FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Και μεταξύ Ιταλών και Ισπανών μη μιλάτε για παράγκες. Το ίδιο είναι.
Κάθε φορά μιλάνε τα μεγαλύτερα πιστόλια...
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
forza Inter!!!!!!
μαρεσει που εδωσαν οι καταλανοι τον Ετο και 40 εκατομυρια ευρωπουλα για να παρουν το παλτο...
θεε Zoze...διδαξες για αλλη μια φορα!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ αν δεν υπηρχε η τραγικη εικονα του θρυλου....εχθες θα ηταν μια υπεροχη μερα:)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.414
Likes
14.388
Παραδεχθήκαμε οτι η Μπάρτσα δεν επαιξε καλά και στα δύο παιχνιδια.Δεν είπαμε οτι αποκλείσθηκε άδικα.

Αλλα απο εκεί μέχρι να λέγεται οτι η ομαδα ειναι η αντιπαθέστερη του πλανήτη μαζι μέ Λίβερπουλ και την εθνική με τα κίτρινα(!!) αυτό μονο ένας μπορούσε να το γράψει..

Τι κόμπλεξ και αυτό.Αφού έχετε πάρει τόσους παραπάνω τίτλους(εντελώς δίκαια φυσικά!!!-τι να λέμε τώρα),ακόμη σάς ενοχλούν οι λιγότεροι τίτλοι τής Μπάρτσα.

Αβυσος η ψυχή του κομπλεξικού...

Υ.Γ:Δεν βάζω τον βαζέλο στον λογαριασμό..
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
δε ξερω αν ειμαι φυσιολογικος αλλα και εγω...
-ειμαι με τους ρωμαιους
-ειμαι με τους Dalton
-kai αντιπαθω τη σελεστε....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.065
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αν η γιαγιά μου είχε καρούλια θα την λέγανε πατίνι, αυτό θα γράφαμε...
Με την Inter δεν τραβάω κανένα ζόρι, εγώ Μίλαν και Φιορεντίνα είμαι, αλλά για να πω και του στραβού το δίκιο καιρό είχα να χαρώ τέτοια πρόκριση... η συγκεκριμένη ομάδα μαζί με την Λίβερπουλ και τους Βαζέλες μου είναι μακράν οι αντιπαθέστερες στον πλανήτη... ένα πράμα σαν την άλλη την "ομαδάρα" που με συνεχές σπρώξιμο από ψηλά και διαιτητικά όργια πλασάρεται σαν η καλύτερη Εθνική του κόσμου... ναι ναι γιαυτή με τα κίτρινα μιλάω που όλοι τα κάνετε από την χαρά σας μόλις την βλέπετε...
Να τα ξαναπώ γιατί δεν τα κατάλαβες... η Inter έπαιζε για 65 λεπτά με ένα παίκτη λιγότερο... και να μην τον είχε βγάλει το κοράκι κανένας δεν θα του έλεγε τίποτε...αλλά τον έβγαλε... όπως μοίραζε και τα σπόρια υπέρ της "υπερομάδας" ως συνήθως... το γκολ των κομπλεξικών είναι καραμπινάτο οφσαιντ πράγμα που όλοι το κάνατε γαργάρα... το χέρι στη φαντασία σου και μόνο είναι ακούσιο, αλλάζει καθαρά πορεία η μπάλα... αλλά νισάφι πιά άμα δεν το έβέπε κι αυτό θα μιλάγαμε για σφαγή... από εκεί και μετά επί 80 λεπτά μισή ευκαιρία κάνανε οι κομπλέξες και στο πρώτο ματς φαγανε τρία και λίγα τους ήταν... από που κι ως που άξιζε να προκριθεί δεν το καταλαβαίνω... όσο για τα νερά, τους τσαμπουκάδες και τις δηλώσεις τα ξέρουμε χρόνια τώρα... Καταλανοί λούζερς είναι τι να τους κάνουμε...



Φίλε traveller έκανες μεγάλη ποδοσφαιρική ανάλυση.
Εχεις δίκιο σε όλα.
Όπως είπα και παραπάνω όταν το παιχνίδι ήταν 11 εναντίον 11 η κατοχή ήταν 80-20 υπερ της Μπάρτσα. Επίσημο στατιστικό που έδιξε η tv. Μέτα βελτιώθηκε η Ίντερ:haha::haha:
O παίκτης της ίντερ που αποβλήθηκε με κόκκινη έιχε ήδη μια κίτρινη κάρτα και η ενέργεια του δικαιολογούσε τουλάχιστον δεύτερη κίτρινη κάρτα, εκτός και αν πιστεύεις ότι δεν ήταν ούτε κίτρινη.
Το γκολ της Μπάρτσα ήταν οφσαιντ μόνο στα όνειρα σου.
Το χέρι έχεις δίκιο ήταν εκούσιο, έπρεπε να το κόψει, για να μην χτυπήσει σε αυτό η μπάλα. Διάβασε σε παρακαλώ λίγο τον κανονισμό περί πρόθεσης.

Και το κυριώτερο γιατί δεν μας λές τίποτα για το γκολ της Ιντερ στο πρώτο ματς που ήταν οφσαιντ που θα το σφύριζε και ο Μουρίνιο. Ο παίκτης της πρώτα κοίταξε τον επόπτη και μετά πανηγύρισε.
Αλήθεια με 2-1 και 1-0 τα παιχνίδια ποιος πέρναγε;;;;

Εγώ γουστάρω να βλέπω Βραζιλία και Μπάρτσα.
Εσύ Ιντερ, Μίλαν και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Βίτσια είναι αυτά τι να κάνουμε:bleh::bleh::bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάτω τα χέρια από τη Μίλαν εσύ ο από πάνω μη γίνουμε από δυο χωριά. :D
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.065
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μιλαν περασμένα μεγαλεία....
Αν μιλάς για τη Μιλαν με τους Ολλανδούς, είμαι μαζί σου, αλλά η σημερινή Μίλαν δεν βλέπεται!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
το γκολ της μπάρτσα και για μένα ήταν αντικανονικό (πολύ δύσκολή φάση) το χέρι καλώς δόθηκε κι ας λένε οι ''ειδικοι'' το αντίθετο μιάς και η μπάλα στρώθηκε για γκολ εξαιτίας του ακούσιου....
και κάτι άλλο τι να έκανε η ίντερ για να την βγάλει καθαρή να ανοιχτεί κι όσα φάει?
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Μετά τον αποκλεισμό από τον τελικό του Champions League βγαίνουν φοβερά πράγματα...
aresources.sport_fm.gr_supersportFM_images_news_10_05_06_183302622dd65abb5faae1bcac636d090465d.jpg

Πικέ & Ιμπραΐμοβιτς

και επειδή ένα δεν είναι αρκετό,
εδώ βλέπουμε τον Πικέ με μία πετσέτα ΜΟΝΟ να κυνηγάει τον Μπόγιαν.

Από την άλλη κάτι τρέχει με τον Μπόγιαν και τον Ανρί




Σόδομα και Γόμορα
:D:D:D :bleh::bleh::bleh: :haha::haha::haha:

Υ.Γ.: Γι' αυτό έκαναν αμάν να διώξουν τον Ετό.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.414
Likes
14.388
Νόμιζα οτι συζητάμε για ποδόσφαιρο και όχι "πρωϊνάδικα"-OK-Espresso κτλ.

Ρίχνετε πολύ το επίπεδο.Ντροπή σας:lol::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.277
Μηνύματα
886.043
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom