Camping.

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
Με 10 χρονια εμπειρια σε ελευθερο καμπιγκ,τα τελευταια χρονια δινω κατι παραπανω και περνω σκηνες TERRA.Μπορει να στιχιζουν σχεδον διπλασια απο τις σκηνες των Σουπερ Μαρκετ αλλα εχουν ποιοτητα.
 

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ταξίδι-Όνειρο
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Με 10 χρονια εμπειρια σε ελευθερο καμπιγκ,τα τελευταια χρονια δινω κατι παραπανω και περνω σκηνες TERRA.Μπορει να στιχιζουν σχεδον διπλασια απο τις σκηνες των Σουπερ Μαρκετ αλλα εχουν ποιοτητα.
Φιλε jimmys κι εγω αυτο εκανα.Υστερα απο υποδειξη καποιου συμφορουμητη αγορασα απο τον Δημητριαδη την σκηνη space της TERRA με 160 ευρω.Απιθανη.
 

taVrina

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Φιλε jimmys κι εγω αυτο εκανα.Υστερα απο υποδειξη καποιου συμφορουμητη αγορασα απο τον Δημητριαδη την σκηνη space της TERRA με 160 ευρω.Απιθανη.
αντε ρε...καλολιωτη να ειναι:p:p:p
 

AleGE

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικός στο Θιβέτ
.Εκεινο που θα παρακαλουσα οποιον νομιζει πως αξιζει και ξερει φυσικα,ειναι να μου υποδειξει πια διαδρομη αξιζει να περασω την Ελβετια.Ποια ειναι η πιο μαγευτικη διαδρομη?Ευχαριστω.
Από Μιλάνο πήγαινε στο Λουγκάνο από εκεί Thun και Βέρνη , μετά στο Montreux και στη Λοζάννη ( αν σου περισσεύει χρόνος κάνε και μπρος πίσω στη Γενεύη ) από εκεί μέσο Neuchatel στη Λουκέρνη ( στο σημείο αυτό αν δεν είχες πάει θα σου πρότεινα Ζυρίχη και Schaffhausen στους καταρράχτες και το Stein am Rein ) από εκεί Vaduz , Chur και Sankt Moritz .Φεύγοντας μέσω Martinsbruk και Nauders πηγαίνεις Innsbruck και ……..μια διαδρομή περίπου 1100 χιλιομέτρων .
 

nionios

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
καλημέρα σε όλους
έχει κάποιος να προτείνει μήπως κανένα καλό camping
(κυρίως κυκλάδες) που να είναι καθαρό,να έχει νεολαία
και να έχει και bungalows μέσα στο camping,γιατί κάποιοι από την παρέα
δεν την παλεύουν σε σκηνή!
ευχαριστώ πολύ
:clap:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
αληθεια εχετε τροχοσπιτο?για μενα ειναι ονειρο ζωης πρωτα να παρω τροχοσπιτο και μετα σπιτι
 

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ταξίδι-Όνειρο
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Σ ευχαριστω πολυ.
Από Μιλάνο πήγαινε στο Λουγκάνο από εκεί Thun και Βέρνη , μετά στο Montreux και στη Λοζάννη ( αν σου περισσεύει χρόνος κάνε και μπρος πίσω στη Γενεύη ) από εκεί μέσο Neuchatel στη Λουκέρνη ( στο σημείο αυτό αν δεν είχες πάει θα σου πρότεινα Ζυρίχη και Schaffhausen στους καταρράχτες και το Stein am Rein ) από εκεί Vaduz , Chur και Sankt Moritz .Φεύγοντας μέσω Martinsbruk και Nauders πηγαίνεις Innsbruck και ……..μια διαδρομή περίπου 1100 χιλιομέτρων .
Νασαι καλα φιλαρακο,σ ευχαριστω για τον χρονο και τον κοπο σου
 

AleGE

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικός στο Θιβέτ
καλημέρα σε όλους
έχει κάποιος να προτείνει μήπως κανένα καλό camping
(κυρίως κυκλάδες) που να είναι καθαρό,να έχει νεολαία
και να έχει και bungalows μέσα στο camping,γιατί κάποιοι από την παρέα
δεν την παλεύουν σε σκηνή!
ευχαριστώ πολύ
:clap:
Ένα camping στης κυκλάδες που σίγουρα πληροί όλες αυτές της προϋποθέσεις , είναι το camping της Μήλου .
 

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
αληθεια εχετε τροχοσπιτο?για μενα ειναι ονειρο ζωης πρωτα να παρω τροχοσπιτο και μετα σπιτι
Αθηνα εμεις ειχαμε τροχοσπιτο οταν ειμουν μικρη και εμενα ολο το καλοκαιρι μεσα, ητε ημασταν εκδρομη, ητε ηταν κατω απο το σπιτι μας! Ηταν πραγματικα τελεια. Μετα που μεγαλωσαμε και δεν ακολουθουσαμε τους γονεις ο μπαμπας μου το πουλησε και μετετρεψε την καροτσα του αγροτικου του σε τροχοσπιτο, γι αυτον και την μαμα μου.
Τωρα θελουμε να αγορασουμε ενα με τον αντρα μου για την δικη μας οικογενεια.:clap:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
την καλυτερη δουλεια θα κανετε.και οταν συνταξιοδοτηθειτε θα γυρισετε φανταζομαι ολο τον κοσμο.οταν αγορασετε να μου πειτε ποσο μπορει να στοιχιζει.το αστειο ειναι οτι θελω τοσο πολυ ενα τροχοσπιτο αλλα ακομα δεν εχω μαθει να οδηγω.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
καλημέρα σε όλους
έχει κάποιος να προτείνει μήπως κανένα καλό camping
(κυρίως κυκλάδες) που να είναι καθαρό,να έχει νεολαία
και να έχει και bungalows μέσα στο camping,γιατί κάποιοι από την παρέα
δεν την παλεύουν σε σκηνή!
ευχαριστώ πολύ
:clap:
Στο camping Coralli στην Σέριφο έχει και bungalows. Είχα μείνει εκεί το 2001 και ήμουν ιδιαίτερα ευχαριστημένος. Έχει πολύ φυσική σκιά για να στήσεις από κάτω, καθαρές τουαλέτες και χώρος, η παραλία είναι στα 20μέτρα και το λιμάνι 5λεπτά περπάτημα. Όταν είχα πάει δίπλα ακριβώς είχε ανοίξει ένα pool bar (δεν είμαι μεγάλος fan αλλά τότε δεν είχε καθόλου κόσμο και ήταν chill out). Επίσης μέσα στο camping υπάρχει ένας χώρος με καρέκλες/τραπέζια που γενικά αράζεις και γνωρίζεις κόσμο (πολύ σημαντικό αυτό κατά τη γνώμη μου). Από τότε βέβαια δεν ξέρω τι μπορεί να έχει αλλάξει αλλά ακόμα το ακούω να συζητιέται, οπότε δεν πιστεύω να χάλασε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom