Iberia Iberia - Πληροφορίες κ Ερωτήσεις

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
εκλεισα με Iberia, για την ακριβεια γραφει Iberia Airlines-Flight IB 5818 Operated by Vueling Airlines. Και οσον αφορα την βαλιτσα Bag 1- NO FEE-UP TO 23KG

Σορυ ρε παιδια για την ασχετοσυνη , απλα βοηθεια χρειαζομαι
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
εκλεισα με Iberia, για την ακριβεια γραφει Iberia Airlines-Flight IB 5818 Operated by Vueling Airlines. Και οσον αφορα την βαλιτσα Bag 1- NO FEE-UP TO 23KG
Σορυ ρε παιδια για την ασχετοσυνη , απλα βοηθεια χρειαζομαι
ε αφου σου γραφει τι ισχύει για τη βαλιτσα. Τι παραπάνω βοήθεια χρειάζεσαι ?
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Ψιλομπερδευτηκα να σου πω με αυτα που διαβασα εδω και επειδη δεν εχω ταξιδεψει παλι με την συγκεκριμενη εταιρεια.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Αν ειναι αυτη η πτηση σου αυτες ειναι οι διαστασεις της χειραποσκευης σου....
IB5XXX flights operated by Vueling : you can take 1 piece on board g it does not weigh more than 10 kg and is no larger than 55x40x20 cm.
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Συν την βαλιτσα απο τον ελεγχο? μηπως γνωριζεις και για αυτην τι ισχυει?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Αφου λεει ξεκαθαρα οτι επιτρεπεται να εχεις μια βαλιτσα,που παραδιδεις,χωρις χρεωση, μεχρι 23 κιλα...και την χειραποσκευη με τις διαστασεις που σου εγραψα...
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια να σαι καλα
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπερα σε ολους, προκειτε να πραγματοποιησω ενα ταξιδι στην Βαρκελωνη και θελω να ρωτησω το εξης: πεταω με Iberia με αεροσκαφος της Vueling και δεν γνωριζω τι δικαιουμαι οσον αφορα τον αριθμο των κιλων. Το βασικο μου ερωτημα γινεται επειδη η Vueling θεωρειτε χαμηλου κοστους εταιρεια. Ευχαριστω πολυ.
και εγώ έκλεισα πριν λίγες μέρες με iberia για Βαρκελώνη και έγραφε ότι η πτήση γίνεται με αεροσκάφη της vueling. Πήρα και στο petas.gr να ρωτήσω τί συνεπάγεται αυτό και μου είπαν ότι δικαιούμαι κανονικά βαλίτσα και μία χειραποσκευή. οπότε μην αγχώνεσαι!
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Ευχαριστω πολυ sofia να σαι καλα. Πηρα και εγω τηλ σημερα στην Iberia και μου ειπαν οτι δικαιουμαι μεχρι 23 κιλα για τον ελεγχο και μεχρι 8 κιλα για την χειραποσκευη.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ευχαριστω πολυ sofia να σαι καλα. Πηρα και εγω τηλ σημερα στην Iberia και μου ειπαν οτι δικαιουμαι μεχρι 23 κιλα για τον ελεγχο και μεχρι 8 κιλα για την χειραποσκευη.
να χε και φαγάκι καλά θα ταν χαχα
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
φαγακι δυστυχως δεν εχει , τι να κανουμε. ολα καλα
 

maroulini

Member
Μηνύματα
89
Likes
152
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
να χε και φαγάκι καλά θα ταν χαχα
ουτε καφε αλλά ουτε και νερακι ακόμη και αυτό το χρεώνουν, μετά τον έλεγχο χειραποσκευών πάρτε ένα νεράκι τουλάχιστον. Και εννοείται ούτε η γνωστή καραμελίτσα πριν την απογείωση. Με iberia έχουμε κανει το χειρότερο ταξίδι από άποψη στενότητας αεροπλάνου, ουτε τα μικρά της Ολυμπιακής τόσο χάλια. Αγκύλωση πάθαμε μέχρι να φθάσουμε, έπρεπε να καθίσουμε πλαγίως αλλιως τα πόδια μας δε χωράγανε και μιλάμε για ταξίδι πριν 10 ημερες από Μαδρίτη. Μας έφεραν και τις αποσκευές αρκετές ημέρες μετά την άφιξη μας. Τουλάχιστον ήταν συνεπής στις ώρες αναχώρησης και έφτασε και μισή ώρα νωρίτερα. Να λέμε και τα θετικά....Καλό ταξίδι να έχετε και καλά να περάσετε!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom