Egypt Air για BKK

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εχει βρεί κανείς ρε παιδιά ATH - BKK 2-3-4 Αυγούστου (επιστροφή μετα τις 18-19) κάτω απο 670 euros ρε παιδιά .

Επίσης γνωρίζει κανενας αν έχεις stop overnight στο Μαναμα ή Dubai μπορείς βγεις έξω?
όοοοοχι fourka!!! και τσάκωσέ τα γρήγορα.εμείς κλείσαμε με 670 για τις 21 αυγούστου να φανταστείς ...
το κουφό σήμερα ας πούμε είχαν 634,και την αμέσως επόμενη φόρτωσαν σύν 50 ευρώ!!
τα κλείσαμε να ησυχάσομε γιατί επονται και τα υπόλοιπα,μέχρι ανόι και καμπότζη...:shock:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.807
Likes
18.753
Έκλεισε, επιτέλους......Πετάμε για KUL μέσω CAI με Egypt στις 26 Ιουλίου και επιστροφή 10 Αυγούστου......και τώρα μπορούμε να ασχοληθούμε με τα του Μπαλί......καλώς να μας έρθει!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Έκλεισε, επιτέλους......Πετάμε για KUL μέσω CAI με Egypt στις 26 Ιουλίου και επιστροφή 10 Αυγούστου......και τώρα μπορούμε να ασχοληθούμε με τα του Μπαλί......καλώς να μας έρθει!!!
καλορίζικα gts !!! άντε να αρχίσομε την κουβέντα για τα αγαπημένα μου μέρη!!!:cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.807
Likes
18.753
καλορίζικα gts !!! άντε να αρχίσομε την κουβέντα για τα αγαπημένα μου μέρη!!!:cool:
Ξεκινάμε Ρενάτα, ξεκινάμε..με 690 είμαστε από Αθήνα στο Μπαλί, καθόλου άσχημα....τα 150 ευρώ παραπάνω που θα έδινα αλλιώς (με πιο κυριλέ εταιρεία), θα τα ξοδέψω μεγαλοπρεπώς στο νησί των Θεών...πόσα άλλωστε κάνεις με 150 ευρώ (x2) εκεί? :bleh:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Πολυ καλη η τιμη των εισητηριων GTS και αν σκεφτουμε και την εποχη ειναι κυριολεκτικα τσαμπα.Η πτηση με την egypt οσο δυσαρεστη και ναναι καποια στιγμη θα τελειωσει,
και μετα η μαγεια της Ινδονησιας θα ξεκινησει.
Ζηλευω με την καλη εννοια,και ανυπομονω να κανω και γω αυτο το ταξιδι.:airplane:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπραβο Gts :clap: Αλι ηρθε η ωρα επιτελους! Και παλι εχεις αρκετες μερουλες για εξερευνηση!
Πολυ προς Ασια πας..να το κοιταξουμε λιγο αυτο :lol:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.807
Likes
18.753
Πολυ προς Ασια πας..να το κοιταξουμε λιγο αυτο :lol:
Ναι γιατρέ μου, το ξέρω....αν δεν ήταν το καλοκαίρι "κακή" εποχή για δυτικά ίσως είχα ήδη πάει....αλλά μόλις πέρυσι ξεκινήσαμε τα μακρινά ταξίδια, οπότε έχουμε μπροστά μας καιρό....
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Έκλεισε, επιτέλους......Πετάμε για KUL μέσω CAI με Egypt στις 26 Ιουλίου και επιστροφή 10 Αυγούστου......και τώρα μπορούμε να ασχοληθούμε με τα του Μπαλί......καλώς να μας έρθει!!!
Στις 9 Αυγούστου θα είμαι και εγώ στην KUL (πετάω 9 το πρωί από Πουκέτ για KUL και φεύγω στις 10 για Γκουιλίν απο εκεί )μπορει και να βρεθούμε GTS.:D:D:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.807
Likes
18.753
Στις 9 Αυγούστου θα είμαι και εγώ στην KUL (πετάω 9 το πρωί από Πουκέτ για KUL και φεύγω στις 10 για Γκουιλίν απο εκεί )μπορει και να βρεθούμε GTS.:D:D:D
Στις 10 αναχωρώ κι εγώ από KUL....αλλά αργά το βράδυ...θέλουμε ρεπορτάζ από Γκουιλίν πάντως!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Στις 9 Αυγούστου θα είμαι και εγώ στην KUL (πετάω 9 το πρωί από Πουκέτ για KUL και φεύγω στις 10 για Γκουιλίν απο εκεί )μπορει και να βρεθούμε GTS.:D:D:D
Γκουιλίν ενοείς Κίνα?
άν ναί απίστευτο μέρος !!:p
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Στις 10 αναχωρώ κι εγώ από KUL....αλλά αργά το βράδυ...θέλουμε ρεπορτάζ από Γκουιλίν πάντως!
΄
Το περιμένω πως και πώς το Γκουιλίν και σίγουρα θα έχετε και απο πρώτο χέρι εντυπωσεις και πολλες φωτο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.244
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom