BLUEAIR από Θεσσαλονίκη

martiniskiss

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
στα Τaxes/Fees εχει φορο αεροδρομιου και Security fee. αυτο τι ειναι δε το ηξερα.. φορο αεροδρομιου ηξερα μονο..
 

Kingston

Member
Μηνύματα
64
Likes
15
Προς ενημερωση για οσους ενδιαφερονται,απο Θεσ/νικη προς Βουκουρεστι η βαλιτσα ειχε χρεωση 10Ε και απο Βουκουρεστι προς Θεσ/νικη 20Ε χωρις να το γνωριζω.Κατα τα αλλα, ολα καλα.
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Μπαινω τις τελευταιες μερες στο site της blueair για να βρω αεροπορικο για Λονδινο αλλα απο τις 28/3 και μετα δεν δινει καθολου πτησεις απο Θεσσαλονικη και ετσι τους πηρα τηλεφωνο, η απαντηση τους ηταν οτι δεν ειναι σιγουροι αν θα κρατησουν το δρομολογιο Θεσ/νικη- Λονδινο γι'άυτο δεν διαθετουν εισιτηρια και με συμβουλεψε να μπαινω τακτικα στο site na ελεγχω...
παει και αυτη...
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Παιδιά καλημέρα!Δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να βάλω επιλογή για βαλίτσα. Αν βάλω για μία βαλίτσα, μου βγάζει 20 ευρώ χρέωση. Αν δεν βάλω πρέπει να έχω μόνο την χειραποσκευή???Και αυτή πόσα κιλά?Γράφει μόνο διαστάσεις. Προσπαθώ να βρω τους όρους και δεν τους βρίσκω!!Στην easy τουλάχιστον καταλαβαίνεις τι σου γίνεται!Βέβαια είναι και η πρώτη φορά που θα κλείσω εισιτήριο με αυτήν την αεροπορική. Παρακαλώ για τα φώτα σας αν γνωρίζει κανείς!
 

geotse

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Ταξιδεψα τα Χριστουγεννα με blue air για Λονδινο. Και πηγαινοντας αλλα και στην επιστροφή το αεροπλάνο ήταν μισοάδειο.
Γι αυτο πιθανόν σταματάει το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Λονδίνο.
Νομίζω οτι δεν έχουν κάνει καθόλου διαφήμιση για την πτήση.Με όποιον φίλο μιλάω δεν το ήξερε οτι πετάει απευθείας για Λονδίνο. Και μάλιστα σε πολύ βολικές ώρες.
Κρίμα.
Νομίζω είναι θέμα σωστού marketing κατι το οποίο δεν χειρίστηκαν σωστά.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Παιδιά καλημέρα!Δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να βάλω επιλογή για βαλίτσα. Αν βάλω για μία βαλίτσα, μου βγάζει 20 ευρώ χρέωση. Αν δεν βάλω πρέπει να έχω μόνο την χειραποσκευή???Και αυτή πόσα κιλά?Γράφει μόνο διαστάσεις. Προσπαθώ να βρω τους όρους και δεν τους βρίσκω!!Στην easy τουλάχιστον καταλαβαίνεις τι σου γίνεται!Βέβαια είναι και η πρώτη φορά που θα κλείσω εισιτήριο με αυτήν την αεροπορική. Παρακαλώ για τα φώτα σας αν γνωρίζει κανείς!
Κάνε κλικ στο 8.ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ
Όροι ταξιδίου/Blue Air- πετάξτε έξυπνα
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Από 28 Μαρτίου 2010 το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη - Λονδίνο θα γίνεται πλέον μέσω Βουκουρεστίου.
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
παιδια χαιρεται,

ειχα κρατηση με τη συγκεκριμενη εταιρια για Λονδινο - θεσσαλονικη στις 10/02 και η πτηση ακυρωθηκε 2 μερες πριν την αναχωρηση.
απο τοτε τους ψαχνω για να παρω πισω τα χρηματα μου αλλα ουτε στα τηλεφωνα απαντανε ουτε στα μειλ.
μπορει κανεις να μου πει τι μπορω να κανω?

η πτηση της επιστροφης που ειχα κλεισει για 2 μερες μετα εγινε κανονικα.

ευχαριστω
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
παιδια χαιρεται,

ειχα κρατηση με τη συγκεκριμενη εταιρια για Λονδινο - θεσσαλονικη στις 10/02 και η πτηση ακυρωθηκε 2 μερες πριν την αναχωρηση.
απο τοτε τους ψαχνω για να παρω πισω τα χρηματα μου αλλα ουτε στα τηλεφωνα απαντανε ουτε στα μειλ.
μπορει κανεις να μου πει τι μπορω να κανω?

η πτηση της επιστροφης που ειχα κλεισει για 2 μερες μετα εγινε κανονικα.

ευχαριστω
Στα e-mail όντως ή αργούν να απαντήσουν ή δεν απαντούν καθόλου. Δοκίμασε στα τηλέφωνα που υπάρχουν στο side της εταιρείας. Εγώ όσες φορές πήρα απήντησαν.Μάλιστα στο τηλέφωνο που εμφανίζουν επικοινωνία γαι Ελλάδα υπάρχει κοπέλα που μιλάει ελληνικά.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Καλημέρα παιδιά. Μπαίνω κάθε μέρα στο site της Blue air και βλέπω ότι αυξάνονται συνεχώς οι τιμές. Δεν έχω κλείσει ακόμη εισιτήριο για Πάσχα γιατί δεν ξέρω για άδεια. Υπάρχει περίπτωση να κατέβουν πάλι οι τιμές ή μπα????Γιατί σε άλλες εταιρείες αυξομειώνονται κατά διαστήματα.
 

achilef

Member
Μηνύματα
16
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Πολύ δύσκολα θα κατεβάσουν τιμή για το Πάσχα. Απο κάπου πρέπει να βγάλουν και κανένα κέρδος. Εγώ πάντως έκλεισα για Βουκουρέστι στο τριήμερο του Αγ. Πνεύματος (22-25/5) σε τιμές τσάμπα..
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
ευχαριστω για την συμβουλη, αλλα εχω καλεσει απειρες φορες και ειμαι στην αναμονη για μισαωρα..ε δεν μπορω να περιμενω μια ωρα να σηκωσει καποιος το τηλεφωνο. Οσο για το τηλεφωνο για ελλαδα, με παρεπεμψαν στο γενικο τηλεφωνο που εχει η ιστοσελιδα τους. μπαχαλο η κατασταση δηλαδη.
τελος παντων θα δουμε...ευχαριστω και παλι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom