Hotel barcelona.

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Στο hotel 4 εχει μεινει φιλος μου και μου ειπε οτι ηταν πολυ καλο! Και αυτος ο φιλος μου (ζευγαρι πηγε) ειναι απαιτητικοι!
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Στο hotel 4 εχει μεινει φιλος μου και μου ειπε οτι ηταν πολυ καλο! Και αυτος ο φιλος μου (ζευγαρι πηγε) ειναι απαιτητικοι!
Με ανατριχίαζει το γεγονός οτι κάθε βραδυ θα βλέπω το κοιμμητήριο,μάλλον θα καταλήξουμε στο 1ο!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.086
Με ανατριχίαζει το γεγονός οτι κάθε βραδυ θα βλέπω το κοιμμητήριο,μάλλον θα καταλήξουμε στο 1ο!
Μην το βλέπεις έτσι. Σκέψου ότι θα μπορείτε να ρεμβάζετε στο μπαλκόνι με ή χωρίς περιβολή και ούτε ψυχή ζώσα δεν θα σας κοιτάζει :haha:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Οι ατάκες της paefstra σε όλο το μεγαλείο τους... Κοριτσάκι μου εσυ.... :)
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Μην το βλέπεις έτσι. Σκέψου ότι θα μπορείτε να ρεμβάζετε στο μπαλκόνι με ή χωρίς περιβολή και ούτε ψυχή ζώσα δεν θα σας κοιτάζει :haha:

:clap::clap::haha::haha::haha: Φοβερό!!!!

Πάντως κι εγώ -αν και ούτε φοβάμαι, ούτε προληπτική είμαι- το συγκεκριμένο ξενοδοχείο δεν το έκλεισα. Πάντως (αν το αποφασίσεις) οι πιθανότητες να τύχεις δωμάτιο με νεκρική σιγή είναι λιγότερες νομίζω!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.792
το συγκεκριμενο ξενοδοχειο ειναι καινουριο,καθαρο,με καλο πρωινο.
Μπορεις να ζητησεις δωματιο απο την μπροστινη πλευρα (Doctor Trueta)
 

ployt11

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
barcelona

καλησπερα ετοιμαζομαι να κανω το πρωτο μου ταξιδι στην βαρκελωνη , και θα ηθελα να μαθω αν ειναι καλυτερα να μεινω στο κεντρο η οχι και γιατι?
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Έχω να προτείνω ανεπιφύλακτα και την περιοχή "πάνω" από την πλαθα καταλουνια! Την examle δηλαδή! Ή και ακόμα πιο πάνω, gracias!
Έμεινα σε ένα διαμέρισμα στην ραμπλας ντε καταλούνια και έπαθα την πλάκα μου! Ωραιότατος δρόμος με έναν μεγάλο πεζόδρομο με δέντρα στην μέση...
Γεμάτο μπιστρο-ταπατζηδο-καφετέριες.. Πολύ ωραίος κόσμος και πολύ κοντά στο κέντρο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.987
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom