Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

makisg

Member
Μηνύματα
4.734
Likes
15.040
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πρέπει να βρεις οπωσδήποτε τη κάρτα.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
καλημερα παιδια εχω ενα θεμα παω να κανω check in και μου ζητα τα τελευταια ψηφα της πιστοτικης καρτας. Ελα ομως που αλλος μου το πληρωσε και δεν ξερω την πιστοτικη του?? το mail γραφει οτι ειναι στο ονομα μου αλλα δεν μπορω να κανω check in
Να κανεις με εναν απο τους δυο επόμενους τροπους...Option 2 ή Option 3 αλλα πρεπει να ξερεις το μαιιλ που εγεινε η αρχικη κρατηση...
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα παιδιά θα πετάξω για Αθήνα στις 1 Απριλίου που παω να κάνω ηλεκτρονικό τσεκ Ιν; Διότι άλλος μου το τακτοποίησε και δεν μπορω να τον βρω τωρα. απλα εχω το email που του έστειλε η raian air.
Στο mail επιβεβαίωσης που έστειλε η Ryan φαίνονται τα 4 τελευταία ψηφία της κάρτας. Αλλιώς πάρε τηλέφωνο αυτόν που στα έκλεισε.
 

oly_ch

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Καλησπέρα παιδια, σας παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πως θα κάνω check in για τα παιδια μου σε ταξίδι εσωτερικού; Ενώ κάνω κανονικά check in για μενα και τον σύζυγο όταν φτάνω στα παιδιά δεν ξέρω τι να γράψω στα στοιχεία ταυτότητας. Εχω βγάλει βεβαιώσεις ταυτοπροσωπίας για τα παιδια αλλα δεν εχουν νούμερο ή κατι τέτοιο.
 

oly_ch

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Καλησπέρα παιδια, σας παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πως θα κάνω check in για τα παιδια μου σε ταξίδι εσωτερικού; Ενώ κάνω κανονικά check in για μενα και τον σύζυγο όταν φτάνω στα παιδιά δεν ξέρω τι να γράψω στα στοιχεία ταυτότητας. Εχω βγάλει βεβαιώσεις ταυτοπροσωπίας για τα παιδια αλλα δεν εχουν νούμερο ή κατι τέτοιο.
απαντώντας στην ερώτηση που έκανα παραπάνω επειδη έψαξα μεσω των πληροφοριών του αεροδρομίου μου είπαν οτι για πτήσεις εσωτερικού δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να τα ξιδέψουν τα παιδιά με πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας και οσον αφορά το check in on line της ryanair στον αριθμο ταυτότητας βάζεις τον αριθμό δημοτολογίου ή το document id numer που γραφει το πιστοποιητικό κάτω στο τέλος της σελίδας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.734
Likes
15.040
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
σ'ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
απαντώντας στην ερώτηση που έκανα παραπάνω επειδη έψαξα μεσω των πληροφοριών του αεροδρομίου μου είπαν οτι για πτήσεις εσωτερικού δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να τα ξιδέψουν τα παιδιά με πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας και οσον αφορά το check in on line της ryanair στον αριθμο ταυτότητας βάζεις τον αριθμό δημοτολογίου ή το document id numer που γραφει το πιστοποιητικό κάτω στο τέλος της σελίδας.
ειμαι σιγουρη οτι θα βοηθήσει πολλους αυτό!
 

enspittoresque

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά, να κάνω και εγώ μια ερώτηση..ενώ μου ζητήθηκε αριθμός ταυτότητας, δεν υπήρχε επιλόγή για ημερομηνία λήξης..Επιπλέον, στο boarding pass, δεν αναφέρεται καν ο αριθμός της ταυτότητας, εχει αλλάξει κάτι?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα παιδιά, να κάνω και εγώ μια ερώτηση..ενώ μου ζητήθηκε αριθμός ταυτότητας, δεν υπήρχε επιλόγή για ημερομηνία λήξης..Επιπλέον, στο boarding pass, δεν αναφέρεται καν ο αριθμός της ταυτότητας, εχει αλλάξει κάτι?
στο Boarding pass δεν αναφερόταν ουτε και πριν ο αριθμος ταυτοτητας..Οσο για την ημερομηνια ληξης τωρα μπορει και να αλλαξε παλι ( πέρσι πχ τον Μαιο δεν το ζητουσε, μετα αλλαξαν το site και ζητουσε , τωρα βλεπω εχει ξαναλλαξει το site και μπορει παλι να το εβγαλαν) , αυριο θα κανω και γω check in και θα σου πω.. Αλλα αν σε αφησε να εκτυπώσεις boarding τοτε ειναι οκ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.119
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom