρτιο....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom