Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

haris kos

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλησπερα.η εκτυπωση του chek in πρεπει να ειναι ενχρωμη η και μαυροασπρη?ευχαριστω
 

haris kos

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ευχαριστω για τις απαντησεισ.επικοινωνισα με την εταιρια εδς που εξυπηρετει την ryanair και μοθ ειπαν και μαυροασπρη εκτυπωση δεχονται.
 
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παρισι
Γεια σας.Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Εχω εκτυπωσει τα boarding pass για την πτηση που θα πραγματοποιησω την επομενη εβδομαδα.Γραφει πανω (τον αριθμο κρατησης ,τον αριθμο πτησης ,τα δυο αεροδρομια αναχωρησης και αφιξης και εναν αριθμο για τον καθενα μας απο τα τεσσερα ατομα seq no 46-seq no 47-seq no 48-seq no 49).Ενω τα ειχα εκτυπωσει 13 μερες πριν την πτηση μετα απο 2-3 μερες μου εστειλε η rain air e mail στο οποιο λεει να κανω on line check in απο 15 μερες εως 4 ωρες πριν την πτηση.Ειναι καποιο τυπικο μηνυμα που το στελνουν σε ολους η κατι δεν εκανα καλα...
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Γεια σας.Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Εχω εκτυπωσει τα boarding pass για την πτηση που θα πραγματοποιησω την επομενη εβδομαδα.Γραφει πανω (τον αριθμο κρατησης ,τον αριθμο πτησης ,τα δυο αεροδρομια αναχωρησης και αφιξης και εναν αριθμο για τον καθενα μας απο τα τεσσερα ατομα seq no 46-seq no 47-seq no 48-seq no 49).Ενω τα ειχα εκτυπωσει 13 μερες πριν την πτηση μετα απο 2-3 μερες μου εστειλε η rain air e mail στο οποιο λεει να κανω on line check in απο 15 μερες εως 4 ωρες πριν την πτηση.Ειναι καποιο τυπικο μηνυμα που το στελνουν σε ολους η κατι δεν εκανα καλα...
Μην αγχώνεστε. Είναι αυτοματοποιημένο μήνυμα.
 

maria1991

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.. Ειναι η πρωτη φορα που κλεινω εισιτηρια με τη ryanair για μενα και αλλα δυο ατομα.. ενω εκανα σωστα τη διαδικασια πληρωνοντας μεσω χρεωστικης καρτας , δεν ελαβα ποτε το email για την επιβεβαιωση της αγορας των εισιτηριων. . υπαρχει περιπτωση να μου εχει τραβηξει λεφτα απο τη καρτα και να εχει γινει κανονικα η κρατηση ενω δε μου εχει στειλει το email; η υπαρχει και το ενδεχομενο να μην εχει γινει καν η κρατηση ; αν γνωριζει καποιος ας μας ενημερωσει.. ευχαριστω.. !!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δύσκολο να μαντέψουμε εμείς τι έχει συμβεί, μήπως να ρώταγες απευθείας την εταιρεία ή την τράπεζά σου;
 

maria1991

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Δύσκολο να μαντέψουμε εμείς τι έχει συμβεί, μήπως να ρώταγες απευθείας την εταιρεία ή την τράπεζά σου;
ευχαριστω για τη βοηθεια , απλα φοβαμαι και το ενδεχομενο να εχει τραβηξει τα λεφτα , χωρις να εχει κανει καν τη κρατηση, λογω του οτι η καρτα ειναι χρεωστικη... :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν καταλαβαίνω γιατί το ότι η κάρτα είναι χρεωστική μπορεί να έχει σχέση με το οτιδήποτε.
 

maria1991

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Δεν καταλαβαίνω γιατί το ότι η κάρτα είναι χρεωστική μπορεί να έχει σχέση με το οτιδήποτε.
ενταξει, ισως και να μη εχει τοση σημασια τ οτι η καρτα ειναι χρεωστικη, απλα φοβαμαι αυτο που ειπα και πανω, μην εχει παρει τα λεφτα και δεν εχει γινει η κρατηση... ευχαριστω και παλι.. :)
 

tpap

Member
Μηνύματα
39
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
London
Ταξίδι-Όνειρο
Tokyo
ενταξει, ισως και να μη εχει τοση σημασια τ οτι η καρτα ειναι χρεωστικη, απλα φοβαμαι αυτο που ειπα και πανω, μην εχει παρει τα λεφτα και δεν εχει γινει η κρατηση... ευχαριστω και παλι.. :)
Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να πας στην τράπεζα και να τσεκάρεις αν έγινε χρέωση. Αν έγινε χρέωση, τότε σίγουρα έγινε και κράτηση.
Επίσης τσέκαρε και τα spam σου ( κάδος ανεπιθύμητης αλληλογραφίας ) μήπως ήρθε κάτι εκεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.384
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom